Jump to content

Medieval II: Total war


Doolio

Recommended Posts

MA mora da je gori. Pogledash onu grafiku na campaing mapi i zapitash se : "Jebote, zashto sam se vratio u doba sega-mega-drive-2ke?". Ocekujesh da ce sve izgeldati realnije, a dobijesh paju. Za mene je izgled medeval-a 1 bio odlican sa sve onim slikicama u opisu svake jedinice koje su izgledale "realno", RTW mi je nacrtan i to mi se ne svidja uopshte. A RTW nacin izvodjenja mi se svidja vishe od M2:TW iako je M2:TW prakticno nabudzeni mod za R:TW.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

MA mora da je gori. Pogledash onu grafiku na campaing mapi i zapitash se : "Jebote, zashto sam se vratio u doba sega-mega-drive-2ke?". Ocekujesh da ce sve izgeldati realnije, a dobijesh paju. Za mene je izgled medeval-a 1 bio odlican sa sve onim slikicama u opisu svake jedinice koje su izgledale "realno", RTW mi je nacrtan i to mi se ne svidja uopshte. A RTW nacin izvodjenja mi se svidja vishe od M2:TW iako je M2:TW prakticno nabudzeni mod za R:TW.

QFT

stvarno jebote jel moze neko da napravi drugi deo igre a da bude makar malo bolji od prvog =/

Link to comment
Share on other sites

pa medivl kec je bolji od soguna u svakom slucaju, tako da, ako to racunamo kao nastavke, onda, eto:))

stinze, ne znam, meni su okej i jedne i druge slicice, nit je ono realno, nit je ono cartoonish, u principu su mi bezveze:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Zato sam i napisao "realno" :). Ali gotivnije izgleda skroz, mozda je prava rec ozbiljnije.

Ovako imam utisak da igram Cartoon: TotalWar ili josh gore u m2tw WarCraft: TotalWar :P

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

igrao sam juce malo na rhhu, deluje mi fino, podseca me na myth. inace, prvi deo nisam igrao. ustvari, od mytha nisam igrao nesto u ovom fazonu :))

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

LOL podsecate na myth. au brate, bash odavno nisi igrao neshto slicno ^^

ako se myth i ovo mogu nazvati slicnim uopshte :).

[edit]ahaha lol sad sam tek skontao. Koliko sam samo bio u pravu za ono shto sam rekao u prethodnom postu, kad ova igra nekog moze da podseti na myth, LOL!

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

naravno da se mogu nazvati slicnim. sad, sto je stara 8 godina, to je druga stvar...

Myth_screenshot.jpg

divi ovo :D

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

OMGZ0R KAKVI SU TO SPRAJT0VI!!!ONE

JER TO NEKA IGRA IZ DEVENEST0G VEKA!!!ONEELEVEN!!

STA VI IGRATE BRE JESTE BRE NORMALNI!!!!

ROFLMA0 HAEDSHOT DUDUDDUDU

SNIP0R R00LOXOROZZZ!!!PETNES

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

uzeo sam od cika margija i igrao malo, mnogo je ono sporo, a ja imam puno obaveza, obrnucu je za 6 meseci :P

inace je skroz kul (bar koliko sam video/igrao).

edit: igra je vrh :D samo je teska.

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

izvinjavam se na ozivljavanju, ali morao sam:)

uzeo sam graficku pre dva dana i konacno reko da sednem da uzmem malo ovo da igram u (skoro) punom sjaju...

po nedostatku diskusije, vec sam skontao da nesto opasno nije u redu s igricom, posto smo za rome sernjali tipa petnes strana, al dobro, reko daj ipak da probam, rome endzin sa tematikom srednjeg veka, pa ne znam sta da urade meni to ne moze biti lose:)

igrao sam mozda sat vremena upravo do sada i sta ja znam, ne mogu mnogo toga da zakljucim...

cini mi se da su konjovi oslabljeni u odnosu na rome (aleluja)...

dobro, potezni deo je isti koliko sam ja video, samo sto postoje neki merchanti koji nemam pojma cemu sluze, posto ne mogu da kliknem ni na sta s njima:)

video sam da ima onaj trip sa gradom i utvrdjenjem, stajaznam, okej je, mada sam ravnodusan, meni to isti kurac...

e sad, zovite me malim amerom, ali ja kad sam nafurao grafiku, pustio battle of agincourt i zumirao na clashovanje njihovih dismounted knightsa i mojih ja sam doziveo jedan fini mentalni orgazam:))) znaci ja i dalje ne verujem kolko je ono dobro, istina da u zaru borbe retko da cu zumirati osim ako nisam mnogo jaci pa kao da gledam, al brate, ja sam ceo fajt gledo zumiran i nemam pojma dal sam dobio ili izgubio:) ako nista, samo zbog tehnickih karakteristika ovo vredi igrati 24h dnevno:) znaci, nikad, ali nikad u zivotu nisam tako razmisljao (imam instaliran swos i heroje dvojku:)), ali ovo me oduvalo, znaci teo sam da izadjem dole na teren za basket i vitlam buzdovanom:))) sad bih ja pisao jos petsto recenica kako je meni bilo do jaja kad sam zumirao, al racionalni deo mozga me opominje da je to idiotski, pa cu prestati:)

ono sto sam jos izvalio za tih sat vremena je da sam ili postao glup tj zaboravio da igram total war ili je ovo mnogo zajebanije od keca i rome-a ili ja nisam skontao sta counteruje sta:) ja sam se na medium natezao ko magare sa kompom sa krajnje skolski spravljenim vojskama em formacijama...nemam pojma...

da ovaj moj post ne bude skroz besmislen:

ono sto sam u stvari hteo je da vi sto ste igrali date meni ubogom par saveta generalne prirode vezanih za fajt ili par primera vasih formacija i tako to...i da mi objasnite merchante i mozda jos neke stvari suptilnije prirode koje nisam ni video verovatno (jebiga, ostarilo se, moj istrazivacki duh polako kopni:)), a ja bih voleo, mada kontam da je to prilicno nemoguce koliko vidim:), da cak otvorimo i neku mini diskusiju:) mislim, verovatno ste se svi izigrali, a oni koji nisu ne gotive igru, al bas sam se smorio sto nisam imao komp da igram kad je izaslo, lako bi ja tada odrzavao diskusiju kilometarskim postovima:).

eto, toliko za sada, verovatno cu pricati sam sa sobom, al bole me patka:)

i onda on njega ladno saplete macem, a onda ga zvekne nogom u glavu, a ovaj pored ubode ovog u stomak...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

merchant ima 2 funkcije:

-prva je da zaradjuje pare (duh!) tako shto ga stavish da chami na nekom od resursa na world mapi. kolichina kesha koju tje zaradjivati za tebe zavisi od broja chvaraka (duh again!), od tipa resursa (svila i zachini su skuplji od vune recimo), i od intenziteta "saobratjaja" koji se odvija na teritoriji gde se nalazi resurs.

kapiram da te samo ovo poslednje buni, pa tju pokushati da budem kratak i jasan. teritorija koja ima izgradjen put, dokove, market i sve propratne stvari ima vetji saobratjaj od one koja nema sve to izgradjeno. a na world mapi se to lako uochi jer postoji animacija koja pokazuje intenzitet saobratjaja na nekom putu (na vodi to su mali trgovachki broditji koji putuju po liniji koja predstavlja neki trejd rut, na kopnu su tu mali karavani koji se kretju po putevima)

-druga funkcija merchanta je da ga koristish u cilju reshavanja konkurencije. tipa, sedi turski merchant na zachinu koji bi ti hteo za sebe (ili jednostavno ne zhelish da on zaradjuje na tome:), i lepo desni klik sa svojim merchantom na njegovog i dobijesh procenu kolike su ti shanse da ga se reshish (isto kao i sa shpijunima, assassinima ili bilo kojom drugom jedinicom koja radi misije na world mapi).

i nije isti trip sa gradom i tvdjavom. ako razvijash grad onda tjesh imati slab izbor dobrih jedinica da regrutujesh u istom, ali tjesh imati mnogo vishe zgrada za trgovinu, religiju, administracju i slichno. ako pak razvijash tvrdjavu, onda potencijalno mozhesh da pravish svaku borbenu jedinicu dostupnu tvojoj naciji (izuzev milicije i par specijalnih jedinica koje imash samo kroz razvitak grada), mozhda dobijesh pristup gildama koje se pojavljuju samo u tvrdjavama (poput sjajnog swordsmith gilda:), i slichno.

shto se pegli tiche, sve je malte ne isto kao i ranije.

spirmeni protiv konjice, laka konjica za smaranje slabih jedinica i jurnjavu kad krenu u beg, teshka konjica (pogotovo ako ima wedge formaciju) za sve sem spirmena, strelci prvo u prve redove da poispaljuju shto vishe plotuna pre nego shto se neprijatelj priblizhi, swordsmeni gde je gusto, lako oklopljene a besno naoruzhane trupe (uglavnom im pishe good vs armor) shaljesh protiv neprijateljskog oklopa, itd...

generalno nadjesh balans izmedju pravljenja armije koja je odlichnog kvaliteta ali kojoj se teshko zamenjuju gubitci (netjesh bash svugde imati barake poslednjeg tier-a ili najjachu tvrdjavu), i one koja je losheg kvaliteta ali za chije gubitke ne hajesh preterano :]

nije teshka igra generalno. teshko je, i imbecilno nekad, kad te bez ikakvog povoda simultano napadne vishe suseda (recimo ako krenesh sa francuzima). mene je na kraju smorila neka kolotechina koja se stvori posle odredjenog vremena. sve ti bude isto :/

e da, ubijalo me u pojam to shto me papa mrachi zbog toga shto sam u ratu sa drugom katolichkom nacijom... a u fazonu, oni mene napali :/

Link to comment
Share on other sites

vidi, odgovor. jeee!:)))

dobro, ovo za saobracaj sam znao, to je bilo i u rtw...

znaci merchant se stavlja na resurs...zanimljivo, ne bih se nikad toga setio...kako se leveluje merchant onda? sedi na resursu i leveluje se? ili moras da budes aktivan, tipa rokas tudje merchante i to?

nisam mislio da je isto tvrdjava i grad, skontao sam sta je sta, nego sam cisto reko da mi je svejedno sto su to uveli kao promenu...

dobro, ovo sto si mi rekao je prilicno zdravorazumski i odnosi se i na mtw1 i na rtw, izgleda da sam ja zaboravio da igram...

jel ima onaj schiltron jos neku primenu, ja sam ga trpao na vrata kad mi breachuju grad i dobar je, inace ne vidim da moze jos negde da se primeni, osim ako nije ono deset prema jedan i ti lepo kazes spartaaa i roknes schiltron:)

cini mi se da su strelci malo jaci nego sto treba, oni longbowmeni buse tesku konjicu kako stignu, ne treba to tako, moguce da sam istripovao, nisam puno igrao, ali opet...jesu oni mogli da nanesu stetu, ali ne toliku recimo francuskoj konjici, kako rece neki istoricar 'francuzi su licili na bodljikave prasice krecuci se sa gomilom strela u oklopima':)

cini mi se da assassini mnogo bolje rade poso nego u rtw...

to s papom smara, to sam izvalio i za ovo kratko vreme:) al opet, valjda zavisi od toga koliko se lizes sa papom, ako ste gotivni, verovatno ce da kenja ovima drugima, a ovako, mozda su ovi sto su te napali bili bas do jaja s papom pa je tebi prikenjao iako su oni prvi poceli...

jel i dalje onaj trip da rokas jedinice u dvorede (osim ako nisu recimo kopljanici koji nabadaju kroz vise rankova) da bi imao vecu udarnu povrsinu? posto je mene to u svakom total waru smaralo, imas vojsku siroku pet kilometara, mada nesto kontam da nije promenjeno ni ovde...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

merchant se "lvluje" tako shto zabada druge merchante uglavnom (nisam neshto primetio da pukim stajanjem na resursu dobija rankove, mada mozhda greshim). mada, kao i svaki drugi agent, mozhe da ima odredjen broj rankova od samog starta kad ga napravish (ako ga napravish u gradu sa merchant gildom recimo).

iskreno, kolko sam ja pimetio. merchanti su glupost. imao sam ih po 20-tak rasporedjenih na najjache resurse i sa relativno jakim rankovima... i oept sam dobijao neshto iznad 1g tozla po turnu. a ta cifra je na nivou statistichke greshke kasnije kad imash obrte od po 100k po turnu.

schiltron iskreno nisam nikad ni koristio. :p

a strelci su povremeni. meni recimo stoje scene u glavi iz prvog medivela da sam pravio hasan shash sa strelcima mnogo vishe nego ovde. ne rokaju oni ovde TOLIKO te heavy jedinice bash... za njih ti trebaju crosbowmeni recimo da poseju smrt. jedino shto ovde ide na stranu strelaca je to shto ima brdo jedinica koje imaju "very long missiles".

i assassini su generalno najbolji do sada. smara malo da im nabacish chvarke, ali kad to zavrshish onda su ubice. po meni, preko potrebni ako igrash sa vizantijom kao ja recimo... morash da imash neki metod uklanjanja popova dugih religija.

i da, i dalje je trip sa razvlachenjem svake pojedinachne fomacije u dvored ili ako ne bash dvored, onda shto duzhu liniju u svakom sluchaju. mada ja neshto nisam imao takve bitke da mi je ceo front neshto posebno razvuchen... a igrao sam sa vizantijom dosta. imao sam najjache jedinice i nekoliko bash zajebanih bitaka, pa pretpostavljam da je to generalno pojava u ovom total waru (to da nema potrebe za velikim razvlachenjem fronta)

Link to comment
Share on other sites

nemam pojma, ja sam keca izgubio i ne mogu da ga nadjem, tako da ga nisam igrao dosta dugo, ali meni je nesto u glavi ostalo da strelci mogu da purnjaju heavy armoru i stitovima, a da ove ostale pwnuju...

e, super, odo ja malo da igram, pa cu da svratim na razmenu utisaka i iskustava:)

jedino sto cu da igram sa 1.1 patchom jer ne znam kad cu skinuti ovaj 1.2 od bilion mega...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Nisam dugo igrao, ali mi je drago da je neko poceo da igra. MTW II je ne-ve-ro-va-tna igra! Secam da sam i ja imao gomilu nedoumica oko svacega, ali sad makar mogu tebi da prenesem neki knowledge.=)

Da, merchanti dobijaju nivoe kad bleje na nekom resursu, mada nije svejedno na kom su. Ako neki ima dosta prometa, na njemu se brze razvijaju, ali opet, oko tih boljih resursa ce uvek biti "fajta" sa drugim trgovcima.

Dobit od nekog resursa se povecava na dva nacina, a) naravno sto je veceg levela trgovac ali i b) sto duze stoji na nekom resursu, kao stvara i drzi monopol!

Vazna stvar koju Ramirez nije spomenuo je da, ako skenjas necijeg trgovca, "prisvajas" njegovu celokupnu imovinu. Secam se da sam dobijao oko 5000 golda za nekog masnijeg trgovca =)

Vec je postala osnovna taktika da, kad dobijes mladog trgovca, zabodes ga da odsedi jedno 20-tak godina na nekom resursu i onda kad ima 50 godina, i fale mu jedna ili dve zvezdice, krenes u pohod sa njim! 'Em se on jos vise vezba, 'em skenjavas tudju ekonomiju i trgovce, 'em se nafatiras zlatom.

Velika preporuka ti je da skines neki noviji patch jer je igra, kao i sve TW igre, prilicno bagovita u 1.00 verziji. Znam sigurno da su bugovi u 1.00 verziji:

-svaki put kad loadiras igru resetuje se gorepomenuti monopol trgovaca, tako da isti su u 1.00 verziji prilicno beskorisni! Rekli su mi da je to ispravljeno u patchu i da su sad trgovci poprilican boost tvojoj ekonomiji.

-nekim ljudima se uvek, neizbezno skuca igra kad naidju na Timuride u kampanji (oni su nesto kao Mongoli, pojavljuju se kasnije u kampanji).

-neke two-handed jedinice uopste ne napadaju, uglavnom konjicu, slonove i kad su na zidovima. (a two-handed jedinice su jedne od najjacih u igri)

-inkvizicija je divlja, ubija kraljeve i tako

-igra zna strasno da zasecka kad ti komp sidzuje grad, tipa krene 1000 jedinica na jedan ladder

-konjica je ubagovana, nece da charge-uje sa dvo-likom vec moras rucno da ih priblizis i onda das jedan klik, ffs!

Jasno ti je sad zasto moras da skines patch, i to se savetuje da kad skines patch pocnes novu igru, da bi io siguran. Znaci ako nisi stigao daleko u sadasnjoj kampanji, pocnes novu ispocetka.

Hope this helps =)

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

citao sam sta ispravlja patch i mnogo stvari ispravlja, tako da sam reko omg i momentalno ga skino:)

primetio sam to sa konjicom i neverovatno me smara, valjda su to ispravili, evo skino sam 1.2 i sad cu da pocnem da igram...

mada, ne sumnjam da je i dalje bagovita, nikad nisu umeli da srede sve bagove...

sad cu da igram, eto me za neko vreme sa reviewom:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

znaci vako...

prvo, sting, de si se denuo? nemoj mi reci da se nisi nakanio da igras?:) mislim, igram vec duze malo i stvarno je dobro, dosta gluposti iz RTW je ispravljeno, pogtovo konjica koja se sad sasvim lepo ponasa, znaci izmedju MTW i RTW.

vi sto pricate o malo frakcija mi niste jasni...odes lepo u onaj descr kurac strat.txt i unlockujes sve zivo i ima ih dvadesetak, de ces vise...nas nema, ali, de nas ima, ima nas u KOH, ali u KOH ima i gremlina otprilike:)

prvo sam se jebatao sa cavalry chargeom, onda sam ga malo skontao, a onda sam procitao sta je napisao jedan od developera i sad sam skontao skroz i svidja mi se:)

ima dva tipa cavalry chargea. kul i sranje:) za kul treba dosta faktora znaci - pre chargea da se lepo line upuje konjica, da stoje (znaci zaustavis ih sa backspaceom), da budu okrenuti sto tacnije moguce prema jedinici koju chargeujes, da je razdaljina izmedju konjice i neprijateljske jedinice dovoljno velika, da je teren sto ravniji (smore se cak i ako je previse strmo), idealno je ako neprijateljska jedinica stoji (tipa pinnujes je sa nekom drugom jedinicom), onda lepo kliknes (jednom) desnim dugmetom na neprijatelja i ovi lepo krenu i spuste koplja kad treba i odrade zajeban charge i pojebu keve:)

ovaj drugi se radi tako sto se ne potrudis preterano da obezbedis da se sklope kockice (ono, jupiter u kuci saturna i to) za dobar charge. onda takodje chargeuju sa kopljima, ali, ko sto rece lik iz CA, bace koplja i vade maceve kad tipa negde 10% konjova udari u neprijatelja i krenu da se biju macevima. ako bas degenski napadnes sa konjicom, nece uopste chargeovati nego ce da vade maceve odma i da se biju ko i svi ostali...

ovo mi je tako gotivno da ne mogu opisati, super su to odradili.

ladno su mi gotivne i one sekvence kad tipa saljes assassina ili spijuna, pogotovo ona sa zmijom koja nece da ide u pravu sobu:)))

generalski govori pred bitku su nenormalno odradjeni! znaci, neverovatno koliko ih ima i sta sve nisu ubacili i koliko traits uticu, znaci, slusam svaki govor:)

opametili su se od RTW i sto se tice brzine, ovde ljudi ginu sasvim normalno, osim ako nije bas neko besmisleno klanje tipa dismounted feudal knights na peasants:) sporije od RTW, a brze od keca medievala gde 80 general's bodyguardova ubija seljake brzinom jedan na tri minuta:) ali ipak, konjica je poboljsana bruka, za deset kopalja je bolje odradjena od konjice u bilo kom prethodnom delu igrice...

sting se verovatno raduje tome da su ovde kartice jedinica 'najozbiljnije' uradjene, 'ozbiljnije' nego u midivalu kecu:)))

papa ultra smara, ali ako mu dajes neke sitne pare na redovnoj bazi, onda je do jaja:)

squalor je ponormaljen u odnosu na RTW, to je jedna jako dobra stvar, u, samo kad se setim mucenja iz RTW...

nervira me sto ja pathfinding na kampanjskoj mapi i dalje debilan, tj nema ga, sto puta mi neki agent zapne negde, a ja uopste ne izvalim, onda kao aj da vidim jel stigao, a on bleji ko debil na pocetku zato sto ga je neko jadnog blokirao...

jedinice su stvarno bruka odradjene, kako sto se tice tehnikalija, tako i sto se tice dizajna, sav sam srecan ko malo dete kad vidim one gothic knights:)

i dalje dosta gresaka sto se tice autenticnosti u dizajnu, jebala ih roze vizantija:) ali mogu da zivim s tim, stavise:)

AI (navodno) ne vara na visim nivoima tezine, samo je pametniji!

oni poljaci su carevi, ne znam zasto, ali oni husari jebu keve, mada ne volim da igram s njima:)

odo da igram:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

prvo, sting, de si se denuo? nemoj mi reci da se nisi nakanio da igras?:)

[:)]

Nisam josh nijednom ni instalirao igru :). Sve cekam neki dobar mod koji ce biti istorijski realniji kao RTR shto je. Ali realno, imam previshe posla da bi smeo da instaliram. Samo mi josh treba da se navucem na M:TR i da se odma samoubijem.

Mozda probam negde na zimu, kad ne budem imao shta da radim :).

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

pazi vako...

m2tw: kingdoms se zove ekspanzija i izasla je, trenutno je skidam i ne ide bas nesto brzo:( tako da ocekujem tek za tipa 2-3 dana da cu je skinuti.

modova imas, ima jedan kao najjaci, ali ne mogu da se setim kako se zove, idi na twcenter ili na org, pa procunjaj.

sto se same ekspanzije tice, ne znam, kontam da ce se svideti vama mod loverima:) na ekspanziji je valjda radio neki baja moder iz komjunitija, kao izvalili su developeri da je lik baja pa su ga iscimali da im pomaze na ekspanziji. rezultat toga je da mu kingdoms dodje nesto izmedju klasicne total war ekspanzije i community moda. po meni je to bezveze, jer nemam izbora, tj ne mogu da igram vanila kingdoms, tj nadogradjeni m2tw ako ocu nego moram ovaj istweakovani posto je to osnovna verzija. ja bih lepo napravio ekspanziju koja se samo fino inkorporira i/ili ekspanduje igru i cicamicagotovaprica, pa onda 3rd partiji nek rade sta god hoce s njom.

stinze, vec te vidim kako skaces po sobi od srece jer su zli, prljavi, ruzni i nadasve glupi CA likovi angazovali heroja iz obicne raje, smrtnika koji pwnuje svojim sposobnostima customizacije fajlova, te tako spojili dva nespojiva sveta sto je korak ka pobedi komjunitija nad developerima [:D]

salu na stranu, ekspanzija ima jebenih 5-6gb, malo li je:) ocekujem grandiozne dodatke u zamenu za svoj protok, ovaj, pare:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

[jupi]

Nisam najbolje skontao, jel ti i dalje treba osnovni M2:TW instaliran da bi igrao Kingdoms ili su oni sad standalone? I u cemu je konkretno problem? :D

Ajde seti se koji je to mod najjaci tamo na twcentru ima fazon 534 moda a par njih imaju bash dosta hitova a od samog opisa ne mogu bash da zakljucim koji je stvarno dobar jer je svako nahvalio svoj mod do neba. Samo josh da kuvaju rucak, i bili bi najbolje igre na svetu...

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...