Jump to content

Big Je*eni Brother


AyS^

Recommended Posts

Ako je aleksandara instruktorka aerobika-plesacica, onda ja aleksandru ne bih jebo.

Ne zato sto nije dobra vec zato sto bi me izlomila jer sam kljakav.

Voditeljka marijana je prva a klasa, jel tako Jodo :)

Apropo velikog brata onu debelu sto su je 2 puta izbacili, e to je osoba koju bih moram priznati utukao. Naravno, i ona je jaca od mene, ali eto cisto hipoteticki bih je utukao, uspela je da me iznervira. Mada mozda bih i uspeo da je umlatim ako joj odradim mana burn + corruption.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne lupetaj

ako bi ti jebo debelu ribu ne znaci da su ostali tako zagoreli...

samo aleksandra iz te kuce dolazi u obzir

Šta, je l' sada ja treba da te ubeđujem kako nisam zagoreo ili šta? [V]

Aleksandra, ako mislim na pravu osobu (ona go-go igračica, sa mega ružnom facom i silikonima?) mogu samo da zamislim kako je izgledala pre operacija? Dupe i kukovi preuski, guzovi nekako ružno zbijeni, noge su relativno ok, ako sada ima trojku, pre operacije je bila daska, a za facu moraš da imaš 2 kese...

Enu bar kada karaš misionarski gledaš njenu božansku facu i solidne sise (koje doduše ima samo zato što je tako debela), buljson ne vidiš... a ona sva onako ženski mekana... Još je riba glupača i kučkica, pa bi i malo batina pospešilo atmosferu. [:D]

Ne znam da li si i Marijanu svrstao u kuću, i nad njom dao prednost onoj fufi, jer ako jesi, ti dečko ne znaš šta je riba... Ono, Marijana, je kategorija za sebe, naravno u najpozitivnijem smislu! Ne bih je puštao mesec dana!

Edited by Klinac Balavac

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

Enu bar kada karaš misionarski gledaš njenu božansku facu i solidne sise (koje doduše ima samo zato što je tako debela), buljson ne vidiš... a ona sva onako ženski mekana... Još je riba glupača i kučkica, pa bi i malo batina pospešilo atmosferu. [:D]

hahaha bravo bravo uspeo sam da zamislim i donekle mi je jasno [jupi][roflmao]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Jedan moj drugar poznaje preko neke drugarice onu Marijanu (voditeljku). Znaci, reci cu samo da sminka cini cuda! :)

A anu mihajlovski sam video u gradu sa bebchetom, ne znam da li ste u toku sa situacijom? :)

I bas cudno da niko nije spomenuo Daliborku...? Ona je mnogima bila favorit na pocetku? Meni ne, doduse..

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

[Pričaju o rečenici "Volim te"]

Ena: "Ta druga rec u stvari nije rec..."

Marko: "Nego veznik!"

Ena: "Ne, nego priloska... odredba..."

Marko: "za vreme!"

Ena: (ozbiljna) "Neee za vreme! Zaaaaa... ooosobu!!!"

AAAAAAAAAAA Jel ovo stvarno ili ? stavicu ovo u signu OMFG!!!!

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

Chuo sam josh jednu provalu kada je Ena izjavila , imali su neki zadatak da svi zajedno neshto rade

i sad jedini je Nikola odbijao da glumi debila , i VB pozove Enu koja je bila vodja zadatka , i kao

"Ena ocesh uspeti da organizujesh ukucane blabla" , i Ena izjavljuje "Pa hocu sve teche po planu ali

imam mali problem a to je Nikola , ali navikla sam ja na njega on je uvek bio Oportunista" omg.

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

heh tanja iz hrvatskog big brothera je kul, nesto spominje upalu urina i prica kako jela morska jaja (ne ikru, morska jaja)

roflcopter

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...