Jump to content

Ima li neko...


Srbin2k5

Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hahaha tachno sam znao da cesh ti da se javish =o)

znachi u mom bildu otkad sam ushao u betu 5 komada oma u arkejn, 1 sec reduced CD i da vidish kako se njime puluje agro =o) koristim ga realno vishe nego aimed =o), maaalo smara sto mutyli ima ta .5 sec casttime, chisto da ne mohu da ga odvalim iz trka ali opet...arcane razbiVa...kao i viper aspect =o)

ALI

ne ide magic dmg oprema nego AP oprema jer AP povecava dmg arkejna = predivno =o)

Link to comment
Share on other sites

dada zaboravio sam taj detalj, josh samo kad bi trap dmd mogao nechim da se modifikuje ( sem sa talentom ).

u svakom sluchaju blizz je konachno shvatio ono shto ja pricham skoro godinu dana :) i da cemo videti mnogo vishe interesantnih RAID APPROVED™ buildova nego pre ( ovo se odnosi na sve klase )

Link to comment
Share on other sites

A za tanking, pa druid se obichno ne koristi kao tank u naxxu (makar nije do sada)

Moj gild je koristio druida kao OT na patchwerku,znaci neki treci tank i kao MT na Grobbulusu.Problem u TBC bi mogao da iskrsne,jer u najnovijoj beti druidi imaju 25% hp increase in DB form umesto dosadasnjih 40%

Link to comment
Share on other sites

I realno feral setovi oprema im je dps oprema a ne tanking oprema ... stop opet moze da stvori probleme . Aka tier 4 feral set = dps set a ne tanking , dok imaju moonkin setic fin lep , i josh lepshi restoration set .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

pa dobro bre sto bow kad su puska i xbow bolji za pvp (a i za pve zapravo jer bow ima tek minornu korist od rapida i iaotha?)

a za kazino videcemo za lokaciju, nagrand izgleda meni mnogo dobro...nadjemo neku lokaciju da imash pogled na i poljanche i shumicu i rechicu/jezerce i brdashce... ono bash lepa atmosfera ;o))

Link to comment
Share on other sites

@2k5 - ma pusti techu on ima neke chudne pvp akcie, eficiency nisam nikad vol'o dok tbc nisam video, sad je must =o)

@shala - svaka chast, ali opet nisi rekao kakvu opremu imash ti u odnosu na hunte u raidu (i njihove pozicije na dmg listi)...mislim ako heling klasa outdpsuje non heling klasu to je just plain wrong =o)

nisam overavao ovaj topic duze vreme, sry kole, eve profila dps geara http://ctprofiles.net/4837574

napomena: baguje im sajt, imam 1300 ap, a prikazuje da imam 1191 u machci, a i ispod mane mi pishe (+16/5sec) kojih uopste nemam, i mana mi je oko 4200 sa motw, tamo pishe da imam 3300, idol nije iz trenutne verzije vec iz TBCa, talenti nisu isti, serem se na CT profiles, al sta je tu je =P

a hunteri u raidu su imali po 3-4 Strikera (glava chest i shoulderi), ili po ceo DS

jedva chekam tbc, mocicu da imam i ofishl tier set za dpsovanje :d

Imp. leader of the pack je imba, znachi u grupi sa 2 warra, shamanom i rougom (ili 2 rouga i warrom :P), oni se healuju sami, a i +5% na crit je imbala :)

Krca je imao 40% crita, pored mene i onyxija buffa ^^

Edited by Shalala
Link to comment
Share on other sites

troll + bow = pewpew :>

ali meni se npr mnogo vise svidja animacija pucanja iz xbowa ili puske

nego iz bow-a

samo zato sto sa xbowom i puskom gadja iz desne ruke a ne iz leve

ko petarda

to zaista ima mnogo uticaja, kod mene barem

to je takodje bio jedan od razloga sto mi se ne igra sadasnji human mage

debilni humani castuju sa levom rukom

npr kad igrate ud maga i human maga potpuno drugaciji osecaj

sa ud magom, koji castuje desnom stranom, uzivam svaki sec gledajuci animaciju a sa humankom castujem samo da bi sto pre bacio/spit

sto se tice survival speca, nisam siguran da je to najkorisniji pvp spec

silence shot, te 3 sec , mnogo znace u pvp-u vise od imp. trapova

a mnogo vise ap-a znaci vise nekih talenata iz survivala :>

btw welcome back troll ! gogopewpewown pvp

Link to comment
Share on other sites

Ja koliko znam a ne znam mnogo trolovi drze luk vodoravno sto je meni licno pozitivna stvar sa estetskog aspekta igre... jedna od redjih vezanih za trolovzeeeee

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

pazi kha aki si ti zadovoljan tim procom i dpsom koi radish onda super, mada opet pre bih ishao na varijantu sa xbowom/puskom+iaoth+rapid (ste i svesni da sa full strikerom i rapid killingom imate rapid na svaki minut? a sto sporije oruzhje to ubrzavanje vishe znachi... =o)))

da ne pricham ponovo prichu o pokiju i iaoth... =o)

ako vam se izgleda imba kad pucate - drenai sa xbowom, zomg okrece ga oko prsta izmedu svaka 2 pucnja = rofmao =o))

i za kraj Shalala

ok da imash 1400 ap opet nesto ne stima

ja sam sa gs/ds meshavinom raidbuffovan imao ako se dobro secam oko 1700ap i 32% to krit...i dalje ne kapiram. tj ako radish vetji dps od hunte sa ds/strikerom tipujem na to da su u pitanju slackeri u "zomg autoshot afk" stilu =o)

Link to comment
Share on other sites

dobro al ta varijanta opet nema nikakve veze sa survival buildom o kome ja pricham a to dali sam zadovoljan ili ne gledam ovako :

vecinu svog rajding vremena sam imao tu srecu i privilegiju da sam imao maximalnu slobodu da igram kako ja hocu i doprinesem rejdu ne samo kroz svoj dps vec i kroz neke druge stvari koje su itekako vazne. e stim u vidu upshte nisam opterecen nikakvim dps takmichenjima td

Link to comment
Share on other sites

Nisu svi u prokletoj hordi :P

btw sa svim tim mozda bi mogao na patchu da udjesh u top 8 ...

nema sanse sa cim god hocesh da ti uradish vishe od 1100 dpsa konstantno 7 min . Kao sto rade fury warriori i rogueovi ...

a prosecno su opremljeni .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Da naravno ... onaj lik sto je pravio 1400 dps na patchu ... a cuo sam i da su i njega prestigli ... mada to su bolesnici sa savrshenom opremom za pve .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Nisu svi u prokletoj hordi :P

btw sa svim tim mozda bi mogao na patchu da udjesh u top 8 ...

nema sanse sa cim god hocesh da ti uradish vishe od 1100 dpsa konstantno 7 min . Kao sto rade fury warriori i rogueovi ...

a prosecno su opremljeni .

Ae plz udahni duboko 2-3 puta pa kazi sta si hteo...Mislim konfuzija [:D]

...

Link to comment
Share on other sites

fascinantna nemogucnost da se sagleda big picture =o)

ljudi jel vama jasno sta je to PROCENAT? rapid fire+iaoth+troll berserking = debelo prvi na dps listi =o)

ne stackuju se ni jedni + attack speed

ja sam se razocarao kad sam to cuo/video

dodaje ti se samo onaj koji ti daje najvise na speed znaci ako imas upaljeno rapid fire

i berseking ili imp. hawk, dodaje se samo radid fire (+40%) zato sto on daje najvise

to je sasvim logicno, jer zamislite dps sa rapid fire+berseking+iaoth pa to bi samo prstale hiljadarke :>

Link to comment
Share on other sites

lupate gluposti to je strashno ...

procenti se ne sabiraju vec ide ako imash 40 % povecanje i stavljash recimo sledece povecanje od 30 % to nije 70 % vec je to 30 % od 40 % tj sve ukupno je 53.333%

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...