Jump to content

Zreo za penziju


Chale

Recommended Posts

evo ovako da podelim sa vama svoju radost

rakija je proteka u najboljem redu zlatibor ili kopaonik nesecam se vise tacno znam da je neka planina je bila odlicna

beks je bio tu kao podrska

oko 12.15 smo se uputili prema prodavnici

videvsi 50 + ljudi kako cekaju u redu morali smo da napravimo plan

onda je mikro odigrao ulogu veceri i reko nam je da je file steltovo i sada se nalazi medju prvima ispred ulaza (mi smo izbrojali po 3100 din i dali mikru da proturi filetu)

iaoko nisu sudelovali u rakija baru sve im oprosteno kada se file pojavio sa oko 9 kopija tbc-a i nama srecnicima podelio :)

svaka cast jos jednom

cheer

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 281
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

CD key je utopljen - zar nije divota kad likovi iz zemalja razvijene demokratije (Holandije) kukaju kako nemaju ni jedan CD key a ja imao 2 ? :) Dobio ga Cyanic, onaj nas brbljivi priest.

Elem boki CD key sam i narucio sa US sajta - gamersloot.net .

Ljudi poslali key oko ponoci po nasem vremenu, tj u onim trenucima kada smo mi svi zajedno cirkali a zatim otisli do obilicevog venca, sreli fileta-majstora koji se nekako infiltrirao u prve redove i uzeo 7 kopija WoWa.

Link to comment
Share on other sites

Ololo penzosi. Recite ko je ko na slici!

U smeru kazaljke na satu: Baticina lepsa polovina, Baticina jaca polovina, Chale/Sittingbull, Salac No1 (ili No2), Simiskus/Baltazaar, pola Salca No2 (ili No1), Perun (tj, ja), Dessa/Desic. I iza objektiva, one and only - Kolledan/Kole/Bullseye.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...