Jump to content

Barsa - Chelzi


HellFire)

Recommended Posts

Da nisu tolko igrali nefer celzi a i barsa bila bi extra tekma

Ali ovo je i jednom i drugom bilo nesto vise od prolaska jer ce najverovatnije proci oba tima.

Barsa se u zadnjih 10 min tolko otvorila da je bilo ocekivano da primi.

Ronaldinho opet zaostajao sem par extra poteza.

Celzi srecenije nego da je osvojio ali naletece na barsu u elimincaijama i opet ce mu objasniti ;)

Odsustvo Etoa se bas primecuje.Ne zato sto nema ko da daje golove nego sto barsa igra neku igru na koju nije navikla.

Edited by weasel
Link to comment
Share on other sites

hvala bogu pa je bila dobra tekma proslu nisam mogao do kraja da odgledam...Roni sem drugog gola opet nula,Rajkard i dalje dement forsira Gudjonsena i jos vrhunac svega zameni ga u jedinom delu mecha kad je on konacno i mogao necemu da posluzi...Celzi dobar nakon prvog gola i na pocetku drugog poluvremena,i jedni i drugi su bljestali na momente,ali opet sam utiska da je Barsa trebala da pobedi,ali neka boli me kurac...i da,sudija je odlicno sudio,i jedni i drugi su se ponasali ko placipicke,jebem im mamu naduvanu...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Meni tekma sa onakvih ponasanjem i 10 zutih kartona ne moze da bude dobra ma kakvi golovi i potezi bili.

Rajkard popizdeo . Hteo da ubije sudiju sto je svirao minut ranije.

Koji kurac ubacuje zulija i prebacuje mesija na sredinu.

Murinjo se radovao sto se "osvetio" barsi ali 2:2 bez glavnog napadaca barse je daleko od radovanja.

Videce vec kad dodju eliminacije

Edited by weasel
Link to comment
Share on other sites

weasel, celzi i barsa se ne mogu sresti pre finala..

fantastichan gol lamparda, mada je hteo da centrira, isto odlichan prvi gol deka. Ronaldinjo osim drugog gola velika nula, isto ko i Messi. Barsa ce ga popljugati ove godine jer se konachno vidi da je Rajkard ochajan trener (shto sam ja prichao i prosle sezone, al su me ovde neki napadali)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ono sto je juce Drogba dao nije bilo samo ono "pravo mesto",masa igracha bi tu nesto glavom izmuljalo ili probalo da se namesti na desnu,on je sjajno prijemom grudima izbacio Markeza i cao...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ladno sam zaspala u 2. poluvremenu kad me cale budi "dao drogba gooool!!", ja otvorim jedno oko, kazem "jebem mu mater" i nastavim da spavam. :) a pritom nije bilo ni 11 sati. lol

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

weasel, celzi i barsa se ne mogu sresti pre finala..

fantastichan gol lamparda, mada je hteo da centrira, isto odlichan prvi gol deka. Ronaldinjo osim drugog gola velika nula, isto ko i Messi. Barsa ce ga popljugati ove godine jer se konachno vidi da je Rajkard ochajan trener (shto sam ja prichao i prosle sezone, al su me ovde neki napadali)

[jupi][jupi][jupi]

Edited by Ivan_tm
Link to comment
Share on other sites

da je rajkard los trener, a ne da je barsa losa :)

lazo izvlacis iz kontexta, al ti taj hejt neshto ne ide :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

slazhem se potpuno sa tom konstatacijom, realno medolinka bi osvojila sve sa barsom proshle godine s'obzirom koje igrache su imali (imaju) i u kakvoj su formi bili. ali moram da primetim da chelsea iz godine u godinu igra sve lepshi i lepshi fudbal... mislim da je ove godine red na engleske klubove da potpuno dominiraju zavrshnicom lsh.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...