Jump to content

Blizzard Entertainment - Burning Crusade Key!


Sajro

Recommended Posts

AMAGAD, ja dobio upravo (12:13 pm - 4 hours ago) mail.. jel josh neko upao u Beta test za TBC od nashih pored Koleta i sada mene? U mailu mi je link za Beta deo WoW-Europe sajta preko koga treba da upgrade-ujem account u TBC Beta account iiiii BETA CD KEY. Imbaaa..

"We

Link to comment
Share on other sites

Hmmm sada kada sam bolje pogledao.. CD Key je (99%) vezan za moj account i sa CD Keyom downloadujem T.B.C. Betu, u prevodu.. ako hotju nekome da dam CD KEY moram i account, lika (kog prebacujem na Beta server) etc. Jebiga drugari..

Proverite vashe mailove koje ste koristili pri pravljenju WoW account-a, mozda ste i vi upali u Bete testing! GOOD LUCK!

Link to comment
Share on other sites

Ja nisam nista dobio :) Jel se prijavljivalo ili su oni birali kome da posalju ? :)

Ja se nisam nigde prijavio tbh, logovao sam se na GMail da vidim ima li shta novo i vidim mail od Blizza kada ono.. TBC Key.

Mozda je pochela Open Beta pa su svi dobili Key.. poshto vidim da za download ne treba nikakav pass/cdkey etc a na https://beta.wow-europe.com/expansion/ samo kliknesh na Download i bez ikakvih problema skinesh Client. Puls, na Copy a Character mozesh da odesh sa svakim accountom (probao sam vishe komada).

Dunno, ja sam zbunjen. Nigde na WoW-Europe/WorldOfWarCraft.com official sajtovima nishta ne pishe o novom kontigentu Beta testera ili da li je pocheo Open Beta phase.

Link to comment
Share on other sites

AMAGAD, ja dobio upravo (12:13 pm - 4 hours ago) mail.. jel josh neko upao u Beta test za TBC od nashih pored Koleta i sada mene? U mailu mi je link za Beta deo WoW-Europe sajta preko koga treba da upgrade-ujem account u TBC Beta account iiiii BETA CD KEY. Imbaaa..

"We

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

jedino ogranichenje je u tome da account mora da bude AKTIVAN da bi se igrala beta, tako da kad skinesh klijent morash da calnesh josh 13 jura...

btw ja sam na pve serveru sa hordashem, na pvp a alijom (postoji samo 1 engleski pvp server i 1 pve, i josh 1 nemachki i francuski pve)...jebiga zajebo me kuzma kao "dodji ovde da igramo" pa ga nikad nema online =o)) mada generalno oba servera su medium i opusteni su ljudi na oba servera nema nolifer-manijakalnih pvpera po svaku cenu =o)

Link to comment
Share on other sites

jedino ogranichenje je u tome da account mora da bude AKTIVAN da bi se igrala beta, tako da kad skinesh klijent morash da calnesh josh 13 jura...

What the fuck? Moj WoW classic account je aktivan. Mislish da tju morati da platjam 2 pretplate mesechno? Jednu za WoW classic account i jednu za WoW beta account! No wai.. ffs.

Ja imam kljuc..

Silencer, kako si dobio? Veza ili sretja da te izaberu? :)

Mozda je pochela Open Beta pa su svi dobili Key.. poshto vidim da za download ne treba nikakav pass/cdkey etc a na https://beta.wow-europe.com/expansion/ samo kliknesh na Download i bez ikakvih problema skinesh Client. Puls, na Copy a Character mozesh da odesh sa svakim accountom (probao sam vishe komada).

Dunno, ja sam zbunjen. Nigde na WoW-Europe/WorldOfWarCraft.com official sajtovima nishta ne pishe o novom kontigentu Beta testera ili da li je pocheo Open Beta phase.

I na ovo sam nashao sam odgovor. I dalje je Closed Beta, Open Beta tje MOZDA biti 1-3 nedelje pre zvanichnog izlaska igre (koji ko zna kada tje biti znajutji Blizzardovu istoriju sa datumima [:p]), a fora shto moze da se downloaduje pre upgradeovanja jeste kao da se pripremish za Betu i chim dobijesh (ako dobijesh) key da krenesh u "testiranje". =)

BTW

Ono shto mene zanima:

1) Da li su ova 4 servera stacionirana u Evropi ili su to 4 servera za sve Beta Testere around the globe? =) Ili USA, EU, ASIA etc imaju svoje servere?

2) Koliko ljudi je dobilo Key? Da li sam ULTRA USER shto sam ga dobio ili je dosta ljudi atm u Beta Test fazi?

3) Kakav je lag na beta serverima? Jel igrivo? (ako su u Evropi serveri, bitje dobro.. nadam se)

Ja sada skidam Client, nazalost nisam nashao direct download link tako da tju otprilike sa ovim ruznim Blizz Downloaderom da se patim do sutra uveche minimum ali kada downloadujem i instaliram ochekujte me na PvP serveru - Horde side. Igratju sa Priestom kog tju da kopiram (vetj jesam ali dunno, to sam uradio bez upgrade account-a tako da se mozda ne vazi [:)]) a napravitju i Krvavog Elfa/Draneja chisto da vidim kakvi su im pochetni questovi, main city, atmosfera etc. =)

Joj shto sam hepi.. kao da su znali da sam batalio WoW pa su nashli nachin da me vrate nazad! :P DROOOGAAAA!

P.S.

Koleee.. odgovaraj shto pre, da znam da li treba da trchim do banke da uplatim 15e na rachun.. ili mi je WoW Beta account aktivan sve dok je WoW classic account aktivan.

/peace

Link to comment
Share on other sites

ova 4 servera su europe only naravno

ne treba ti 2x 13 evra, samo jednom, ako je obichan wow nalog aktivan onda mozhesh i betu da pichish...

To mi reci care, ajde sada pogledaj Privatne Poruke pleaseeee.. /love!

I ne zaboravite da proverite mailove koje ste koristili pri kreiranju account-a, mozda ste i vi dobili TBC beta key. Drzim vam finge!! ;)

Link to comment
Share on other sites

CIIIIIIIIIIIIROOOO POBRATIME ... SALJI TAJ CD KEY PLS ..NE DAJ NIKOME... PLS PLS PLS DAJ CD KEY ...

DAJ BRATE KAKO SI GA DOBIO , gde si se prijavio ? sta kako gde?

i daj taj cd key !!!11 ( ozbiljan sam )

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

CIIIIIIIIIIIIROOOO POBRATIME ... SALJI TAJ CD KEY PLS ..NE DAJ NIKOME... PLS PLS PLS DAJ CD KEY ...

DAJ BRATE KAKO SI GA DOBIO , gde si se prijavio ? sta kako gde?

i daj taj cd key !!!11 ( ozbiljan sam )

Ha ha ha, ja imam CD KEY a ti nemash tralalalal =)

Nisam se nigde prijavio, vetj sam rekao, jednostavno sam izabran.. jako mala grupa ljudi je izabrana.. i ja sam jedan od njih.. A TI NISI! Muhahahahha [:D]

Ja tju sutra da igram TBC a ti.. ne.. olololo! =)

Link to comment
Share on other sites

haha :D

AMAGAD, ja dobio upravo (12:13 pm - 4 hours ago) mail.. jel josh neko upao u Beta test za TBC od nashih pored Koleta i sada mene? U mailu mi je link za Beta deo WoW-Europe sajta preko koga treba da upgrade-ujem account u TBC Beta account iiiii BETA CD KEY. Imbaaa..

"We

Edited by Megadeath
Link to comment
Share on other sites

Silencer, kako si dobio? Veza ili sretja da te izaberu? :)

Nisam dobio na srecu i etc dobio sam ga na administratorskom mailu office at wow-serbia.com i to cim je pocela open beta 8 oktobra valjda.

Ako dobijem na svom klasicnom accountu :P imam nekom da poklonim beta key :P

Sajrololololo na koj server ima da zavrsis javi ! :)

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Al ti ne igras WoW?

ako pod igranjem mislis da sedim ispred racunara 20 sati dnevno i fanaticno klikcem na ikonice, derem se u teamspeak i znam napamet mapu sveta, da, u pravu si :) Ipak, sa druge strane, ja moram sve da isprobam, da budem u toku. Malo, ali dovoljno ;)

Link to comment
Share on other sites

ako pod igranjem mislis da sedim ispred racunara 20 sati dnevno i fanaticno klikcem na ikonice, derem se u teamspeak i znam napamet mapu sveta, da, u pravu si :) Ipak, sa druge strane, ja moram sve da isprobam, da budem u toku. Malo, ali dovoljno ;)

Znaci, ne igras [:D]

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...