Jump to content

Thumbnails


Gamessviv

Recommended Posts

E ljudi ja imam dosta video fajlova i volim da ih stavim u view > thumbnails. Fora je sto mi svi stariji fajlovi pokazuju thumbnailse ali zbog nekog meni nepoznatog razloga sve nove video fajlove sto skinem sa interneta pokazuje onu windows mwdia player ikonicu umesto thumbnailsa. a starije jos uvek prikazuje. Cak i ono desni klik na fajl refresh thumbnails ne radi. Reinstalirao sam kodeke ali nije uspelo, jel neko zna cemu je fora?

Link to comment
Share on other sites

zashto bi instalirao neshto shto je vec instalirano? [:D]

btw da li su stari sa thumbovima i novi bez thumbova potpuno isti format?

Jesu brate [;)]

I sta je jos cudno nekim fajlovima koju su imali thumb promenio sam ime i istog thena su izgubili thumbove ali kad im vratim staro ime oni su opet tu...

Edited by Geros
Link to comment
Share on other sites

A sta sve imas od kodeka na masini?

Cini mi se da sam svojevremeno to slicno video na masini na kojoj je valjda svaki boziji kodek/kodek pack koji postoji na belom svetu bio instaliran.

Probaj da deinstaliras sve kodeke i onda ocistis lepo masinu sa nekim kliner alatima (slobodno probaj nekoliko i za registry i za fajlove).

Nakon toga opredeli se samo za JEDAN kodek i da te bog sacuva...

Link to comment
Share on other sites

E da provalite foru, imam 3 hard diska (ne lagem [;)] ) na disku F od 160GB drzim video fajlove, takodje na disku D 40Gb drzim samo nekoliko, na disku D koji je stariji thumbnail statno radi cak i kad promenim ime on se refreshuje, pretpostavljam da je neka trula fora na mom disku F gde su mi ti fajlovi, ima li neko ideju kako ovo da resim nije do kodeka 100% proveravao sam nema nikakvog efekta...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...