Jump to content

BC


udjaaa

Recommended Posts

Bice zanimljivo kad napravis Draenea ( valjda se ovako pise ) , ili Blood Elfa latency ce ti biti oko 10k jer ce u pocetnim gradovima uvek biti oko 1000 ljudi :) . . . . . .

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

â–² â–²

Link to comment
Share on other sites

starting areas su HUGE! ima trchanja na kub...ali mnogo su kvalitetnije i mastovitije napravljeni od ostalih...chini se da bash oce da se ljudi naprimaju...i frizure/kastomizacija likova...sem ultragej bradica koje imaju male belfvi sve ostalo izgleda mnogo bolje od starih 8 rasa...

Link to comment
Share on other sites

ma daj bre nemam vremena da igram...juche instalirao, igrao sa oko sat-dva drenaija i tako ok sat belfa...danas-sutra kad zavrshim ovo sto moram da napishem cu da sednem...a i cheka se par dana da transferuju lvl 60 likove da mogu da idem gde se veliki chike setaju...inache lvl 62 plavi loot bolji od bwl epixa...znachi rukavaje sa 28 sta 20 agi i 38 ap alooooo =oD

Link to comment
Share on other sites

Necu rerolovati nastavljam da igram sa istim charovima

Inache jedan savet za sve koji hoce da reroluju neka reroluju Blood Elf Paladine i Drenai Shamane , njih trenutno uopste nema , tako da ce biti velika potraznja i lako ce se ulaziti u imba guildove kojima ce trebati te klase / rase . Sve ostalo rerolovati je debilno .

Inache vec sada bi trebali da pocnete dogovaranje oko igranja etc ... evo mi imamo maga full tier2.5 u guildi ima punu banku flaskova i potiona za brzi lvle njegovog drenai shamana :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

there is no salvation , after the end only this fucking game will remain :)))))))))

fake ... niko ne moze da napisti wow ;)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ja mogu.

Ali neću.

koja gnusna laz !

btw, ne bi da kvarim uzivanciju trenutne spike "rerollujem palu/shama i ulazim u hc guild" kad sve HC guilde vec imaju ljude koje ce rerollovati svoje klase u palu/shama, ne bi li zadrzali mesto u guildu, il jednostavno oce promenu =P

al nikad se ne zna, kontam da ce svaka guilda da ima po mozda 4-5 igracha od svake klase, poshto u raid ne mogu vishe da stanu ni po 3 playera iste klase (3x9=27, ra cap 25), gl rerollerima :)

Link to comment
Share on other sites

Reako sam sebi da je ova godina poslednja pre duze pauze od mmorpg-a ... nekih dve godine nadam se, posle cu da igram opet, jer je to ipak moj hobi (koji mi ako ovako nastavim uzima 80% vremena).

E sad da li cu posle pauze da igram wow ili nesto drugo, videcu ... veoma je moguce da krecem sa sledecim datadiskom i pandama ! [:D]

Posle 7 godina mmorpg-a, pauza je na mestu :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...