Jump to content

300!!!


Recommended Posts

  • Replies 251
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

evo jedan link za wulfgara

http://www.pathfinderthemovie.com/

vikinzi protiv indijanaca :)

Oh yeah. Vikinzi protiv indijanaca... asskickin' potencijal je nezamisliv. Josh da su uzeli Dizela za lead i pronashli nachin da ubace i crnju Veslija... ovo je mogao da bude najjachi film josh od Kazablanke. [:D]

btw

@ Ivanko feget - Dubchekova for teh win!1! [roflmao] Ja sam neko vreme trazio neku sliku od Dzudit koja bi bila dobra za avatar, ali avaj, nisam je nashao. :(((((

Edited by Wulfgar

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Trailer

Ovo se gleda u bioskopu , samo da ne bude kao , dosta filmova , trailer sramota dobar

a film ubija mozhdane celije , Kingdom of Heaven , Alexandar i slichni.

Meni ovo izgleda odlichno, Gerard Butler odlichan izbor za Leonidu ,

samo trailer je pushten vek pre filma , da bi ljudi penili 9 meseci , ebem ih , komentari ?? .....

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

vrti se trejler na sinemaniji..izgleda bolesno dobro..

film radjen po nekom stripu/graf.noveli Frenka Milera (Sin City)

kolko sam pohvatao, ai broj u nazivu umnogome pomaze, film je o bici kod termopila..300 spartanaca i milijardu persijanaca..boje izgledaju savrseno, bitka takodje..glumce nisam poznao al mi potpuno nebitno deluju u odnosnu na atmosferu koju slika i muzika stvaraju u onom opshtem letenju maceva i sekira i nekih cudnih irealnih bica.sve u svemu za jedvacekati. svetskapremijera je valjda 9 marta tako da se nadam da ce dobri dvd/dvx distributeri da ga uskoro nabave..

Link to comment
Share on other sites

ne opet;)

chemu nervoza, bice josh ovakvih 10 topica minimum kad izadje film, zato samo polako [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ma smarace kao blesav film :P. Da napreve film po Presfield-ovoj knjizi, e to bi bila perverzija! Ali sa potpuno nepoznatim glumcima, pozeljno pozorishnim :).

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

koliko je ognjena kapija pwnage pokazuje chinjenica da je i planiran film po istoj ALI 300 je dobila prvenstvo jer je po "manjem" delu, tj lakshe se pravi film po malom predloshku (sa vetj definisanim vizuelnim identitetom) nego po kvalitetnoj knjizi gde svaki chitaoc zamislja na svoj nachin....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...