Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

3. bgd. gimn. Ma jbt, jos razredna kaze:"dobili ste relativno lake profesore", kakvi su tek oni teski?!?! pokajala sam se sto sam ovo upisala, ali kazu mi stariji da je tako svia na pocetku. Posle se uklopis i bude ti super do kraja 4. godine. Ivane, help?

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

Kako je lepo kada se strana drzava brine o zdravlju tvog deteta = dolazim kuci, otvaram frizider da uzmem neshto hladno da popijem kad tamo sve zatrpano decijim mlekom u pakovanju 0,2L!!! Pitam tashtu shta joj bi da kupi toliko mleka, a ona mi odgovara da nam drzava daje besplatno po 2 litra decijeg mleka dnevno dok mali ne napuni godinu i po dana. Danas su dali za prva 4 meseca - barem necu morati mleko da kupujem sledecih godinu dana [:D]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

@СОАД

Енџи, брзо једну слику са мора у костиму, једну по П.С.-у!

одмасадаодма, или нећемо да будемо задовољни. доста бре те зајебанције више, видиш ли бре шта ће да вам ураде ови млађани нараштаји. само севају дупета, пупкови, сисе... MENSA wan't cut it anymore!!!

[V]

svi profesori fizichkog su alkosi =)

So true...

Link to comment
Share on other sites

3. bgd. gimn. Ma jbt, jos razredna kaze:"dobili ste relativno lake profesore", kakvi su tek oni teski?!?! pokajala sam se sto sam ovo upisala, ali kazu mi stariji da je tako svia na pocetku. Posle se uklopis i bude ti super do kraja 4. godine. Ivane, help?

jel to mala plava hemičarka? čini mi se da ona stalno govori "blic pitanja".. ne znam, predavala mi je samo u četvrtoj, dobijali smo ocene na flert

enivej, prve dve godine proguraj nekako, posle knjigu nećeš videti

i na ljutu kod profe fizichkog :)))

samo vops furaju, štekaju se u kabinetu za fizičko profani fizičkog (doh), likovnog, mate i valjda još nečega..

Link to comment
Share on other sites

LOL! Dule pravi visinske pripreme!! :D

Elem.. probudio sam se jutros sanjajutji neku prelepu pesmu da bih je istog trena zaboravio ... ali je bilo lepo.. plesao sam sa nekom strejndzherkom i uzhivao...

Sad shljakam i ssdd :D

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

bio do grada da se nadjem snekim drustvancem problejali malo i svako svojoj kuci......moram da pocnem ozbiljnije da ucim :/

i ja isto. bila sam u osnovnoj 5.00, dosla sam u strebersko odeljenje i sve mi se cini da cu biti medju najlosijima... mrzi me da ucim! a ne znam koliko mi je obavezno da ucim, tj. koji uspeh da ostvarim na polugodistu i kraju godine..

nije to ta ivane, profesori su se dosta izmenjali prosle godine. dosta ima novih. najzalije mi je sto je otisla Duda, verovatno znas za nju - extra informaticarka koja daje svima 5ice. ;(

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...