Jump to content

BioShock


G!!!

Recommended Posts

Hmmm... majku im ja .... mora da menjaju boli me k.

Evo sad uradih test na 3dmark06. Evo sta kaze :

blarezultati.jpg

a vi meni kazite al ovo valja nesto il jok ?! Nadjoh na nekom forumu da je lik imao oko 4.000poena, sa 7600gt i sa nekim amd slabijim procesorom ?

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 359
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bioshock --- OHW&HATRED

Nuke verzija samo zato sto jos nije izasao crack a to ce veoma uskoro.

btw videh danas ex1la kako igra demo(noob ne zna da je full izasao samo se ceka na crack :D ) na wcgu.

odlicno izgleda.

Nemoj da kenjas, igrao sam samo da vidim kakva je igra..

Inace kod kuce mi se skida cela verzija, tako kad se vrnem javicu da li radi ili ne.

Verovatno ne.

inace, wizla smrdi oloolololol

Link to comment
Share on other sites

ja chekam krajziz da vidim sta i kako da upgrejdujem, tako da ne verujem da cu ovo igrati do tada (tj sumnjam da cu izdrzati, s obzirom na manjak zanimljivih naslova uopste)

Ja sam igrao Crysis! Hihihi ;)

A Bioshock mi se svidja, odigrao sam onu neku uvodnu misiju 10 minuta, i deluje mi bas dobro. I to sam pikao bez zvuka :) Ne znam kasnije, mozda smori, ali videcu kad odigram. Ako neko nabavi verziju koja radi, neka se dere :)

Link to comment
Share on other sites

Nema nista od gusara za sada. Jedino oridjinale. A onaj lik koji je radio na zastiti za Bioshock je izjavio da ce je skinuti kada oni budu procenili da treba da se skine i da je sve to uradjeno zbog gusara i onih koji hoce da poseduju igru nekoliko dana pre zvanicnog pojavljivanja u prodavnicama. [cutout]

Link to comment
Share on other sites

Nema nista od gusara za sada. Jedino oridjinale. A onaj lik koji je radio na zastiti za Bioshock je izjavio da ce je skinuti kada oni budu procenili da treba da se skine i da je sve to uradjeno zbog gusara i onih koji hoce da poseduju igru nekoliko dana pre zvanicnog pojavljivanja u prodavnicama

Ko ce bre sta da skine? Oni ce da skinu zastitu od piraterije? Sad ce namerno zbog toga da mu brzhe razbiju igru :))

lucky, pa gde su te impresije o crysisu?!?

Dobar je Crysis stvarno, grafika je mega, i cela ta fizika i sve. Nisam imao prilike da probam "prichu", da tako kazhem, i vidim kako to sve izgleda, ali je bilo za sada ok. Napisacu nesto vise u izvestaju svakako. Medjutim, Far Cry 2 ce isto biti mega mega, mnogo je dobra igra. Sad znam da ce me neki zamrzeti sto cu ovo napisati ;), ali ima slican fazon kao Oblivion sa AI-jem koji "zhivi zhivot", pa to dodaje posebnu drazh.

Da, glavna strana se nesto menja :)

Link to comment
Share on other sites

Ko ce bre sta da skine? Oni ce da skinu zastitu od piraterije? Sad ce namerno zbog toga da mu brzhe razbiju igru :))

Bilo je ovakvih slučajeva (Splinter Cell Chaos Theory i Prince of Persia Two Thrones, recimo), ubace neku zajebanu zaštitu kako bi zeznuli pirate na neko vreme, a posle par meseci kad se rasproda većina tiraža, izbace patch sa oslabljenom zaštitom što pirati iskoriste.

Link to comment
Share on other sites

Bilo je ovakvih slučajeva (Splinter Cell Chaos Theory i Prince of Persia Two Thrones, recimo), ubace neku zajebanu zaštitu kako bi zeznuli pirate na neko vreme, a posle par meseci kad se rasproda većina tiraža, izbace patch sa oslabljenom zaštitom što pirati iskoriste.

Podseticu te da je ta zastita izbacena iskljucivo iz razloga sto se uplitala u privatnost korisnika sto je na zapadu veliki no-no. Nemaju oni nijedan razlog da "olabave" zastitu jer im nije u interesu sve dok ne odluce da igra postane besplatna (ako postane). Naravno, ova zabrana je dobra za sve koji bi da malo piratski igraju, jer je bila jedina koja se teze razbijala, ali je ipak i ona razbijena.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...