Jump to content

šta je poenta stvaranja muzike?


Recommended Posts

au brate...INSTRUMENTI!!!!!!ALO!

citaj "Ne mogu nesto da kapiram kao muziku ako nema INSTRUMENATA."Sad jasnije????

AU BRATE MOZAK ALO!!!

Glupo mi jos i ja da pocnem da te pwnujem posto ti ga Longli gura i pomera unutra tako da...POSTOVACU TUDJE MISLJENJE

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam proshle godine ishao na Slayer-a sa jednim ortakom i bilo mi je do jaja (osim shto su mogli par puta kukom da mi iskopaju oko).

Posle toga je on ostao sa mnom na Fat Boy Slim-u i da vas ne lazhem skakao je i zezao se isto koliko i ja :) (da govorim o EXIT-u [:D] )

Ono shto dobro zvuchi slushacu pa makar i bio Grand (a to za sada ne postoji niti zvuchi dobro) nego da furam jedan isti fazon i do kraja zhivota da nosim crne majice kao poslednji jadnik...

To rockdudbug: Bilo bi ok sa tvoje strane prvo malo da se edukujesh (shto se tiche muzike) pa onda tek da postujesh... Jer ako ne znash cuti. Kako nema instrumenata? LOL1LOL111LOL!!1LOL!111

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

dj vuduman is in da house

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

AU BRATE MOZAK ALO!!!

Glupo mi jos i ja da pocnem da te pwnujem posto ti ga Longli gura i pomera unutra tako da...POSTOVACU TUDJE MISLJENJE

e moj grujane,aj neka..izgleda da se ti i ja bash razlikujemo:)al' nije ni to tako lose.ali ovo "glupo mi je da pocnem da te pwnujem"e bash si me nasmejao...

DA NE SPOMINJEM da se u tvojoj muzici oseca mnoooooogo elektronike
koja je moja muzika?

To rockdudbug: Bilo bi ok sa tvoje strane prvo malo da se edukujesh (shto se tiche muzike) pa onda tek da postujesh... Jer ako ne znash cuti. Kako nema instrumenata? LOL1LOL111LOL!!1LOL!111
zajebo sam se,ima u jednoj pesmi bash do jaja 3 riffa koja se ponavljaju 8 minuta...to je bash do jaja.:S

Uzeo sam pljeskavicu i stavio Pavlaku,Kecap,Majonez ,
Ti u pljeku stavljas pavlaku,kecap i majonez?au,bash je fuj....

Desi se i meni da recimo cujem neki super pocetak pesme i kazem da je do jaja,ali mi ortak kaze da su to ramonsi i moja sledeca recenica je:"Bash je sranje,preteca gej boj bendova."ali to kazem iako je dobro ,nekako imam otpor prema tome jer je moj prvi kontakt sa tom muzikom bio sranje,i vecina toga jeste realno sranje(opet :za moj ukus)...e sad ako se ubode neka dobra stvar jebi ga....

Ono shto dobro zvuchi slushacu pa makar i bio Grand (a to za sada ne postoji niti zvuchi dobro) nego da furam jedan isti fazon i do kraja zhivota da nosim crne majice kao poslednji jadnik...

au decko,da li si ti mene u zivotu video?

Isfurane su vishe fore sa masnim kosama,crnim majama,mislim smorilo je vishe.Kada pricate tako nesto prvo upoznajte osobu.Procitajte ko sta slusa,pogledajte sliku,vidite ko se kako oblaci,pa onda kenjajte.

Sve je to lepo,idete vi na sve sto vole mladi,i tako...To je bash super.Ali je lose kad neko kaze da mu se to ne svidja i da posecuje samo mesta na kojima se pusta rock/metal(ili rap,rnb,drumbas,bla,bla,bla).Takve osobe su zatucane.I ne vide dalje od svog nosa.

To voodo man:Super bato,bio sam i ja na deep purple,pa sam posle otiso u akademiju,pa posle u neku dzunglu od diskoteke.I sta sa tim?Mogu ja da se zabavim i kada je grand na repertoaru:),ali onda ignorishem muziku i opustim se na drugi nacin.

Ne bih voleo da se ovo pretvori u prepucavanje tipa :Ti si zatucani metalac. i Ti si shaban jer ides na splavove.

Aj zivi bili.

Edited by rockdudbg

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

Desi se i meni da recimo cujem neki super pocetak pesme i kazem da je do jaja,ali mi ortak kaze da su to ramonsi i moja sledeca recenica je:"Bash je sranje,preteca gej boj bendova."ali to kazem iako je dobro ,nekako imam otpor prema tome jer je moj prvi kontakt sa tom muzikom bio sranje,i vecina toga jeste realno sranje(opet :za moj ukus)...e sad ako se ubode neka dobra stvar jebi ga....

Pa to ti i kazem , ne trebaju ti te predrasude , sto se jednostavno ne prepustis muzici i uzivas u njoj , nije bitno koja je...

Link to comment
Share on other sites

Btw povlachiti pararelu metalci metal i ne voleti neku vrstu muzike zato sto je odredjena grupa ljudi slusha je totalno debilno ... sta tebe briga ko slusha tu muziku ne slushash zbog drugih nego zbog sebe ... lichno 95 % vremena u slushanju neke muzike provedem u slushanju metala ali vecinu metalaca ne volim , slusham muziku zbog sebe ne zbog drugih ili da bi bio prihvacen u nekom drushtvu i zbog ostalih gluposti , jebesh ti ovo bolje da sada prekinem mogu da se pishu 333 strane o ljudskoj gluposti .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

e moj grujane,aj neka..izgleda da se ti i ja bash razlikujemo:)al' nije ni to tako lose.ali ovo "glupo mi je da pocnem da te pwnujem"e bash si me nasmejao...

ja ti samo kazem da ti pocnes neku pricu o instrumentima,onda dodje i Longli i kaze "A Sinan i Ceca nemaju instrumente" i ti onda odgovaras u fazonu "pa da,kakva je takva je,ali ima instrumenata,i mi cigani 'mamo dushu"a pre toga znacajno kukas o elektronici,i onda uzmes i prdis da je elektronika cak ispod nivoa jedne Cece samo da ne bi dokazao da si u krivu...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

To rockdudbg: Jel sam ja rekao neshto za tebe? Mislim sam se prepoznajesh onda chim mi odgovarash. I btw ja kada radim uglavnom nosim shiroku crnu majicu (iz vishe razloga ).
ma ne uopste...samo si onako spomenuo...ccc... [;)]

ja ti samo kazem da ti pocnes neku pricu o instrumentima,onda dodje i Longli i kaze "A Sinan i Ceca nemaju instrumente" i ti onda odgovaras u fazonu "pa da,kakva je takva je,ali ima instrumenata,i mi cigani 'mamo dushu"a pre toga znacajno kukas o elektronici,i onda uzmes i prdis da je elektronika cak ispod nivoa jedne Cece samo da ne bi dokazao da si u krivu...
/edit ... Edited by rockdudbg

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

Btw povlachiti pararelu metalci metal i ne voleti neku vrstu muzike zato sto je odredjena grupa ljudi slusha je totalno debilno ... sta tebe briga ko slusha tu muziku ne slushash zbog drugih nego zbog sebe ... lichno 95 % vremena u slushanju neke muzike provedem u slushanju metala ali vecinu metalaca ne volim , slusham muziku zbog sebe ne zbog drugih ili da bi bio prihvacen u nekom drushtvu i zbog ostalih gluposti , jebesh ti ovo bolje da sada prekinem mogu da se pishu 333 strane o ljudskoj gluposti .

Damn right.

To voodoo_: Shta je normalno obuchen chovek po tebi?

To je onaj koji bi u nekoj odeći mogao da se pojavi bilo gde bilo kad.

Link to comment
Share on other sites

u principu problem svega jeste samo "STAZH" onoga ko komentarishe o ukusima,

od kada on slusha to sto slusha, da li je naslushan, da li poznaje istorijat

toga sto slusa, ljude koji su zacetnici te priche itd itd...

Najgore je kad te neki pojam npr. techno asocira na GoPlay sa B92 jer

ta emisija nije nimalo doprinela popularizaciji reel tech zvuka ni na koji nachin...

Doprinela je samo da male shabanke koje su na brzaka sakrile svoje Cecine CD-e

i oshishale se na pazh budu preko noci emancipovane i sta ti ja znam u "drushtvu"

koje kupuje tu prichu... sa sve nekim stranjskim pivom od gore...

A s druge strane oceana pre 20 i kusur dina klinci u dubokom undergroundu su gurali reel zvuk ponikao na bravurama elektro pionira

Kraftwerka i slicnih, i kombinovali to sa nekim svojim elementima

(Afrika Bambaataa) ili se zaebavali vrteci na 3 gramofona odjednom na

opste zaprepascenje tadasnje publike (Jeff Mills) ili gurali soul i funk

klasike u mashinski zvuk i pravili neke nove temelje elektro zvuka

(Derrick May), i danas naravno kad neko tamo kaze TECHNO, svi pomisle

na te rodonacelnike i nosioce scene tamo a ovde mladi pomisle na

David Guettu i slicne slatkaste pedere obucene po poslednjoj modi

poznatih kreatora, nasminkane i u false rebel fazonu koji dolaze ovde i prodaju

najgore djubre na koje domaci konzument mora da se lozhi jer boze moj

nece biti "trendi" i ispasce glup u drustvu!? E pa ako je tako deco, nemojte

da vas je blam i SLOBODNO ISPADNITE GLUPI U GLUPOM DRUSTVU,

to ce biti siguran znak da imate svoje JA i da niste glupi!

Ko je tu sad lud jbt?

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

u principu problem svega jeste samo "STAZH" onoga ko komentarishe o ukusima,

od kada on slusha to sto slusha, da li je naslushan, da li poznaje istorijat

toga sto slusa, ljude koji su zacetnici te priche itd itd...

Najgore je kad te neki pojam npr. techno asocira na GoPlay sa B92 jer

ta emisija nije nimalo doprinela popularizaciji reel tech zvuka ni na koji nachin...

Doprinela je samo da male shabanke koje su na brzaka sakrile svoje Cecine CD-e

i oshishale se na pazh budu preko noci emancipovane i sta ti ja znam u "drushtvu"

koje kupuje tu prichu... sa sve nekim stranjskim pivom od gore...

A s druge strane oceana pre 20 i kusur dina klinci u dubokom undergroundu su gurali reel zvuk ponikao na bravurama elektro pionira

Kraftwerka i slicnih, i kombinovali to sa nekim svojim elementima

(Afrika Bambaataa) ili se zaebavali vrteci na 3 gramofona odjednom na

opste zaprepascenje tadasnje publike (Jeff Mills) ili gurali soul i funk

klasike u mashinski zvuk i pravili neke nove temelje elektro zvuka

(Derrick May), i danas naravno kad neko tamo kaze TECHNO, svi pomisle

na te rodonacelnike i nosioce scene tamo a ovde mladi pomisle na

David Guettu i slicne slatkaste pedere obucene po poslednjoj modi

poznatih kreatora, nasminkane i u false rebel fazonu koji dolaze ovde i prodaju

najgore djubre na koje domaci konzument mora da se lozhi jer boze moj

nece biti "trendi" i ispasce glup u drustvu!? E pa ako je tako deco, nemojte

da vas je blam i SLOBODNO ISPADNITE GLUPI U GLUPOM DRUSTVU,

to ce biti siguran znak da imate svoje JA i da niste glupi!

Ko je tu sad lud jbt?

[claps] objasnio covek.

i ovo je potpuno tacno. milion ljudi mi je reklo da slusaju "techno" kad ih pitam,a ustvari loze se na Darude,David Guetta,Skazi i slicno...jbga...

btw...sta znaci kvlt? :)

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...