Jump to content

The Burning Crusade topik


Sajro

Recommended Posts

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja mislim da ce maje moci da kupe ljudi iovako ako ne dobiju kao poklon istu u ponoc. Trebalo bi da bude oko hiljadu dinara.

videcemo kakve su im maje, jer 1k din je povoljno =o)

one sto ja nisam kupio napolju su bile 28 jura sve u debeloj uglastoj "futroli" od plastike, a slika je bila jako osetljivi preslikach + nije bilo bash one maje koju sam hteo =o(

a da rezervishem ne smem, obecao sam samom sebi - ako ne bude kopije kad dodjem na red = bog ne zheli da igram ;o)))

a detalji o kolichini su valjda 500 komada po prodavnici u ponoc i ne znam koliko sutradan =o)

Link to comment
Share on other sites

Realno zabole me k za nagrade ... i za zvuchnike etc ... necu da se guram i cimam oko gluposti ( pusticu bloodstorma tj roflpopsa da to uradi umesto mene , a kada se tek pojavi primevil gg , ja uzimam prvi ^)^ )

ma samo mi daj expanziju pa da izgubim zivot .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

znash kako, svako ko je lozhana il ne daj bozhe HCovac theti ce da bvude online kada 16og u podne serveri crashuju od 500+ ljudi u blastedu/hfp-u =o) a da bi to dozhiveo morash kupiti igru u ponoc 12 sati ranije =o)

ne znam, ja se tripujem da ce biti preko 150 ljudi na obe lokacije samo tako...

Link to comment
Share on other sites

imash pravo al opet taj neki osecaj da si ranije kupio

ne znam ni sam, nije mi ni problem ako ne nabavim u ponoc

samo da ima u podne to je sve jer kapiram da ce se sve to

zaboraviti vremenom kako nastavljamo nashe farmovanje

samo u drugoj sredini sa drugim stvarima pod drugim imenom itd....

Link to comment
Share on other sites

Vazi da ce da idu u KGB, 90% ima da ODLETI TAXI-em kuci cim uzme svoju kopiju, i da se nakaci na RuR sa postom "OMG PRVI SAM USAO NA SERVER D:D::D:D:D:D::D:D:D:D:D:D::D:D::DD:D:D::D".

ROFL [:D]

znaci moja akcija se sastoji iz toga da u 00:01 stanem ispred radnje kolima

kupiti bc

istrcati iz radnje (za to vreme su kola upaljena)

pritisnuti gas do kraja

ne pustati gasa do kuce

pobeci od policije zbog brze voznje

baciti kola posle dolazenja ispred kuce (jer ih vise nikada necu koristiti)

trcanje uz stepenice

razvaljivanje vrata

staviti prvi cd za instalaciju (cd koji ceka otvoren naravno)

obezbediti hranu za naredne 2 godine

pozdraviti se sa svim koje znam i

poceti kraj zivota

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD::DD:D::D:D:D:D::D:DD:D:D:D:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Nisam chitao ceo topic, al opet verujem da bi bilo editovano ili objasnjeno da je neko napisao nesto o tome ;

5. Kad izadje The Burning Crusade, a niste kupili svoju kopiju moci cete da levelujete do 70og ubijajuci po postojecim hi lvl zonama koje su sad u igri, ali naravno mnogo sporije nego da odete u Outland (glasine su da kvestovi na sadashnja 2 kontienta nece davati exp u TBC mada mislim da to nije tacno, mada tih kvestova je premalo za ozbiljan lvl do 70og)

A ovamo :

4.1Q Will we be able to get higher then Level 60? With or without the expansion?

4.1A Yes, with the expansion you will be able to get up to level 70. Without the expansion you will stay capped at L60.

Link : http://forums.wow-europe.com/thread.html?t...25993&sid=1

Mada kapiram da vishe nije tako vazno kad je ostalo svega sat vremena do expanzije :)

Edited by Shakzor
Link to comment
Share on other sites

killygor rofl....

... znaci ne znam... moj ortak je dobio G3 mouse... u picku materinu.... sad tek kontam da je zamalo dobio zvucnike sms poruka mi nije bila jasna

covece na frostmane-u nas 10 pratimo u elwynnu shaman kako leveluje koje smo psihopate jebote

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...