Jump to content

BioShock


G!!!

Recommended Posts

Poklonicu ti ja x360 pa igraj ko covek ^^ [:D]

Najbolji momenat u Lajpcigu je bio kada je lik koji je radio prezentaciju Dark Mesaje za x360 rekao: 'poshto je jadno ne igrati FPS na mishu i tastaturi, ubacili smo auto-aim da ne biste lomili prste po gamepadu i gubili na intenzitetu akcije.' Toliko o 'igraj ko covek'... :P

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 359
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Najbolji momenat u Lajpcigu je bio kada je lik koji je radio prezentaciju Dark Mesaje za x360 rekao: 'poshto je jadno ne igrati FPS na mishu i tastaturi, ubacili smo auto-aim da ne biste lomili prste po gamepadu i gubili na intenzitetu akcije.' Toliko o 'igraj ko covek'... :P

Hahaha,toliko o konzolama i fps

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Bolje da su ubacili podršku za miša i tastaturu, jebem ih usta :)

Kad već konzola ima USB portove.

i onda da drzish tast medju nogama a misha da rolash po svojoj sisi :P jebote pa to josh moze da lichi na nesto, odmah bih kupio devojci konzolu :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Zavrsio. Igra me je odusevila jer se odavno nisam ovako uziveo u ulogu protagoniste. Jurio sam caleta oklagijom i na ulicu mrljao "Male seke, male seke, di ste male seke?". Razmisljam se da krenem opet ali ne vidim sta bi moglo drugacije da se odigra a da ne racunam Male seke opciju. Veoma me zanima nastavak i koju bi pricu od 2 nastavili, najverovatnije onu "losu".

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Hej, spoiler light mode on, spoiler light mode on... [:D]

Sad sam probo na mom ubogom Bartonu 2500+, giga rama i 6600, u 800x600 sa svim uključenim opcijama većinu vremena lepo klizi ali ga kolje ram, definitivno treba 2 giga. Na 1024x768, uz neke kompromise, može da se igra.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Koliko je igra dugacka, ja sam u Arkadiji?

Deluje dobro, duh SS2 se nazire ponegde. Ali... Igram na hard i zahvaljujuci kretenskim regen komorama igra je dosadno laka. Glupo mi je sto nema inventara, nema itema, previse adama i tonika dobijas, lako je da se nabudzis u svim pravcima. U SS2 si mogao da masterujes sve skilove svih klasa malo nikad, i to je mnogo doprinosilo osecaju ocaja i bespomocnosti.

Link to comment
Share on other sites

Najbolji momenat u Lajpcigu je bio kada je lik koji je radio prezentaciju Dark Mesaje za x360 rekao: 'poshto je jadno ne igrati FPS na mishu i tastaturi, ubacili smo auto-aim da ne biste lomili prste po gamepadu i gubili na intenzitetu akcije.' Toliko o 'igraj ko covek'... :P

Nemora da znaci uopste ja evo npr. nemam nikakvih problema sa igranjem FPS zanra na konzolama, sve je to moc navike jbg gledao sam neke prezentacije nekog fps-a za ps3 covek koji je igrao nije drzao verovatno dzojped nikad u zivotu pa je celo vreme isao od zida do zida kao da je pijan:)

Link to comment
Share on other sites

Riiight, ovo mi je omiljeno,

"moc navike",

das nekom kvejk na kompu, i sachekaj 3 i po minuta ako sluchajno ne skapira, daj mu dzojstik i dodji za 2 dana. Da me ne shvatish pogreshno, nemam razloga da ne verujem da, kada prodje period navikavanja, nije problem igrati se, al' ae da ipak ne preterujemo i stavljamo znak ekvivalencije izmedju dotichnih, bar kad prichamo o efpeesovima.

off je, al mor'o sam, bode mi ochi :(

:-)

Link to comment
Share on other sites

Konacno sam i ja krenuo sa igrom. Demo me je odusevio, ali ovo je bruka. Na mom Quadu i Gigabyte 7950 GT sve leti na max u 1280x1024. Ovoj igri bih dao 96%. Jeste da sam SS fan, ali Bioshock ide do 96% kod mene. Genijalni nivoi, inteligentno hackovanje, oruzja, plazmid, protivnici koji su inteligentni i brzi, neverovatan zvuk, atlas, puno mogucnosti da se srede protivnici, starinski Falloutovski dizajn, big daddy i sestrica koja peva pesmicu (). Ken Levin je genije koji je pritom veliki fan Fallout, zato i onaj omaz sa please stand by na onim televizorima. Ovo je po meni igra godine i najbolje sto je moglo da se desi PC Game industriji poslednjih nekoliko godina.

Link to comment
Share on other sites

Buhu, puca mi igra na drugom nivou....Evo istorije bolesti:

Sve sam instalirao juče kako treba, pokrenuo igru, experimentisao sa postavkama, prešao onaj prolog i stigao do drugog nivoa. Sve fino radilo, stigao do pred kraj, kad se lik rokne inekcijom i kad padne sa balkona i tu sam prekinuo da bih kasnije igrao sve ispočetka. Međutim, kada opet pokrenem igru, ako idem na continue, igra učita nivo i onda izbaci u Windows. Ako idem na load game i učitam jedinu sačuvanu opciju (autosave koji je igra sama napravila kada sam stigao na drugi nivo), opet se spuca. Ako igru krenem iz početka, prolog nivo radi normalno, ali čim ga pređem i kad treba da učita drugi nivo, opet se na isti način spuca. Kapiram da igra ima problema sa autosaveom, jer verovatno pokuša da ga odradi prilikom svakog učitavanja drugog nivoa, ali i kad obrišem autosave poziciju u my documents folderu, igra se opet na isti način zakuca kada stignem do drugog nivoa. Jel ima neko slično iskustvo, i šta je lek? Stavio sam DirectX sa diska, namestio virtualnu memoriju po uputstvu iz txt-a, skinuo sam i nvidia beta drajvere optimizovane za Bioshock (njih još nisam instalirao), ali mi nije jasno kako je prilikom prvog pokretanja startovao normalno drugi nivo, a sada jok. Help.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Buhu, puca mi igra na drugom nivou....Evo istorije bolesti:

Sve sam instalirao juče kako treba, pokrenuo igru, experimentisao sa postavkama, prešao onaj prolog i stigao do drugog nivoa. Sve fino radilo, stigao do pred kraj, kad se lik rokne inekcijom i kad padne sa balkona i tu sam prekinuo da bih kasnije igrao sve ispočetka. Međutim, kada opet pokrenem igru, ako idem na continue, igra učita nivo i onda izbaci u Windows. Ako idem na load game i učitam jedinu sačuvanu opciju (autosave koji je igra sama napravila kada sam stigao na drugi nivo), opet se spuca. Ako igru krenem iz početka, prolog nivo radi normalno, ali čim ga pređem i kad treba da učita drugi nivo, opet se na isti način spuca. Kapiram da igra ima problema sa autosaveom, jer verovatno pokuša da ga odradi prilikom svakog učitavanja drugog nivoa, ali i kad obrišem autosave poziciju u my documents folderu, igra se opet na isti način zakuca kada stignem do drugog nivoa. Jel ima neko slično iskustvo, i šta je lek? Stavio sam DirectX sa diska, namestio virtualnu memoriju po uputstvu iz txt-a, skinuo sam i nvidia beta drajvere optimizovane za Bioshock (njih još nisam instalirao), ali mi nije jasno kako je prilikom prvog pokretanja startovao normalno drugi nivo, a sada jok. Help.

Los krek. Treba ti Darkcoder crack, vecina ostalih ne radi. Proveri u nfo sta pise.

Link to comment
Share on other sites

Namestio sam ga bez drugog kreka, treba samo da se poisključuju grafičke opcije (verovatno samo jedna od njih, al da ne bih tražio ja sam sve) i onda se nivo učitava bez problema, posle samo vratim sve opcije i finonino. Verovatno zbog malo rama/slabe grafičke, pa kad je sve uključeno od tih graf. stvari, a krene da učitava nivo koji je krcat svime i svačime dolazi do pucanja.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Namestio sam ga bez drugog kreka, treba samo da se poisključuju grafičke opcije (verovatno samo jedna od njih, al da ne bih tražio ja sam sve) i onda se nivo učitava bez problema, posle samo vratim sve opcije i finonino. Verovatno zbog malo rama/slabe grafičke, pa kad je sve uključeno od tih graf. stvari, a krene da učitava nivo koji je krcat svime i svačime dolazi do pucanja.

Njet, bas tako se simptomizuje jedan od losih kreckezova.

Link to comment
Share on other sites

Aposlutno najbolja igra koju sam igrao u zivotu.

Bolja je od deus-exa

Bolja je od ss2

bolja je od starkrafta i workrafta.

I to zbog atmosfere. Prva singleplayer igra nakon 2000-te u kojoj uzivam

Ono sto me je totalno kupilo je "best things in life are free"- The inkspots, naravno to je visnjica na vrhu slaga :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Evo, instalirao sam neku verziju koju sam skinuo sa News-a, za sada radi ok.

Otpakujes .iso, instaliras igru, instaliras neki vs visual basic nestonesto, pa onda direct x, i sve fura. Ima neka machka u NFO fajlu, ako vas interesuje :) Igra se "sama postavila" na sve high setovanja, i zaista ne seche (c2d 2.5ghz, 3gb ram, x1900xt) u 1280x1024. Jedino sto sam promenio je zvuk, posto je bio stereo pa sam ga morao prebaciti na 5.1, cisto da se iskoristi kapacitet z5500 i deluje mnogo dobro :)

Link to comment
Share on other sites

Hehe, skinuo sa Beogrida za par sati, smanjio po voodoo-ovom receptu, srezao, instalirao, iskopirao crack, reinstalirao, , iskopirao crack, reinstalirao, ..., reinstalirao, lupio sebi shamar, instalirao runtimes i directx, prekopirao crack, pokrenuo, malo se smorio sto ne mogu 1024x768 sa sve na high (800x600 radi odlicno)... isparanoisao se u roku od 10 minuta tako da sam vec zenu pored kolica zappovao bez dobar dan i kako ste, mnogo trosim municiju, ubila me prva rulja u koju sam uleteo, izasao u win da ne sjebem ispitni rok a i burazer mi je bio u sobi i upaljeno je svetlo jednostavno nije to to i greota je tako arčiti momente :)

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

A sto vi rezhete diskove? Mozda ja radim nesto pogresno, ali poslednjih XY igara za koje je pisalo "Srezhite iso ili mountujte" sam samo otpakovao fajl winrarom i instalirao. Nema potrebe da se cimam sa mountovanjem ili jos gore sa troshenjem DVD-a na tako nesto?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...