Jump to content

Nova nuklearna sila ?!


Recommended Posts

  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hocemo sada da komentarishemo kako je severna koreja prokopala tunel ispod juzne koreje da bi izvrshila invaziju? Realno, koga boli kurac za severnu koreju, zemlja je ulagala sve svoje resurse u nuklearni program, cak i srbija ima naprednije avione od njih, cak i GSP ima bolje autobuse od njihovih. Njihovo razmishljanje je u fazonu, "if they attack us, we gonna blow ourselves with nukes, buahahaha", sto je najgore, nasha zemlja ima odlicne diplomatske odnose sa njima. Sajt severne koreje (koji, ruku na srce, je pravila neka "specijalna" kreatura) postoji preveden 7 jezika, jedan od njih je srpski... ako neko sa ovog foruma zeli da uci nuklearne fizike,kurceve,palceve, postoji i program besplatne prijave, sa svim platjenim troskovima i obezbedjenim smeshtajem (verovatno nesto u fazonu "the '70 serbia"), mada, ne zelim nikome toliko zlo, tako da netju pomenuti sajt. Elem, na sajtu se takodje mogu natji "mega hits" njihovih ratnih pesama... U prevodu, likovi su prsli, i svi su u "komrejd" fazonu, cak imaju i forum, koji je tuzno odrzavan od nekog engleskog idiota.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Poenta je sto u demokratiji strahujes od nekih posledica svog dela ...

odakle ti to ? a u ostalim vladavinama ne strahujesh ?

vidim shto bush strahuje shto je zavio toliko i toliko kewa u svojim stocharskim pohodima, trese mu se budzet jebote ..

Ma nemoj me jebati da ti razlazem metafore jbg .... izabrali smo da izgledamo kao losi momci u ocima sveta ne cinjenjem nicega da to promenimo ...

kao prvo nismo ti i ja izabrali nego je izabrala odradjena kreatura sa cvetom u kosi. kao drugo jel su rusi sa chechenima ispali loshi momci ? nisu. zashto ? zato shto imaju veci kurac od nas i znaju kako da ga koriste ..

Ljudi hoce da imaju vise od jednog deteta, nece da ih gaze tenkovi na ulicama, nece neko kvazi vanredno stanje koje konstantno vlada u smislu da ti presudjuju na licu mesta za odredjene vrste sumnji (izdajnici, spijuni itd itd). U sistemu i ekonomiji u kojoj oni zive i zbog koje tolko napreduju nema mesta ljudskim pravima, covek je potrosna roba da bi kina bila velika i mocna. Jos na to dodaj pitanje koliki ce procenat tog dohotka videti prosecan kinez? Kad se popune budzeti za vojni, nuklearni, svemirski program?

kao prvo to sa jednim detetom se primenjivalo uglavnom u seoskim regijama i uopshte nije tako glupo kao shto zvuchi znajuci da su tamo ljudi umirali od gladi. tenkovi na ulicama nije bilo od studentskih protesta. vandredno stanje postoji i u americi samo shto se tamo mnogo lepshe zove (patriot act). u americi imash ljudska prava i onda klinci sa uzijima (poshto gun mozhesh da kupish na trafici) udju i pobiju pola shkole. shta koliko ce videti .. videce onoliko koliko je plata aka zhivotni standard.

Pa ako se ja dobro secam amerika je probala sa totalitarizmom na velika vrata za vreme rata u vijetnamu pa im bash nije uspelo, a sad sto je prosecan mozak slabashan pa mu profuravaju isti na mala vrata je vishe globalan problem ...

pa nishta se nije promenilo tj to je ona pricha sa pochetka. ne postoji demokratija, ne postoji komunizam, ne postoji socijalizam .. postoje samo uspeshne vlade/imperije/carsta/kurcipalci i neuspeshni .. sve ostalo je marketing.

Ta anegdota je glupa jako ... Poenta cele te price o ljudskim pravima i demokratiji ma kolko ona bila bleda ili kakva vec je da niko nigde na svetu ne sme da radi neke stvari ljudima (druga prica je sto i ameri to rade ali manite me toga sad radili bi i svi ostali to isto i vishe da mogu), a ta retardirana poshalica je na nivou shala sheshelja i tome nikolica ... ne mogu svi ziveti u shvajcarskoj ali mogu sve zemlje na svetu da postuju ljudska prava. I to sto amerika namece ta ljudska prava (kao izgovor ili stagod) je nebitno posto su ta ljudska prava u osnovi ok i nikome ne bi bilo loshe da postuje ista.

ja ne znam kako neko mozhe da forsira prichu o "ljudskim pravima" u zenitu takvog doba kao shto "kapitalizam".

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

@Topic

Kao sto sam rekao Amerika ce postati regionalna sila a kolo ce da vodi Rusija, Indija i Kina. BTW Rumuni bi sada Causeskog napravili od blata da mogu, za vreme njega su ziveli 100x bolje nego sada kad su na pragu EU, ima svega ali ljudi ne mogu da priuste nista, vecina stanovnistva zivi jos bednije a zimu ce da se hlade i da se greju na parket, ovo znam posto sam pricao sa ljudima odatle. Ali posto je Causeski placao sve dugove i Rumunija nije mogla da zavrsi u duznickom ropstvu Amerike onda je dobio metak jer njima takvi ne trebaju, njima trebaju zaduzene zemlje gde ce oni uvoditi demokratiju i diktirati kako i sta da rade.

samo sto onda shvatis i uhvati te tuga da je taj period kod nas tek pocheo... krediti, zaduzivanje i sl... neupuceni odmah slushaju nekog na D. i primaju se kako nam raste standard, infalcija se vestacki odrzava :( a ekonomija i priveda teze nuli :( pa nisu sve te silne banke dosle kod nas da bi nama bilo bolje, nego da trguju lovom... ko je u nekom biznisu zna o cemu pricam...

znaci necerovatno... amerika i domkratija i ljudska prava, nikako ne mogu da idu zajedno na jednom sajtu koji nije za napaljene sljeachine iz teksasa... mohi, idi shutni se glavom u guzove :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

odakle ti to ? a u ostalim vladavinama ne strahujesh ?

To je opet bila metafora ... kina ne zazire od javnog mnjenja da ubije nekoga dok ovamo kolko tolko zaziru

vidim shto bush strahuje shto je zavio toliko i toliko kewa u svojim stocharskim pohodima, trese mu se budzet jebote ..

On je preziveo do drugog mandata zbog retardiranih muslimana i world trade centra zato sto mu je dao opravdanje za invaziju ...

kao prvo nismo ti i ja izabrali nego je izabrala odradjena kreatura sa cvetom u kosi. kao drugo jel su rusi sa chechenima ispali loshi momci ? nisu. zashto ? zato shto imaju veci kurac od nas i znaju kako da ga koriste ..

Mi(narod) smo kreaturu sa cvetom u kosi izabrali ... nismo ti i ja glasali za njih ali vecine jeste makar u startu pre nego je poceo krasti na izborima tako da nismo ti i ja licno krivi ali sprski narod jeste zbog svoje gluposti ...

kao prvo to sa jednim detetom se primenjivalo uglavnom u seoskim regijama i uopshte nije tako glupo kao shto zvuchi znajuci da su tamo ljudi umirali od gladi. tenkovi na ulicama nije bilo od studentskih protesta. vandredno stanje postoji i u americi samo shto se tamo mnogo lepshe zove (patriot act). u americi imash ljudska prava i onda klinci sa uzijima (poshto gun mozhesh da kupish na trafici) udju i pobiju pola shkole. shta koliko ce videti .. videce onoliko koliko je plata aka zhivotni standard.

pa nishta se nije promenilo tj to je ona pricha sa pochetka. ne postoji demokratija, ne postoji komunizam, ne postoji socijalizam .. postoje samo uspeshne vlade/imperije/carsta/kurcipalci i neuspeshni .. sve ostalo je marketing.

ja ne znam kako neko mozhe da forsira prichu o "ljudskim pravima" u zenitu takvog doba kao shto "kapitalizam".

To sa jednim detetom vazi za celu kinu cak ponajvise u gradskim prenaseljenim regijama. Pa naravno da nije bilo od studentskih protesta ... oces ti da protestvujes sad u kini? Jedno je vanredno stanje koje stupa na snagu kad ti pocnu rusiti avione po svim vetjim zgradama po zemlji poenta je sto isto stanje u kini vazi non stop ne zvanicno ali kao da jeste (jedno je da te pojede mrak a drugo da te zvanicno streljaju) ...

To sto su klinci poremetjeni je totalno druga prica i nema veze sa odnosom drzave prema pojedincu, svom drzavljaninu ...

Nacionalni dohodak nije povezan sa prosecnim primanjem stanovnistva aka standardom ako se ja dobro secam ekonomije sa onog jadnog izgovora za falkutet ...

A o ljudskim pravima u doba kapitalizma netjemo stvarno ... to je tek nebo i zemlja, sindikati razvijenih kapitalistickih zemalja u odnosu na exploataciju komunistickih ... tu je stvarno tesko izabrati sta je bolje ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

znaci necerovatno... amerika i domkratija i ljudska prava, nikako ne mogu da idu zajedno na jednom sajtu koji nije za napaljene sljeachine iz teksasa... mohi, idi shutni se glavom u guzove :)

Aj idi slazi lego kocke da malo pokrenes mozak ...

Nigde nista nije 100% ako ti nisi shvatio do sad u zivotu onda jbg ... znachi nije u americi ni demokratija 100% ni ljudska prava se ne postuju 100% ali se u velikom procentu postuju u odnosu na kinu ili neke druge zemlje gde se apsolutno ne postuju i meni je to dovoljno to sto ste vi svi ovde mladi karl marksi i sanjate o utopiji je vas problem ... da se ovde postuju ljudska prava upola kao u americi ja bih umro od srece ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

To je opet bila metafora ... kina ne zazire od javnog mnjenja da ubije nekoga dok ovamo kolko tolko zaziru

jeste. a npr. devid kelly se sapleo o bananu i nestao sa lica zemlje.

On je preziveo do drugog mandata zbog retardiranih muslimana i world trade centra zato sto mu je dao opravdanje za invaziju ...

gledaj na to kao vrstu marketinga. mozhda je platio alkaidi marketinshkoj agenciji da mu produzhi mandat ? a i kakve to veze ima sa ovim shto sam ja rekao.

Mi(narod) smo kreaturu sa cvetom u kosi izabrali ... nismo ti i ja glasali za njih ali vecine jeste makar u startu pre nego je poceo krasti na izborima tako da nismo ti i ja licno krivi ali sprski narod jeste zbog svoje gluposti ...

kao prvo nismo nju birali, al to toliko i nema veze jel nismo o tome prichali tj nije bila to poenta. a dok ima ovaca treba ih shishati.

To sa jednim detetom vazi za celu kinu cak ponajvise u gradskim prenaseljenim regijama. Pa naravno da nije bilo od studentskih protesta ... oces ti da protestvujes sad u kini? Jedno je vanredno stanje koje stupa na snagu kad ti pocnu rusiti avione po svim vetjim zgradama po zemlji poenta je sto isto stanje u kini vazi non stop ne zvanicno ali kao da jeste (jedno je da te pojede mrak a drugo da te zvanicno streljaju) ...

nije tachno. zakon se primenjuje na celu kinu al je chvrshce sprovodjen samo na selu, a poslednjih godina se totalno labavo sprovodi iako se razmatra da se nastavi do 2011. izvodio je i sloba tenkove na ulicu pa su bili protesti ? hocesh da kazhesh da ima razlike izmedju toga da te pojede mrak i da te pojede demokratski mrak ?

To sto su klinci poremetjeni je totalno druga prica i nema veze sa odnosom drzave prema pojedincu, svom drzavljaninu ...

kako nema veze jebote. pa gde zhive ta deca ? na marsu ?

Nacionalni dohodak nije povezan sa prosecnim primanjem stanovnistva aka standardom ako se ja dobro secam ekonomije sa onog jadnog izgovora za falkutet ...

nacionalni dohodak ukazuje na ekonomski razvitak i na ekonomsko blagostanje shto mozhe da se prevede u standard.

A o ljudskim pravima u doba kapitalizma netjemo stvarno ... to je tek nebo i zemlja, sindikati razvijenih kapitalistickih zemalja u odnosu na exploataciju komunistickih ... tu je stvarno tesko izabrati sta je bolje ...

pa jedina razlika je shto ovde dobijesh kez i pismo na 5 str zashto si otpushten uz razloge kao ekonomski vishak, a ovde ti to kazhu bez uvijanja.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

prvi put se slazem sa bushom kad kaze da ceo svet treba potpuno da okrene ledja koreji. citao sam kako ljudi tamo zive, a ovaj komunisticki papan preti li preti.

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Aj idi slazi lego kocke da malo pokrenes mozak ...

Nigde nista nije 100% ako ti nisi shvatio do sad u zivotu onda jbg ... znachi nije u americi ni demokratija 100% ni ljudska prava se ne postuju 100% ali se u velikom procentu postuju u odnosu na kinu ili neke druge zemlje gde se apsolutno ne postuju i meni je to dovoljno to sto ste vi svi ovde mladi karl marksi i sanjate o utopiji je vas problem ... da se ovde postuju ljudska prava upola kao u americi ja bih umro od srece ...

mjok chekam sve ovo vreme , 25 godina, da mi ti isprichas kako u zivotu nije sve 100% i da mi razreshish sve moralne dileme ;)

demokratija... sto reche maud govno sa leptir mashnom... nije toliko problem sto se ameri hvale svojom domokratijom, vec sto vojnom i ekonomskom silom uveravaju ceo svet da je ona najbolja za njih... kina , recimo, to ne chini... o kakvim pravima mi prichamo, kada je sad uspela da izdejstvuje za svoje vojnike da ne odgovaraju pred medjunarodnim sudom ?!?! .. zasto je americki vojnik drugachiji od francuskog, brazilskog, ruskog, srpskog, moze da napravi isto sranje ili jos gore...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

mjok chekam sve ovo vreme , 25 godina, da mi ti isprichas kako u zivotu nije sve 100% i da mi razreshish sve moralne dileme ;)

demokratija... sto reche maud govno sa leptir mashnom... nije toliko problem sto se ameri hvale svojom domokratijom, vec sto vojnom i ekonomskom silom uveravaju ceo svet da je ona najbolja za njih... kina , recimo, to ne chini... o kakvim pravima mi prichamo, kada je sad uspela da izdejstvuje za svoje vojnike da ne odgovaraju pred medjunarodnim sudom ?!?! .. zasto je americki vojnik drugachiji od francuskog, brazilskog, ruskog, srpskog, moze da napravi isto sranje ili jos gore...

Nisi morao da potencirash kolko godina imash krajnje je nebitno posto su ti stavovi detinjasti ...

Evo ti sazeto u metafori to sto "uveravaju ceo svet": imas likove u osnovoj skoli koji brane nerdove od likova koji ih tuku, i to rade pod izgovorom da su dobri i osecajni, a u stvari samo zele da impresioniraju neku ribu ...

Aha da kina to ne chini ... a njene pretenzije na mongoliju i koreju i verovatno josh poneku drzavu koja se granici sa njima, a za koje ja ne znam ... Kina se ne ponasa kao amerika zato sto nije ni vojno ni ekonomski dovoljno jaka da bude na chelu nekog azijskog nato pakta koji bi se ponasao kao ovaj postojeci, a kao sto rekoh mozda ce biti pa cemo videti njihovu "pravednost" samo sto ja ne zelim da mi kina siri komunizam okolo dok mi je sirenje americke demokratije kolko tolko podnosljivo.

A to za vojnike ... pa mozda ce ti zvuchati chudno al neke zemlje brinu za svoje drzavljanine + ovime dobijaju poene kod svog naroda zato sto ce im se suditi u americi itd itd. Verovatno cete reci da tu ima i onaj aspekt ne iznosenja prljavog vesha van dvorista ali nije samo to posto je bilo vishe slucajeva kad je amerika pretila sankcijama u slucajevima kada su njihovim drzavljanima uskracena neka prava ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

jeste. a npr. devid kelly se sapleo o bananu i nestao sa lica zemlje.

Kao sto rekoh nigde nije nista 100%. I u americi ako si stvarno problem nestaces ali ce u kini komsija reci da si spijun i jos ako si recimo putovao u ameriku u poslednjih par godina ... gg no re ... to je poenta i neces nestati nego ce te javno razcherechiti

gledaj na to kao vrstu marketinga. mozhda je platio alkaidi marketinshkoj agenciji da mu produzhi mandat ? a i kakve to veze ima sa ovim shto sam ja rekao.

kao prvo nismo nju birali, al to toliko i nema veze jel nismo o tome prichali tj nije bila to poenta. a dok ima ovaca treba ih shishati.

nije tachno. zakon se primenjuje na celu kinu al je chvrshce sprovodjen samo na selu, a poslednjih godina se totalno labavo sprovodi iako se razmatra da se nastavi do 2011. izvodio je i sloba tenkove na ulicu pa su bili protesti ? hocesh da kazhesh da ima razlike izmedju toga da te pojede mrak i da te pojede demokratski mrak ?

Jedno je da te pojede mrak kad si stvarno problem u sistemu, a to ako postanes onda si zaludan, a drugo je da te zbog pukih stavova ugnjetavaju ili cak javno i opravdano ubiju/zatvore/upropaste ...

kako nema veze jebote. pa gde zhive ta deca ? na marsu ?

nacionalni dohodak ukazuje na ekonomski razvitak i na ekonomsko blagostanje shto mozhe da se prevede u standard.

To moze da se prevede u zemljama koje svojom ekonomskom motji pospeshuju svoj socialni program ali ne u kini kojoj je prioritet nuklearno naoruzanje, put u svemir, zajebati ameriku.

pa jedina razlika je shto ovde dobijesh kez i pismo na 5 str zashto si otpushten uz razloge kao ekonomski vishak, a ovde ti to kazhu bez uvijanja.

Pa nije bas tako ... prokomentarisi mi trenutno stanje kod nas, najgora vrsta kapitalizma kako ga nazivaju. I sad razmisli kako je to u socialno uredjenim zemljama sa dobro organizovanim sindikatima. Nema izrabljivanja, nema placanja manje od minimalca, nema rada na crno. Nema rada za kikiriki u osnovi ... I sad shvati da je stanje zaposlenih kod nas 10x bolje nego stanje zaposlenih u kini i onda tako ofrlje reci da je razlika samo sto ti na zapadu otkaz daju u koverti ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Evo ti sazeto u metafori to sto "uveravaju ceo svet": imas likove u osnovoj skoli koji brane nerdove od likova koji ih tuku, i to rade pod izgovorom da su dobri i osecajni, a u stvari samo zele da impresioniraju neku ribu ...

a otkud ti znash da oni mozhda ne brane nerdove zato shto su i oni bili nerdovi jednom, a onda su otishli u teretanu i nabucali se ?

Aha da kina to ne chini ... a njene pretenzije na mongoliju i koreju i verovatno josh poneku drzavu koja se granici sa njima, a za koje ja ne znam ... Kina se ne ponasa kao amerika zato sto nije ni vojno ni ekonomski dovoljno jaka da bude na chelu nekog azijskog nato pakta koji bi se ponasao kao ovaj postojeci, a kao sto rekoh mozda ce biti pa cemo videti njihovu "pravednost" samo sto ja ne zelim da mi kina siri komunizam okolo dok mi je sirenje americke demokratije kolko tolko podnosljivo.

pa rekao sam ti da se svodi sve na pitanje ukusa. a u sushtini svi rade istu stvar. kao shto je drashko rekao imperija samo zheli da bude josh vec, jacha, brzha imperija .. tako da pricha kinezi su sranje zato shto su komunisti, a ameri kul zato shto su demokrate je totalno bull.

A to za vojnike ... pa mozda ce ti zvuchati chudno al neke zemlje brinu za svoje drzavljanine + ovime dobijaju poene kod svog naroda zato sto ce im se suditi u americi itd itd. Verovatno cete reci da tu ima i onaj aspekt ne iznosenja prljavog vesha van dvorista ali nije samo to posto je bilo vishe slucajeva kad je amerika pretila sankcijama u slucajevima kada su njihovim drzavljanima uskracena neka prava ...

pa i mi branimo ratka i shta se onda desi ? popijemo shamar. gde su tu ljudska prava i izvedena od njih jednakost medju svim ljudima. to shto gvantanamo lik mozhe da jebe u dupe zarobljenog irachana je kul, a ovde lik koji je branio nejach je zlochinac. dvostruki standardi. ili hocesh da kazhesh da je americhka ljudska prava bitnija/jacha od prava ostalih ljudi na planeti ?

Kao sto rekoh nigde nije nista 100%. I u americi ako si stvarno problem nestaces ali ce u kini komsija reci da si spijun i jos ako si recimo putovao u ameriku u poslednjih par godina ... gg no re ... to je poenta i neces nestati nego ce te javno razcherechiti

e sad ga usra. pa nije to tamo srbija 60ih =). a i koja je razlika kada na kraju opet nestanesh .. kazhem ti samo marketing.

Jedno je da te pojede mrak kad si stvarno problem u sistemu, a to ako postanes onda si zaludan, a drugo je da te zbog pukih stavova ugnjetavaju ili cak javno i opravdano ubiju/zatvore/upropaste ...

pa ko ima pravo da odluchuje da si problem u sistemu ? gde su tu ljudska prava da se poshtuje razlichito mishljenje ? shto si zaludan .. zato shto mislish da znash da mozhe/treba bolje ? mislim o chemu mi prichamo u toj demokratiji josh uvek ugnjetavaju crnce i hispano samo zato shto su druge boje kozhe, da ne prichamo o stavovima.

To moze da se prevede u zemljama koje svojom ekonomskom motji pospeshuju svoj socialni program ali ne u kini kojoj je prioritet nuklearno naoruzanje, put u svemir, zajebati ameriku.

pa kad budu dosegle odredjeni nivo da se osecaju sigurno i da mogu da pariraju mislish da nece pomeriti slajder u drugi pravac ? za sada su stvari ovakve videcesh za jedno 3-4 godine.

Pa nije bas tako ... prokomentarisi mi trenutno stanje kod nas, najgora vrsta kapitalizma kako ga nazivaju. I sad razmisli kako je to u socialno uredjenim zemljama sa dobro organizovanim sindikatima. Nema izrabljivanja, nema placanja manje od minimalca, nema rada na crno. Nema rada za kikiriki u osnovi ... I sad shvati da je stanje zaposlenih kod nas 10x bolje nego stanje zaposlenih u kini i onda tako ofrlje reci da je razlika samo sto ti na zapadu otkaz daju u koverti ...

daj brate gde ti zhivish ? svuda ima rada na crno. svuda ima izrabljivanja. suvda ima placanja ispod minimalca. pare su jedino shto je bitno .. i te pare ne poznaju sistem, drzhavu, prostor, vreme. na zapadu u 80% sluchajeva ako imash preko 35 godina cesh popiti nogu zato shto si mator, zato shto nemash kapital u sluchaju da sjebesh neshto. svuda je isto sranje samo je pitanje kako je prezentovano.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Tjile je objasnio sta i kako, a ja sam vec rekao demokratija je premazana autokratija, nigde na svetu nikada nije vladao narod osim jedno vreme u Grckoj dok je postojala neposredna demokratija ali i tada ste imali robove koji su radili tako da su "gradjanima" mogli dati ista prava.

Nikada nece biti jednakosti medju ljudima jer ce uvek neko biti mocniji, imati vece uticaje, vise novca itd...

Kad je Amerika izrucila ratne zlocince, ni jednog vojnika nikada nije izrucila nigde, ni jednom vojniku se nije nigde ni sudilo, pa secam se clanaka gde su Nemci bili ogorceni sta americki vojnici rade a oni im ne mogu nista, a taj sto se tuce po kafanama, siluje i sta sve ne dobije samo premestanje u najboljem slucaju.

Gradjanin Amerike je mnogo vazniji nego gradjanin Srbije u svakoj zemlji toliko o demokratiji.

Edited by De1Rekt0n
SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...