Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cao,

Prodajem:

Night Elf Druid lvl 70, BoulderfistPVP, epic/blue, resto, kara key, svi heroic keys, epic flying mount i swift flight form, vishe je pvp orientisan, 375 herbalism, transferable, mnogo dobro :p

Undead Warlock lvl 70, DunemaulPVP, affliction, full epic pve/tailoring, ima 1.5k g na charu, obichan flying mount i vishe ground epica, tailor 375/miner 375, svi heroic keys, kara key, transferable, na istom serveru je lvl 25 priest :p

Blood Elf Paladin lvl 60, SpinebreakerPVP, retri/prot, ok gearovan, vrlo brzo se mozhe doci do 70 sa tim specom, 8 days played

zainteresovani: 0606564444, ili MSN dzorvel@hotmail.com

120e fixna cena, Beograd, hitno

Link to comment
Share on other sites

troll warr 5/5 vengefull i venge sword+svi vindicatori 300e

samo like bez account sto znaci da je u cenu uracunat i novi acc + transfer

za vise infoa PM

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Prodajem shadow prista human female lvl 70 full epic 1100 sahdow dmg ima i healing opremukoju sam vendorovo moze da se vrati sa ticketom 1850 na heling oko 400 golda u guildi koja radi scc tk i hajal necu da stavljam ime ili armory link zbog hackova itd znaci prist je bid 80 e bo 100 evra hitno dobijate kutiju cd key itd 060 3422 416 Boris e da ima 4 vengefula skoro sve vindicatore hvali mi jos jedan i tako isto za shadow...

Edited by Zviz
Link to comment
Share on other sites

Pozz , Imam acc na prodaju sa:

gnome M roguom 70

>>> http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...os&n=Shahen <<<

PCT UP , NAME CHANGE UP

ukratko 150 resi , 9500 helta oko 5000 honora atm i 700 arena poena ...

na accu se nalazi i human pala 41 lvl sa dobrim skillom u enchantingu

>>> http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...nos&n=Sorte <<< PCT UP , NAME CHANGE UP

_______________________________________________________________________________

BTW: Imam tonu golda koje bi rado prodao , lik sa goldima se nalazi na MAGTHERIDON-u :) moze i ally i horda (preko neutralne AH) CENA 1gold - 1.5 din (CHEAP)

________________________________________________________________________________

Za ortaka:

Prodaje full plavog Night elf M Prista na PVP serveru ,

PCT UP , NAME CHANGE UP

Ima alta 51 night elf roga ...

P.S.: Prihvatio bi i neki trade koji bi mi odgovarao , a veeeeliki je + da taj acc ima game time , barem 5 dana da vidim malo lika !

Ponude i Info na: mob: 064/578-90-51 MSN,Yahoo: dragan_gagi92@yahoo.com Ili PM: PM proveravam jednom u 1-2 dana tako da cete me lakse naci na ova dva predhodna...

Link to comment
Share on other sites

Prodajem orc shamana femalle resto

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...r&n=Stafica

ne znam u kom gearu cu da se log of al PVE gear je full zull aman + t5 sholders i jos neki random epici iz ssc,tk .uglavnom oko +1850 healing i oko 214 mana regen kad castuje

PVP gear je 4/5 s3 i s2 sholderi ,s2 shild+ svi vindicator item i medalion of horde i trinket za pvp sa 1750 hp i + na heal, imam oko 11 k hp i oko 430 resiliance ...u steku imam oko 4100 ARENA poena i oko 400 BADGES OF JUSTICE tako da kad izadje novi gear pew pew:)

svi hero kljucevi ofc ....epic grounding mountovi i EPIC FLY mount ...resto gear je full encatovan i gemovan

profesije su mining i blacksmithing obe 375 ..bs je mace speced ...

od enha geara imam epice iz karazhana i zull amana + crafting mace 3.upgrade ...solidan enha gear ko oce da dps malo:)

extra reputacija na serveru ,nikad nisam scamm nekog etc ,stvarno voljen char na serveru:)

na acc se takodje nalazi orc femalle rouge 66 lvl Fily od profesija ima mining oko 355 i enchanting oko 275 tako da moze da de sve plave iteme ..ima i epic mounta

oba chara se nalaze na pvp serveru spinbreaker i oba nikad nisu transferovana ...prvi sam vlasnik acc i imam sve podatke o acc i ofc promenu maila

cena je oko 250 eu

ko je zaintresovan nek mi posalje personal mesage ovde il mail na rajcevicb@hotmail.com for more info

to je uglavnom to hf<3

Link to comment
Share on other sites

Prodajem: Human Mage 70 lvl server Xavius : Full epic gearovan extra pve oprema 4/5 tier 5 svi heroic kljucevi bt/mh attuned ,mada ti attuni vishe ne trebaju :) epic mount,epic flying mount vishe je pve orjentisan:) ali ima i pvp opreme full merciless ... Od profesija ima enchanting i tailoring obe 375 ..mnogo dobra oprema arcane specc arcane bonus dmg 1151 non buffed spell hit rating 78 spell crit chance 26.58... transferable

Gnome Warlock 70 isto na xaviusu ... oprema solidna,epic mount....

Zainteresovani neka se jave na 062/750-645 i 064/022-6332 ili putem maila na Alkoholat@yahoo.com

Cena 300 eura

Link to comment
Share on other sites

Prodajem UD Shadow Priesta na Lightning Blades (PVP) serveru lvl 70, 4/5 s1, 1/5 s3 11.5k hp selfbuffed , 433 resilience, 728 spell dmg .. armory link: http://armory.wow-europe.com/character-she...p;n=Badassfreak

pored njega imam i 67 warlocka u alijansi. Trenutno je u jednom od boljih pvp guildova <Sol Ventus> dobra reputacija itd..

evo slika ako nekog zanima ^^ : CFRXL7QAxJX61207261223.jpg

Cena po dogovoru ILI bih ga mozda menjao za rogua sa slicnom opremom

Kontakt : davidkis89@hotmail.com

ili

062556401 (nemam krede da odg trenutno)

Edited by pfff
Link to comment
Share on other sites

vrshim usluge levelovanja, nije bitno da li ste alijansa/horda i bilo koja klasa.

cena po dogovoru.

Prodajem gold na Frostmane!

isto cena po dogovoru a moze i 1k gold za gamecard.

posaljite pm pa cu vam dati telefon da se sve dogovorimo.

Link to comment
Share on other sites

prodajem tauren druida 70 lvl na darksperu nema nista posebno od geara nekoliko epica i ima twinka 29 lvl warior sve enchantovan ima i flurry axe 2x

na acounte se nalazi hunter 61 lvl elf server xavius

cena je 60-80e

info na pm ili na 0642626021

bumb i prodajem jos jednog druida od drugara na xaviusu ne male od geara nema nista posebno on je isto 60-80e

prodaja game carda , golda na bilo kom server vise informacija na pm

Link to comment
Share on other sites

Prodajem 70 level male Night Elf rogua http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...amp;n=Ac%C3%ACd

Server je Xavius PvP realm!

PvP gearovan:

- Vengeful Leather Gloves

- Gladiator's Leather Chestguard

- Gladiator's leggings

- Merciless Gladiator's leather shoulders

- Merciless Gladiator's leather Helm

- Merciless Gladiator's Shanker i Shiv (mh i oh daggeri)

- oba gladiator mace-a (Gladiators pummeler i bonecracker)

- Vengeful gladiator's pummeler (mh mace), takodje imam i gladiator's throwing weapon

- Trinketi : Medallion of the Alliance, Talisman of the alliance, Battlemasters determination ( daje 80ap-a i povecava hp na use)

- Honor itemi : veteran's pendant of triumph (ogrlica),vindicator's leather bracers,veteran's leather belt, vindicator's leather boots,vindicator prsten i veteran prsten..

Ne secam se koliko honora ima jer mi je neaktivan account 2 meseca, ima 1700 arena poena u steku!!

Obican flying mount, profesije unlearnovao haker...slabo stoji sa parama zbog nekoliko enchantova i gemova poslednjeg dana pre nego sto je istekao acc ali najmanji je problem sa combat mace roguom izgrindati....2k mu fali do revered sa ogrillom, exalted je sa aldorom !

Transfer je spreman, name change naravno, nikada nije bio banovan acc, postoji jedan alt na auchindounu, Popcorn 34 lvl ud rogue...

Dobijete mail na kome je samo acc registrovan ( mada je to nbt jer se moze menjati), sq, cd key mogu i kutiju da posaljem ako treba..

Ponude na pm..

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

WTS/WTT

Night elf, male, rogue.

Nick- Kurisa

Realm- Xavius

Gear-

Pvp oprema 3/s1 i 2/s3, 397resilience, oko 1600AP i 31%crit....

Pve opreme nema mnogo 130 hit rating i 1700 AP... Epick ground mount i Normal fly mount, imam oko 600 golda... Imam jednog alta 44 lvl draenei shaman:)

Account nikad nije hakovan, banovan itd...

Imam sve podatke o njemu...

Menjao bih za HORDU na PVP serveru da ima slican gear kao moj i da je uplacen acc... (moj je uplacen od 17. maja)

Ako je neko zainteresovan da kupi nema se javi na PM ovde ili na 063/322-734

Link to comment
Share on other sites

Prodajem:Resto Shamana na Dentargu-Bebe:prvi vlasnik,nikada bannovan ili hackovan

Profesije:Mining:375

Enginering:362 (vise tokom vremenea)

Oprema:Pve:2xtier6,1xt5 i offset itemi iz BT i Hyala,Mace i shield su iz karazana jedino(OPREMA SVA ENCHANTOVANA i bt i hyal stvari gemovane sa epic gemovima)

Pvp:4/5 vengi,merceles stit,sve vindicatori osim patika,4600 arena poena na raspolaganju i neka sica od honora(Oprema sva enchantovana)

Poseduje takodje epic flying mount (netherdrake),kljuceve svih heroica,neke stvarcice za elemental i enhancment talente

Zlato:1000 al to nije sigurno jel moze jos koji item da mi uleti pa moram da ga enchantujem

Reputacija:Sha'tar-exalted

Cenarion expedition-exalted

Netherwing-exalted

Orgrimar-exalted

Scryer-exalted

Sve ostale reputacije su na reverd i 2-3 su honored

Cena:340e(jer cu ga prebaciti na drugi MOJ NEAKTIVIRANI acc,ja placam aktivaciju i prebacivanje lika na njega,dobijate cd key etc pri zavrsavanju dogovora) ili 250e (ako vi placate prebacivanja na VAS account).

kontakt i vise informacija: GrofDrunkula@hotmail.com

Prodajem ga jer nemam vremena vise za raidovanje

POZ svima

Edited by Bebe
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...