Jump to content

Osvetimo se droljama!


Recommended Posts

  • Replies 219
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mislim da je bolje akcija da pronadjemo svaku koja se tako "jeftino" slika i prodaje i da joj odrzhimo kurs pod imenom "Jel tebi tata vojno lice?" i tako redom dok ne zavrshimo. Jbg znam da je zajebano al mislim da je to najpametnije.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Ili, ili, svi kupimo velike crne gumene dildoe, napucamo se pajdoa i onda goli i znojavi u delirijumu jurimo se i shibamo dildoima. Pertu moze roze. Postavilo smo 20-30 kamera svuda po tom-mestu-gde-se-jurimo, da posle mozemo lepo da montiramo materijal i pustimo ga u etar.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

' date='Sep 5 2006, 12:08' post='861787']

Ili, ili, svi kupimo velike crne gumene dildoe, napucamo se pajdoa i onda goli i znojavi u delirijumu jurimo se i shibamo dildoima. Pertu moze roze. Postavilo smo 20-30 kamera svuda po tom-mestu-gde-se-jurimo, da posle mozemo lepo da montiramo materijal i pustimo ga u etar.

Opet ti sa nekim akcijama :) Mnogo bre patis od publiciteta :D

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

slušaj matori, ako si stvarno u akciji da se svetiš ribama, svrati da ti odsečem jaje mačetom, pošto takva izdrkavanja od riba prave fobične kučke i višestruko otežavaju posao normalnim likovima u koje se ubrajam..

Link to comment
Share on other sites

noobovi, amateri, pocetnici, nikad od vas nece biti postenih mucitelja.

kakve bre machete,zardjale helebarde... ako nekom hocesh da nanesesh bol odsecanjem, onda ne idesh na ostra pa cak ni na zardjala oruzja, nego na tupa.

Ako bih ja nekom hteo da nanesem bol, onda bih mu odseka jaja drvenom kutlachom. Zamislite samo koliko bi to dugo potrajalo, i koliko bi to bio grub i nehigijenski zahvat. Alternativa bi bio plastichni escajg ili kashicica za sladoled

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

milicu, slazem se. ali koriscenje varjache kao sredstva za muchenje je mnogo devijantnije jer koristish jedan krajnje svakodnevni objekat u krajnje morbidne svrhe,a koji bi inache koristio za isprobavanje, recimo, domaceg dzema od kajsije kojeg bi ti baka kuvala.

to je otprilike kao kada vidish roditelje kako se karaju. znachi i fizichke i emotivne posledice. dodushe kada ti odseku jaja, u svakom slucaju imash emotivne posledice.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

slušaj matori, ako si stvarno u akciji da se svetiš ribama, svrati da ti odsečem jaje mačetom, pošto takva izdrkavanja od riba prave fobične kučke i višestruko otežavaju posao normalnim likovima u koje se ubrajam..

edit: random krukonija za zaboraviti :)

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

milicu, slazem se. ali koriscenje varjache kao sredstva za muchenje je mnogo devijantnije jer koristish jedan krajnje svakodnevni objekat u krajnje morbidne svrhe,a koji bi inache koristio za isprobavanje, recimo, domaceg dzema od kajsije kojeg bi ti baka kuvala.

pa dobro al ima boljih alternativa, tipa ovako neshto .. sloj po sloj:

3882620_large.jpg

prefinjeno, nekako mi je sa drvenim suvishe primitivno .. kao pecinski chovek.

to je otprilike kao kada vidish roditelje kako se karaju. znachi i fizichke i emotivne posledice.

chekaj kakve su tu tachno posledice ? [:D]

shta dvoje ljudi se kreshe .. mislim

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...