Jump to content

treba mi crtani....


Recommended Posts

[03:03:55] <Tex_Avery> kada izvesni lik zaluta u highway petlji, ne moze da pronadje izlaz, pa biva prinudjen da otvori prodavnicu kiselih krastavaca

dakle, treba mi ovaj toon :)

ako neko ima, ili zna gde moze da se skine, bio bi zahvalan :)

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

dakle, treba mi ovaj toon :)ako neko ima, ili zna gde moze da se skine, bio bi zahvalan :)

tesko da neko ima taj crtani... to je bas old school rts koji je isao u sklopu valjda diznijevih crtaca ili tako nesto (ili bese warner bros) ? Znam da je jedan od ta dva, iako se u njemu ne pojavljuje niko od poznatih likova.

Link to comment
Share on other sites

Kada je pogodjen RTS otisla je i arhiva crtanih. Mislim ja ne verujem da nisu imali backup, ali eto. Tako da ces ga tesko videti na TV

Trazi preko p2p i torrenta

ja sam vec skinuo dosta svojih omiljenih crtaca

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ALO BRE!

pa jel ja svaki put kad neko pomene bombardovanje RTSa moram da ponavljam da crtani filmovi NISU unishteni tokom bombardovanja???

crtani filmovi su unisteni RANIJE tako sto je u nedostatku tejpova (beta od 3 sata) za obavezno dokumentovanje dnevnika i dnevnikovog dodatka presnimavano SVE shakom i kapom, pa i pomenuti crtani... a sve to jer je za vecinu tih filmica istekla dozvola za prikazivanje pa ono 25 min sto ima na kraju svake kasete se ne prikazuje...

Link to comment
Share on other sites

ALO BRE!

pa jel ja svaki put kad neko pomene bombardovanje RTSa moram da ponavljam da crtani filmovi NISU unishteni tokom bombardovanja???

crtani filmovi su unisteni RANIJE tako sto je u nedostatku tejpova (beta od 3 sata) za obavezno dokumentovanje dnevnika i dnevnikovog dodatka presnimavano SVE shakom i kapom, pa i pomenuti crtani... a sve to jer je za vecinu tih filmica istekla dozvola za prikazivanje pa ono 25 min sto ima na kraju svake kasete se ne prikazuje...

Izadje mu na isto [xx(]

Mama, mama šta je to jebanje???
Pa vidiš sine to je ruzna reč za nešto lepo:)

Link to comment
Share on other sites

koliko se secam to nije neki lik, nego paja patak i valjda neki medved i ovaj jedan vec ima otvoren kiosk za hamburgere, a ovaj drugi ceo crtani pokushava da nadje izlaz i onda i on otvori kiosk do njega. inache ta fora je obradjena u jedno sto primeraka shto animiranih shto stripskih.

[roflmao]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...