Jump to content

Trazim VEZU


Recommended Posts

a jel i tvojka machka ide subotom na fax?

btw sa 900 dinara mesechno placash hranu na faxu, prevoz, rodjendane, zurke, devojke, ne racunam nista sto nije obavezno za placanje (casopisi,diskovi,igraonice i sl). svaka chast!

(wow pretplata ~1100)

ja sa mojom platom jedva pokrivam shkolarinu + troshkove.

btw ni devojke nisu obavezne za placanje [;)]

da ne studiras ti matematiku?Vidim da neumes da brojis jer 730 markica samo kosta.Za 170 din tesko da cu da jedem 20+ dana napolju.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja to radim zbog dece koja citaju ovaj topic u nadi da ce uvideti pogreshno razmishljanje melorasa i nece ga sami primenjivati :P.

Kako sam dobar lol :). Btw shto jedesh napolju, kad si siromashan shto ne kupish salamuru kao svi siromashni studenti i jedesh je kod kuce za majonezom i hlebom?

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

da ne studiras ti matematiku?Vidim da neumes da brojis jer 730 markica samo kosta.Za 170 din tesko da cu da jedem 20+ dana napolju.

pa jedi kuci, kao sav normalan svet ;)

a i nemam nameru da se upushtam sa tobom u prichu oko toga da li da placash kaznu, falsifikujesh dokumenta ili chija machka subotom ide na fax, samo sam rekao da ti se divim kad sve one stavke, uspesh da uvrshish za 900 dinara. Ja samo na has skucam bar 2000 mesechno, a kamoli

palcam hranu na faxu i prevoz.A tu su rodjendani,zurke,devojka,neracunam nista sto nije obavezno za placanje (casopisi,diskovi,igraonice i sl)
to se zove "kirginstanska shkola zhivota" Edited by Jose Jimenez
Link to comment
Share on other sites

Ima veze zasto sto nama na faxu svake nedelje traze pare za krecenje,nove instalacije,po neki prozor,cuvara,knjige,prijave,kopiranje,potvrde o redovnom studiranju,samo skolovanje,vanredno prijavljivanje ispita,odlaganje ispita,od juce i studentske kartice...necu da nabrajam dalje.

Kakav je to faks gde ima čuvara i gde se lome prozori? Koliko bre vi godina imate tamo? :\

Link to comment
Share on other sites

lol brate.... plati kaznu i ne kurchi se vishe, kupuj karte, markicu, povlasticu.. sta god....

Slazem se sa stingom da treba poshtovati zakon i da treba platiti kaznu. Srbija je go kurac zbog likova koji ne placaju kazne. (da neko ne pomisli kako je ovo bukvalno, shvatite kao metaforu).

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

A o cemu mi zapravo ovde pricamo, ako smem da se malo umesham? Generalno, sta vas briga ko ima kartu, ko nema kartu, i ko placa markicu a ko ne? Ja licno, odmah da bih se ogradio, placam markicu, ali mi se izuzetno isplati, jer u toku dana promenim i po 10 prevoza (ne zato sto mi toliko treba od tacke A do tacke B, vec volim da kombinujem i ne volim puno da se vozim busem, pa cesto izadjem par stanica ranije, prosetam stanicu-dve, pa udjem u neki drugi bus ;))

E sad, prva stvar, ako je obaveza putnika da ima markicu/kartu a obaveza GSPa da nas prevozi, zasto onda oni ne obavljaju svoju obavezu do kraja? I zasto recimo ne voze po onim redovima voznje koji su sami sebi uveli? Niko ih nije tukao po usima da napisu da 29ka ide na svaka 2 minuta, ili da 26ica ide na svakih 7 minuta, a ovamo ih nema po 20 minuta (nekada). Generalno se ne zalim na prevoz, ali je cinjenica da u opticaju nema dovoljno 26ica da bi isle na svakih 7 minuta. I ko je tu onda kriv?

Dalje, Stinzhe, ja na situaciju neplacanja markice/karte gledam isto kao na to sto svi mi (ili barem vecina) koristimo nelegalan Windows. Pa onda nelegalne video igre, pa onda umesto kupovine mp3jeva preko iTunesa, nabavljanje preko Limeware-a, pa download filmova preko torrenta ... Pa mobilni telefon koji si kupio u "prodavnici mobilnih telefona kod Zhike" umesto u ovlascenoj prodavnici ... jeste 3 puta skuplje, al' je original ... ima jos mali milion takvih i slicnih primera, jedino je pitanje da li ti mislis da je recimo GSP vise vazan od MS-a ili Motorole, ili sa druge strane si u fazonu "e domace diskove kupujem, strane piratizujem" kao sto mnogi nasi vole da rade?

Konacno, da ne shvatite pogresno, mislim da treba kupovati markicu, ali isto tako mislim i da ne treba skakati po glavi onome koji to ne cini, jer ne mislim da smo mi drugi nesto mnogo posteniji (cast izuzecima).

Link to comment
Share on other sites

A o cemu mi zapravo ovde pricamo, ako smem da se malo umesham? Generalno, sta vas briga ko ima kartu, ko nema kartu, i ko placa markicu a ko ne? Ja licno, odmah da bih se ogradio, placam markicu, ali mi se izuzetno isplati, jer u toku dana promenim i po 10 prevoza (ne zato sto mi toliko treba od tacke A do tacke B, vec volim da kombinujem i ne volim puno da se vozim busem, pa cesto izadjem par stanica ranije, prosetam stanicu-dve, pa udjem u neki drugi bus ;))

E sad, prva stvar, ako je obaveza putnika da ima markicu/kartu a obaveza GSPa da nas prevozi, zasto onda oni ne obavljaju svoju obavezu do kraja? I zasto recimo ne voze po onim redovima voznje koji su sami sebi uveli? Niko ih nije tukao po usima da napisu da 29ka ide na svaka 2 minuta, ili da 26ica ide na svakih 7 minuta, a ovamo ih nema po 20 minuta (nekada). Generalno se ne zalim na prevoz, ali je cinjenica da u opticaju nema dovoljno 26ica da bi isle na svakih 7 minuta. I ko je tu onda kriv?

Dalje, Stinzhe, ja na situaciju neplacanja markice/karte gledam isto kao na to sto svi mi (ili barem vecina) koristimo nelegalan Windows. Pa onda nelegalne video igre, pa onda umesto kupovine mp3jeva preko iTunesa, nabavljanje preko Limeware-a, pa download filmova preko torrenta ... Pa mobilni telefon koji si kupio u "prodavnici mobilnih telefona kod Zhike" umesto u ovlascenoj prodavnici ... jeste 3 puta skuplje, al' je original ... ima jos mali milion takvih i slicnih primera, jedino je pitanje da li ti mislis da je recimo GSP vise vazan od MS-a ili Motorole, ili sa druge strane si u fazonu "e domace diskove kupujem, strane piratizujem" kao sto mnogi nasi vole da rade?

Konacno, da ne shvatite pogresno, mislim da treba kupovati markicu, ali isto tako mislim i da ne treba skakati po glavi onome koji to ne cini, jer ne mislim da smo mi drugi nesto mnogo posteniji (cast izuzecima).

E svaka ti cast Lucky

SENKA, IVKE

Link to comment
Share on other sites

Hvala adminu na podrsci (iako me istina nije direktno podrzao,nije me ni pljuvao kao neki)kao i ostalima koji nisu bili negativni na celu temu.

NISAM trazio color kopirane kartice sa fus hologramima i sl.Samo hocu da izvadim prokletu povlasticu a da usput nemoram da placam svakakve dazbine.

ZNACI,kad uzmem povl. bilo original bilo "pirat" nastavljam redovno da kupjem markice i ulivam pare u dzepove jadnika koji te pare neiskoriste nizasta pametno.

NEMA razloga za prozivanje,nerviranje i deljenje u tabore pa ko pljune koga jace [|)] ,jer sam samo ffs pitao zna li neko nekoga preko koga mogu izvaditi ono cudo bez kazni.

@ voodoo:pravni fax:ne lomimo mi prozore a cuvar nama kicmu,nego oni cuvara placaju da sedi i gleda tv (a tu je i intesa banca u samoj zgradi faxa) a prozori su im samo iskupljenje da se uzme jos para.

Bre,na filozofskom (ako sam dobro cuo) ljudima na svu muku traze jos po 1000din za "fakultetske poslove" a za skolarinu ih deru po usima i po ledjima u isto vreme.

Nadam se da sad mozemo otvoriti temu:kazne za pusenje na javnim mestima [:D]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...