Jump to content

o5 ja :/


Axe_of_Blood

Recommended Posts

Naime,imam procesor intel"celeron"(chitaj:sranje) i brzina je 2Ghz.Imam 256 mgb rama i neku graficku geforce mx 440.Sad me zanima da dogradim jos 256 mgb,i neku dobru grafichku koju bi 2Ghz mogla da vuku. Za sad razmishljam o Geforce 6600 i koja je njena cena?Sve u svemu zanimaju me sugestije oko grafichke povoljne cene koju bi 2 Ghz mogla da vuku

Thx unapred.

Link to comment
Share on other sites

mislim da ce tvoj ubogi celeron gusiti 7600 gs. realno 6600 i 256 rama bi bili fin dodatak tvom kompu. Za nekih 100 eura mozes bez problema naci 256 rama novog i cak 6600GT polovan i to bi bilo onako solidno.

A naravno prodaj plocu procesor memoriju i grafiku i uzmi neku nf4 plocu za s754 ili plocu za am2, 7300GT, 512 DDR/ddr2 i semprona 2800+

To bi te izaslo < 250 eura (sve novo)

Tvoje realno mozes prodati za 80-ak eura, i eto za ulaganje od 170 eura dobijes nov zivahan komp.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

mislim da ce tvoj ubogi celeron gusiti 7600 gs. realno 6600 i 256 rama bi bili fin dodatak tvom kompu. Za nekih 100 eura mozes bez problema naci 256 rama novog i cak 6600GT polovan i to bi bilo onako solidno.

A naravno prodaj plocu procesor memoriju i grafiku i uzmi neku nf4 plocu za s754 ili plocu za am2, 7300GT, 512 DDR/ddr2 i semprona 2800+

To bi te izaslo < 250 eura (sve novo)

Tvoje realno mozes prodati za 80-ak eura, i eto za ulaganje od 170 eura dobijes nov zivahan komp.

Sve je to ok ali gde ja ovaj moj krsh da prodam i gde ima polovan 6600gt da se kupi ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...