Jump to content

BF2142


Lucky

Recommended Posts

Ja sam malo pokrenuo, zezao se i to, i pored konstatacije da postoji mapa "Belgrade" u singleplayeru, i da se pominje "Serbia" a ne "Yugoslavia" ili "Serbia & Montengero", nisam primetio nista drugo toliko zanimljivo, ipak sam samo jednom pokrenuo.

Moram da primetim i da je igra zahtevna do bola, jedno 7 minuta mi je trebalo da pokrenem mapu na Pentium D 2.6, 1GB RAM, x1600pro. Doduse, menjao sam graficka setovanja, i napomenuo je da ce se tada duze ucitavati, ali ipak :)

Link to comment
Share on other sites

BF2142 je samo kopija BF2 with shiny new futuristic weapons :)

Naravno, BF2 mi je isto tako bio sranje dok ga nisam probao u online modu igranja. Recimo, svideo mi se 2142 demo u multiju, pogotovo Titan mod. Opet, naravno, sve zavisi od ekipice sa kojom igrash. Ne vredi, bez originala to nije to .. Dice je u medjuvremenu ugashen, tako da ne znam kakva ce buducnost biti :)

Link to comment
Share on other sites

E probao sam, malo sam se muchio da startujem sp, ali uspeo sam na kraju...

Uglavnom, igra uopste nije losa :)

jedino sto se uchitava 3 dana i tri noci

jos nisam provalio da li ista u sp-u moze da se menja sto se tice toga koji mod se igra, moram onaj titan mod da probam...

Link to comment
Share on other sites

Priznajem greshku, prochitao sam da je ugashen, vratio sam se na chlanak i video da velikim slovima pishe Canada :) Bilo i meni chudno :) Al' rek'o, shta znam .. EA je to :)))

Ma opusteno, vazno da smo to sve razjasnili ;))

E sad, sto se tice nekih preliminarnih utisaka ...

1. Igra izgleda sjajno na boljem kompu (onaj spomenut gore), tece glatko, sve kul.

2. Zanimljivo, ali radi i na Sempron 2.8, 512MB, i integrisanoj 6100 grafickoj. Naravno, svi detalji su na minimumu, ali je zato rezolucija 1024x768. Generalno ce ovako verovatno igrati svi koji hoce da se takmice preko neta.

3. Ja nisam uspeo da pokrenem igru ukoliko komp nije na internetu, ne znam kako ste vi prosli. Nije nesto vazno ukoliko imate adsl, ali je za dialup bas nezgodno.

4. Naravno, igra se ucitava godinu dana (nakon prvog ucitavanja nesto krace), a i desilo mi se nekoliko puta da pukne jer je windows ostao bez virtualne memorije.

Link to comment
Share on other sites

Nene, naravno da mozhe SP (i LAN) ali iz nekog razloga (barem kod mene), igra nece da se startuje dok ti nemas net pristup aktivan. Recimo, bio mi je nesto ugasen net, i igra se startuje i samo crni ekran. Kad sam reaktivirao net, sve kul.

E sad, proces igranja je sledeci:

1. Instaliras igru.

2. Upises CD-key.

3. Prekopiras .exe preko postojeceg.

I sad krece taj "zabavni" deo:

4. Udjes u igru prvi put, i dodjes do onog login ekrana. Onda izadjes iz igre, a to si sve uradio da bi BF napravio u okviru /documents and settings/korisnik/my documents napravio "bf2142 profile". Onda preko fajlova unutra prekopiras fajlove takodje iz /crack/ direktorijuma koji su u okviru "default_profile.zip" dira. E onda u tekst editoru mozes da otvoris svaki fajl ponaosob, i tako zapravo editujes ime, kontrole, etc, etc.

5. Kad si to sve uradio, udjes u igru, ona ti kaze da ima novi patch, ti odbijes, onda izaberes profil koji ti se pojavi a koji si ti nazvao kako si hteo, i onda opet kada igra kaze nesto kao "sad cu da se konektujem, ako neces, mocices samo u singleplayeru da se igras" ti naravno kazes "necu" i voila, usao si u glavni meni :))

Samo deluje kompllikovano ;)

Link to comment
Share on other sites

@ dule - np

@ exile - nije to piraterija, to je pravljenje piratske verzije od originalne verzije bf2142 koju duletov ortak poseduje, samo kako bi mogao da otkrije kako to piratska verzija izgleda, kako je nikada kasnije u zivotu ne bi pozeleo i kako bi je automatski obrisao ili unistio kada je detektuje.

Link to comment
Share on other sites

Moram da primetim i da je igra zahtevna do bola, jedno 7 minuta mi je trebalo da pokrenem mapu na Pentium D 2.6, 1GB RAM, x1600pro. Doduse, menjao sam graficka setovanja, i napomenuo je da ce se tada duze ucitavati, ali ipak :)

Lol laki ukrao komp sa wcga

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...