Jump to content

Boja za kosu


Recommended Posts

Zanima me da li uopste postoji ako postoji ima li negde da se kupi boja za kosu koja je svetlo plava (plava, ne zuta), electric plava, znaci plava:

sm_elec_topaz.jpg

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ima negde sigurno, pre 3-4 godine sam video jednu preslatku devojcicu ofarbanu u plavo (plavo blue), i obucenu skroz u plavo, u autobusu, ah. izem ti taj jezik koji ima jednu rec za dve boje kose :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

sigurno? nemoj da mi ispadne neka zelena , da se moram sisati nacelavo :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

zaboravio sam tačnu priču sad, ali otprilike ide ovako. stari sloveni su imali jednu reč koja je značila otprilike "čisto, lepo, mmmm", i koristili su je da opišu nebo i lepe žene, između ostalog

i tako se plava boja i žuta kosa zovu isto :)

Link to comment
Share on other sites

ja se bas sutra farbam u jarko roze

kupila sam tu farbu u Bubanj potoku kada sam prodavala i svoj fluo volkswagen uvezen iz Iraka prosle godine.

videla sam da i imaju i plavu,tako da probaj tamo..

znaci...levi shtand odma pored wc-a,bezuba baba ih prodaje

obavezno uzmi katalog da ne pogresis

:)))

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Ja sam imao tu electric plavu,ima slika na ''slike forumasa'' okacio sam.Do jaj a je boja samo jedini problem kod tih farbi je sto se brzo ispiraju.Meni se posle pet pranja skroz isprala,postala je zelenkasta i na kraju plava(zuta)...Tj ostane ti blans ili kako se vec zove,blajh.

Ali boja je extra,tako da ti preporucujem da cepnes :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

ja se bas sutra farbam u jarko roze

kupila sam tu farbu u Bubanj potoku kada sam prodavala i svoj fluo volkswagen uvezen iz Iraka prosle godine.

videla sam da i imaju i plavu,tako da probaj tamo..

znaci...levi shtand odma pored wc-a,bezuba baba ih prodaje

obavezno uzmi katalog da ne pogresis

:)))

i.. jel izbledela?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

zaboravio sam tačnu priču sad, ali otprilike ide ovako. stari sloveni su imali jednu reč koja je značila otprilike "čisto, lepo, mmmm", i koristili su je da opišu nebo i lepe žene, između ostalog

i tako se plava boja i žuta kosa zovu isto :)

Koliko ja znam jedina vazeca teorija je da je postojala u Italiji neka dinastija Flavi i da su svi imali zutu kosu i to flavi je preshlo u plavi .....lalala enivej etimolozi kazu da je to jedina vazetja teorija

@Topic

Ja ne mogu ni crvenu koju hocu da nadjem :(((

oO

 

Link to comment
Share on other sites

za reva, ljubi ga deda

Lesnovo_1349.jpg

car dushan, bash je plav kao bred pit.

ja za tebe ne znam, ali se u mojoj familiji Komana niko nije jebao nikad sa obrezanima. [;)] Mozda zato sto je Turke mrzelo da se penju na Lovcen, ali eto tako je.

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ofarbaj love bush, iseci makazama, i zalepi oho lepkom na glavu, bash ce delovati lepo i razbarusheno.

setio sam se price "sta ja jebem!"

:)))))))))))))))))))))))))

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ja bih voleo da imam kosu koju bih farbao.

Inace @dvinty i kad nadjes farbu, ne farbaj se ONIM danima, ne prima se lepo farba,.

kisnim danima? :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...