Jump to content

Proverene ve


lazica

Recommended Posts

  • Replies 171
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Opa , ovo su jedine teme na kojima mogu bar malo pametan ispasti :) (bez penala molim)

1.Ne postoji spot reduction , znaci ili se topis ceo ili nikako , ne moze samo oko stomaka.

2.Najveca zabluda je radjenje 1000 trbusnjaka dnevno , tako ces samo izgledati deblje , jer ces ispod sloja sala nabiti i misice pa ce sve to izgledati jos vece.

3.Ako oces da smrsas 60% je ishrana 30% kardio 10% trbusnjaci

Znaci dobra ishrana , dosta trcanja i sasvim je dovoljno 2x do 3x nedeljno trbsnjake , naravno uz radjenje i ostalih delova tela.

Link to comment
Share on other sites

trbushnjaci su veoma, veoma kontraproduktivni kada se radi o shirini struka

kao sto je longli rekao, trbushnjaci nabijaju mishitjnu masu pa struk ide u shirinu, stavishe takmicharski bbilderi rade te side cruncheve samo kad su vetj ishranom toliko dehidrilali samo da podignu tonus, nikako preterano da ne ide u shirinu

a osnova toga je sto se mushkarcima salo skuplja na stomaku ko zhenama na batacima bla bla tu prichu svi vetj znaju =o)

ah da, kadrio je u osnovi aerobik

cilj e da naprezhesh umereno mnogo mishitjnih grupa i da ti je puls stalno podignut umereno ali da ne udjesh u preterani napor

Link to comment
Share on other sites

Lol Kole-Debeli-Batak

Kardio je ono da postignes heartrate na 80 posto maksimalnog za svoje godine i da odrzavas jedno vreme (zavisi od kondicije)

U mom slucaju 3 minuta da ne dobijem infarkt

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ma brate kad sam krenuo pre godinu dana uzas

Trener hteo da me salje na VMA

Kako ja njemu da objasnim uzroke moje ocajne kondicije

Mada sad je vec bolje :)

Inace malo se uozbiljimo :

Mislim da za skidanje sala ne ide kardio, to je za kondiciju.

Valjda za skidanje ide 60 % max opterecenja ali sa duzim intervalom vezbe

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

jok igore, slushaj longlija, 60% posla za skidanje sala se obavlja u KUHINJI

a posto smo mi svi tako cvrsti karakteri da ne mozhemo 3 dana da prodje da se ne usvinjimo od klope onda mozhemo i 2x dnevno po 2 sata da treniramo i efekat ce biti manji nego da se zdravo hranish i vezhvash jednom dnevno 45 min

speaking of witch mislim da cu malo kokica da spremim (al shatro dijetalnih, bez Butera ;oP)

Link to comment
Share on other sites

klopa - jako bitna

crni hleb ne beli, majonez i pavlaka na minimum, belo meso umesto batka, riba umesto cvarka, ne jedes krofne, ne jedes bonzitu, kontas kuda idem,

trening

trcanje, hiperekstenzija, trcanje, trcanje, vijaca, trcanje, ima jos par vezbi sto ti ne mogu opisati recima, mislim mogu al me mrzi. i zapamti, sauna ti ne skida salo

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

a oni pojasevi za trchanje, vezhbanje koji idu oko stomaka jel ima neke svrhe od njih il su to samo mitovi ?

Pomaze u vidu preznojavanja i oslobadjanja viska vode , poznato je bodibilderi 2-3 dana pred takmicenje jedva i da piju vodu da bi se skroz osusili i iscrtali , ali preznojavanje postizes i slojevitim oblacenjem tako da nema svrhe kupovati to.Odnosno , ti pojasevi i ta sranja i ako sluze necemu , uopste ne sluze onome za sta se reklamiraju , a to je spot reduction koji ne postoji i nije izvodljiv.

Longli, defini
Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

Pileci fileti , govedina (snicle sa buta) , biftek (jednom mesecno kad se usteka kesh) , riba (oslic , tunjevina , nikako sharan i kompanija) , jaja , ovsene pahuljice , ella sir , nemasno mleko , nemasni jogurt , pirinac (najbolje uz piletinu njam) , krompir , boranija (ponekad :( , testenina (dva puta nedeljno posle treninga ako si na masi , sa mesom naravno) , svezi krastavci su uvek dobri kao salata itd...

Recimo jedan dan kad idem pre podne u skolu:

07.00-50gr ovsenih + 6 jaja , jedno zumance

10.00-200gr piletine + 100gr pirinca

13.00-proteinski sejk (ko ne pije moze tunjevinu sa parcetom crnog hleba i malo paradjza recimo)

15.00-trening

17.00-300gr piletine/govedine/ribe + 150 gr krompira/pirinca/graska/boranije

20.00-iskombinujesh nesto iz obroka u 17.00

22.00-250gr ella sira pomesanog sa 2dl jogurta

Problem ove ishrane jeste sto je jako jednolicna i moze da dosadi , pogotovo ako je neko izbirljiv po pitanju hrane...Inace u ovoj mojoj ima jako malo ugljenih hidrata jer je kao za definiciju , meni za sada odgovara , vec vidim da radi.

Inace i na masi i na definiciji je u sustini ista ishrana , samo su drugacije kolicine.

Link to comment
Share on other sites

Pod 6 jaja jel mislis na 6 jaja ili 6 belanaca + 1 zumance?

I bre, ako ides PrPdne u skolu kako jedes u 10 piletinu? :)

I joj nesto : jesti u 20 i 22 je uzas

Batali ti to na vreme, pij jedi veseli se :)

I dodaj da sa ovakvom zdericom mora da se trenira :)

Inace blooob

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Pod 6 jaja jel mislis na 6 jaja ili 6 belanaca + 1 zumance?

Naravno na 6 belanaca + jedno zumance.OMG nikako 6 celih.

I bre, ako ides PrPdne u skolu kako jedes u 10 piletinu? :)

To je onaj deo sto sam rekao da mrzim ,moram da ustanem u pola 7 i onda moram sve to da spremim i lepo u plasticnu kutijicu , ponesem noz i viljusku i onda na casu polako.

I joj nesto : jesti u 20 i 22 je uzas

Realno , ne bi trebalo , ali ja jebiga moram i gledam da je sto lakse , a poslednji obrok izmiksam u blenderu i popijem , vise kao neki sejk.

I dodaj da sa ovakvom zdericom mora da se trenira :)

Inace blooob

Dobro , mislio sam da se to podrazumeva :)

Batali ti to na vreme, pij jedi veseli se :)

Upravo sam imao taj period dva meseca , sad sam se vratio ponovo na ovo , mada i ovo mi pricinjava zadovoljstvo :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...