Jump to content

EXIT 007


Guest sinister

Recommended Posts

e, nego, zar nisu najavljivali da dolazi wu tang u punom sastavu (minus upokojeni)?

malo mi chudno da skoro niko nije znao da je meth trenutno na solo turneji, ali da ce nastupati sa ostatkom wua na turneji na koju ce uskoro da krenu po SAD

Bio je methodman, pa odpevao je rockwilder na kraju... Bio je obuceno u belo sa zelenom majcom preko jedne ruke...To im je bila kao fora neka, nisu ga predstavljali i onda na kraju kao zaboravili smo jos jednog veoma vaznog naseg clana i izlazi on... Iako je to popalilo masu, bilo bi bolje da je od pocetka pevao sve, pogotovo sto nije pevao u Ice Cream, gde mi se jako svidja kako je odrepovao...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 381
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

istripovao si longli, osim ako ne pokušavaš da naložiš kalija [:D] nije bio method nikako.

taj lik o kojem pričaš je Streetlife, nebitan lik.

meni bio odličan egzit, za snoopa i wu ću im biti zauvek zahvalan. pored toga na basement jaxx mi je bilo mnogo dobro, prodigy naravno, trentemøller isto sjajno, to mi je mnogo drago što nisam propustio.. e da i CSS su bili zabavni. bisti bojz su ukupno bili kul ali nisu mi se slušale one instrumentalne trake, a svidelo mi se što su povremeno umesto svojih svirali bitove iz nekih aktuelnih rep pesama, to me je spasilo dosade u momentima :)

onaj converse chill stage sa lejzi begovima je bio veoma koristan.

tokeni mi nisu nešto mnogo smetali, stvarno je bilo lakše doći do pića, i nije mi ih ostalo na kraju tako da nemam o čemu da plačem.

moram ići, možda sam nešto zaboravio. e da, ne stigoh da čujem nijednog rur dj-a, to mi je žao.

Link to comment
Share on other sites

istripovao si longli, osim ako ne pokušavaš da naložiš kalija [:D] nije bio method nikako.

taj lik o kojem pričaš je Streetlife, nebitan lik.

O jebem ti... Ja i drug smo isto mislili da meth nije dosao i onda je jedan drugi drug koji je bio blize bini nego mi rekao da je 100% siguran da je to methodman... Jebiga, greska.

Ali svejedno je bilo do jaja.

Link to comment
Share on other sites

hajlajtovi večeri:

- prodidži i hotin

- kruko, woolford i tenaglia

- snoop oldskul blok, sanchez

- prydz

valjalo je:

- trente (bio bi hajlajt da nisam zakasnio i stajao u gužvi, jebeni tokeni)

- green velvet

- 20/20 soundsystem

- basement jaxx

- justin martin

- atheist rap

- audio bullys

- nasta

razočarala:

- lauryn hill

straža, straža:

- blackstrobe

- john digweed

tokeni uopšte nisu loša ideja, samo je izvedba kriminalna. pod jedan, šaltera za tokene mora biti mnogo više, i na njima ne treba da rade slatke ns cice koje prihvataju muvanje od svakog lika koji dođe po zvezdu nego prekaljene matore šalteruše sa pljugom u uglu usana, koje bi taj posao završavale za pedesetinu vremena. pod dva, za emancipovane treba da postoje token atm-ovi, u koje gurneš karticu i izabereš količinu tokena.

šankova mora da bude tri puta više, i svaki da ima svoju hladnjaču

svi prolazi moraju da se prošire, i mora da se poseje trava svuda, kako bi bilo manje prašine. ili da uzmu onu portabl podlogu koju napolju koriste da zaštite travu kada je koncert na fudbalskom stadionu.

moraju da se uvedu RFID kapije koje propuštaju za delić sekunde bez vađenja karte iz džepa (www.skidata.com). sistem mora biti redundantan (neka ostave i stare barcode čitače kao backup) da ne bi više nikad pala kapija.

mora da bude više klonja i treba ih prazniti svakog dana

moraju da naprave koridore za kretanje po stejdževima i šankovi moraju da se pružaju celom dužinom. ovako bar trećinu vremena provedenog na nekom od dva glavna stejdža neko prolazi pored tebe, ili ti nekuda ideš

e sad, englezi... na exitu je svima prljava obuća i nogavice. čim vidiš lika koji je sav blatnjav, znaš da je englez. kul je meni što oni dolaze u tolikom broju, iako kod nas dolazi najsiromašniji sloj. i englezi se ponašaju kao da su došli u treći svet bez obzira gde odu (isti su npr. na skijanju u bilo kojoj alpskoj državi, koje su za njihova predgrađa japan, da se razumemo). mora im se objasniti da nije kul zapišavati svuda i valjati se po blatu, a ostalo mi ne smeta. ako išta, manje se guraju i prijatniji su od naših šabana ili metalaca.

kad već spomenuh, hvala organizaciji što ove godine nije bilo metala na mejnu.

za kraj, neka sledeće godine karte budu za 50% skuplje, i neka ih bude za 30% manje. izostaće najmlađa srpska publika, kojoj su pare najveći problem. što se tiče nas, to znači manje gužve, manje gaženja i manje dece sa glowstick-ovima, a i organizatoru to odgovara jer deca najmanje popiju. i vuk sit i ovce na broju.

Link to comment
Share on other sites

Shto je razocharala Lauryn? Hocemo neke argumente ovde! [:D]

Realno mi nismo imali problema sa tokenima... Kupili smo 3 koktela i nema shta da se cimamo vishe :) Mislim ne idesh ti na EXIT da se sada opijash neshto uber, vec samo malo da odrzhish nivo :))

Moj ortak je lichno pishao na Dance Areni i to po jednoj ribi tako da mi nismo nishta bolji od engleza...

Za travu se slazhem. Ne bi bilo loshe to da urade. Ja nisam video nikog ispod '88 godishta... Zato to sa decom necu komentarisati.

Ne kapiram foru sa obezbedjenjem.

Moja devojka je ponela onu pederushu na EXIT u kojoj su bile 2x Snickersa, 2x GUD kikirikija, Orbit, novchanik, karta i kljuchevi od stana. I ona riba kao izbaci sve na sto da vidi shta ima unutra. A posle nas prolazi riba bukvalno sa torbom 2x2m i ova je pita shta imash unutra? Riba opushteno ma neku odecu i vodu :))) I ova kao ae prodji :)))) A mogla je 50kg droge da stavi u onaj dzak/torbu shta je vec...

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

sve shto je ivanchica (:*) rekla

+

moram da dodam da dva najvrh nastupa koja zasenjuju sve ostala deshavanja na ovom exitu su

2 dan: danny tenaglia

3 dan: snoop dogg

nemam snage nishta vishe da kucam .. treba mi godishnji sada =)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Extra bilO!Posetio sam 2 dana i najjache sam se proveo na Wu...dok kontam da sam uspeo da udjem prvi dan,extra bi se proveo na prodigy,dok mi masa govorila da se bolje provodila na snoop-a shto mene i nije neshto privlachilo...tako da sam otishao na beastie koi su me donekle smorili (a ochekivao sam bash onako kako su opisivali...) i wu tang na kome sam neprekidno skako!Svaka im chast!Samo mi krivo shto nije doshao method poshto kontam da sam mu chuo samo glas na sec da bi se duplo bolje proveo poshto mi je jedan od omiljenih wu-ovca :))!Inache shto se tche ljudi sa egzita svi su bili pegavi i bledi (Englezi)...prosto mi je vishe bilo chudno da chujem da neko pricha srpski!Posle maina sam posecivao reggae stage da iskuliram uz pivo i posle toga na brdo na dance areni do zore.Malo (ali jako malo :D ) sam bio razocharan u muziku tamo ali to razocharenje me nije zaustavilo da djuskam non stop!Ma do jaja bre bilo :)) okachicu ovih dana slike neke ako se setim ;)

Link to comment
Share on other sites

Zbilja je malo nerealno ocekivati da ce na exitu rasprostirati travnate tepihe, stavljati automate za tokene i tako to.

Exit treba da ostane padavicarski festival, i to je to.

Moj ortak je lichno pishao na Dance Areni i to po jednoj ribi tako da mi nismo nishta bolji od engleza...

Ja sam gledao kako je covek sa vrha wc-a onog plasticnog srao na glavu bratu od ujne dzordz majkla.... [xx(]

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

dodjesh mi 5 maraka za kopirajt

ja da ne prodajem tvoje fore ne bih bio zanimljiv :(

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

zaboravih da napomenem da je hajlajt exita bio shto sam upoznao gruju !

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

hah,i meni bi bio hajlajt onako jeftina karta :)))))))

;)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Bila sam prvo veche, toliko nerviranja mi je pokvarilo sve pozitivne momente :(

Celo veche sam provela provlachetji se kroz guzvu i trazetji menjachnicu/shank/klonju/ortake ili chekajutji. Pivo je bljutavo bilo, mrtva sam umorna bila ne znam kako sam se dovukla kutji.

Znachi na Exit nikad vishe sem ako ne bude BASH neki bend za kojim sechem vene ili ako ne urade sve shto je Ivan rekao, a netje sigurno.

oO

 

Link to comment
Share on other sites

vize,vece cene,ruzne devojke,obezbedjenje samo za engeze...sve to treba staviti englezima na raspolaganje sledeci put...da se ne osecaju prijatno i bahato kada dodju sledeci put celava im keva bre misle ako su nauchili "izvinite" da mogu da rade shta zele bre...srbija se saginjati nece da ne dobije ishijas :P

PS:da nema exita shta bi mi!? [:D]

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...