Jump to content

EXIT 007


Guest sinister

Recommended Posts

  • Replies 381
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

RHCP-ovi fanovi ujedinite se!!! Jebeni pepersi chuo sam pre par meseci da oni ne zhele da dodju u Srbiju zato shto je tu neki kao rat ovo ono... Ako su to stvarno rekli onda su pali za 0.0001% u mom srcu [:)]
[roflmao] pa 50% stranih izvodjaca koji su bili ovde i dalje misle da je rat.:)

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

tako su prosle godine Sven Vath i Tiga bili potvrdjeni

pa su prdnuli

a i Eric Prydz,pa se preobukao u djavola i igrao na bini (trademark by Lag)

obecavaju peperse,depeche i sve zhive vec 500godina

popuse mi kurac

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

NE MOZE AKO ODES NA RECON WARRIORS STAGE U 6 UJUTRU GDE SE BRADAVICASTA SVINJA PARI SA VEPROM

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

aaaa kad kad kad ....

13og za "SNG" samo ne znam gde

Neverovatno. Prvo svi kukaju kako nema koncerata a onda kenjaju
Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

13og za "SNG" samo ne znam gde

ja se razmisljam ove godine da zapalim na Sziget.Dace bog para.Ivane,jel imas pare? :))))

OMG OMG OMG OMG OMG \o/ \o/ \o/ \o/

ne bih rekao da je sziget bolji od exita (pod pretpostavkom da ga ovi slepci ne sjebu.. čitaj dalje), to je više onaj trip da je sve napolju sigurno bolje od svega ovde.

nego, nisam čuo vest do kraja pošto su promenili stanicu u teretani (lol), ali stvarno su se exitovci podelili među sobom i dok jedni prodaju karte drugi viču da je sajt otet i prete policijom i tužbama. siguran sam da im neću dati ni dinara dok se ne iskristališe cela situacija.

Link to comment
Share on other sites

Na Szigetu su prosle godine svirali Ministry, Fear Factory itd. da ne nabrajam, ukratko bendovi koji su poprilicno tvrdji i manje komercijalniji (koje bih rado video i cuo). Dobro je da postoji EXIT, u to sam siguran ali je jos bolje sto se "kao" priblizavamo Evropi, pa eto najzad dolaze mnogi dobri poznati i manje poznati bendovi i kod nas, i sto je jos vaznije, sve vise je prisutno to da oni vise ne dolaze sa nekim strahom da ce ih ovde pojesti ili sta vec (samim tim su i svirke opustenije). Od ove godine je takodje sve vise primetno i to da ljudi iz Hrvatske naprimer dolaze u Bg (i to s odusevljenjem) ali i obrnuto (skoro su drugari bili na certu u Zagrebu).

Dakle kod tog priblizavanja Evropi (uopste regionu), kao i u zivotu, nema priblizavanja ako se vi priblizite a oni ne. Sa viznim olaksicama i svim tim sranjima nadam se da cemo bar teoretski moci da vidimo neke festivale po Evropi, sto bi za prave ljubitelje muzike, putovanja i zezanja bilo dojajno.

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

Mozemo mi da mislimo da je EXIT ovakav ili onakav, ali jedino Maud zna kakav je, jer je on prosao sve festivale o Tokija do Njujorka. Oh presvetli mudrace prosvetli nas decu mraka!

evo ga mora deda da se javi da baci neku svoju mudrost.

nigde ja nisam rekao da je EXIT ovakav ili onakav. chak shtavishe spreman sam toliko daleko da odem da kazhem da lineup koji je bio za '05 je mozhda bio najkvalitetniji lineup poslednjih 5 godina u Evropi (ako ne rachunamo ilovetechno2006 koji dodushe i nije istog karaktera). mene samo tuga hvata shto jednu tako uspeshnu prichu u Srbiji, koja je mora se priznati retkost, ce usrati (a sa proshli EXITom su pocheli) gladna dupeta za kesh i razne politichko/mafijashke akcije.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Guest sinister

evo ga mora deda da se javi da baci neku svoju mudrost.

nigde ja nisam rekao da je EXIT ovakav ili onakav. chak shtavishe spreman sam toliko daleko da odem da kazhem da lineup koji je bio za '05 je mozhda bio najkvalitetniji lineup poslednjih 5 godina u Evropi (ako ne rachunamo ilovetechno2006 koji dodushe i nije istog karaktera). mene samo tuga hvata shto jednu tako uspeshnu prichu u Srbiji, koja je mora se priznati retkost, ce usrati (a sa proshli EXITom su pocheli) gladna dupeta za kesh i razne politichko/mafijashke akcije.

e to je druga prica.

nismo te razumeli [:p]

Link to comment
Share on other sites

pa tuze se bivsi exitovci i ovi sada vec uveliko....

i fora je u tome ste ovi bivsi mogu da im uzmu grdne pare jer je sajt bio na njihovo ime, lichno ime (zabrovaih ime tog decka) a novi exitovci su ga preregistrovali na sebe bez prethodne saglasnosti... tako nesto... u glavnom neki drugari koji poznaju advokate koji brane bivseg exitovca su u fazonu da mogu uzeti para koliko hoce vansudski ako se dogovore....

al sam objasnih svaka mi dudala dala

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...