Jump to content

NFS:Carbon


AyS^

Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

14077 BUSY CODA CALF BIFF za NFS 5

Presao sam Carbon i mogu da kazem da odavno nisam igrao nesto lakse. Sem poslednje trke u kanjonu za koju mi je trebalo vise pokusaja sve ostale trke sam mahom presao iz prve. A i policija je ubacena reda radi, jedva da je vidite kroz celu igru. MW je mama i tata za Carbon!

Mama, mama šta je to jebanje???
Pa vidiš sine to je ruzna reč za nešto lepo:)

Link to comment
Share on other sites

Uh, trojka je bila jebe-mamu dobra, zbog nje sam uzeo Voodoo 2...

A ovaj Carbon je smor najobičniji, instalirah ga sinoć bratu da igra, a i on ka

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

blah, uzeh i ja danas od ortaka...i za pola dana sam preshao pola igre, sta reci...i nekako mi je lepshi mw...sta znam, s obzirom da stalno izbacuju nfs ne treba ocekivati nesto preterano...fino je sto su vratili drift i stavili par novina da bude malo zanimljivije...btw, jel vam se deshava da igra izbaci u windows spontano?

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ma moj post je zapravo posaljice na Iceq-a koji je napisao isto sto i hajli samo jedan post iznad, pa sam i ja odlucio da uradim identicno. Inace meni je najbolji nfs nfs2, ali ne moramo sada o tome :) Ovi noviji su naravno budzetski jako bogati, sto potvrdjuju i Emanuel Vozhe (kojoj uopste nisam znao kako se cita prezime do sad ;)) i slicne stvari, ali fali prave inovativnosti. No, to se prodaje, i sa te strane je potez EA uvek opravdan.

Link to comment
Share on other sites

Jer neko mozda zna gde se nalazi savegame u carbonu.preshao sam igru kuci i odnesem save u igraonu i ne znam gde treba da ga iskopiram. HELP!!!

Pa vidi meni se nalazi u My document ima tamo folder i tu mi je save game vidi to kod tebe a da li u toj igraonici imas instaliran nfs ili ne [:D]

SENKA, IVKE

Link to comment
Share on other sites

obicno ne radim ovo, ali moram:

jebote, koje sranje, pa ovo je jos gore od prethodnih nastavaka. mada, sta se ja tripujem, to je EA.

eto, sad mi je lakse, nastavite diskusiju:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...