Jump to content

WCG 2006 DO YOU HAVE WHAT IT TAKES?


Recommended Posts

hmmm nervira me kod wcg-a jednsta stvar sto ranije ne objave nagrade sta ide za koje mesto sve precizno pa da ljudi znaju zasta igraju a ne sve tamo na licu mesta

ghost je zasluzio da pobedi bez daljeg svaka cast mile realno po igri kojoj je pruzio nije zasluzio vise od treceg mesta mozda to generalno zasluzuje ali po igri danas vise nije zasluzio noniju je bio dan i decko zna i izgazio je mileta NA IMBA TAKTIKU sa cime i sam mile trsi orc-ve tako da nema pravo da se zali

sto se tice moje igre sta reci gledajuci da igricu neigram aktivno vec 3 godine vec da je palim svake prestupne i na lanove idem cisto for fan da se vidim sa mojim drugarima ispricam i zezam :) ja sam zadovoljan ali realno mislim da kada bi uzeo da vezbam(sto sumnjam da ce biti realno gledano jel me sam war kao war vise ne zanima i mrsko mi ga je igrati) da bi lagano mogo da budem prvi znaci noni i mile su me izgazili na istu taktiku ja protiv iste ne znam da igram niti sam ulozio vreme provaljivajuci countera za toga svaka cast u svakom slucaju moja greska :) gl ghoste u monzi i ajde uradi nesto za belog maga :)

p.s. highli super posao kao i uvek malo je bilo vezveze first round eliminiacija ali znam celu pricu i znam da si bio pod pritiskom to da uradis i skroz te razumem tu sem toga organizacija na nivou mislim highli style to stvarno sve ide glatko

mape su za wcg bile ocajne ni jedna non tavern mapa sto je po meni skroz idiotski ali sta je tu je GG svima i vidimo se :)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kad kliknem da downloadujem repove, pishe mi:

Warcraft III recorded gameMP@SH,L-K-5W]yiR*;sg~μ{r

wtf ???

Ako mozhe, nek neko okachi samo finale

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Shta je razocharao ? Mozhesh li ti bolje ?

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da bi se mile pokazao mnogo bolje na wcg-u, da se wcg igra za nedelju dana, iako ja mrzim njegov stil i cinjenicu da je elf. Njegov uspeh na turniru je verovatno bio pod slicnim uticajem kao sharkijev i vladicin prosle godine, neispavanost ili jednostavno losh dan, i opet se ponavlja prica od prvog wcg-a, kada nash najbolji igrac NE ide da predstavlja nasu zemlju, tada je to bio rista, dok na wcg-u od prosle godine su to bili sharki i vladica. I opet se ponavlja da neko ko nije vezbao pred ovaj event osvoji na neki user, objasnjavanje bi trajalo veoma mnogo, pa cu vas postedeti price ;).

Dalje, meni su rekli da sam budala kad sam napushavao djuka zato sto se nije spremao za predhodna 2 wcg-a, nakon "osvojenih" kvalifikacija, i govorili mi: "osvoji ti wcg, a sta cesh ti da radish tamo, to je tvoja stvar". Moje razmishljanje se nije promenilo, a mislim da se josh uvek razlikuje od tudjih razmishljanja, na wcg se ide, da se predstavlja nasha zemlja, Srbija (sada ide: "sta ja koji kurac imam od srbije", blablabla, a niko ne vidi da mozemo da je promenimo sa ovakvim sitnicama, barem boljim plasmanom u nekoj glupoj video igrici, mozda ce vas podsetiti na dinkica ;DD ). Elem, hocu da znate da cu dati moje najbolje dok budem igrao tamo, makar ne uzeo partiju.

Za kraj ovog retardiranog sastava, hocu da pohvalim slasha i nonija na strashnoj igri, i da podsetim da ce doci neki novi "klinci" koji ce sabiti "staru gardu", naravno vladica je odgovorio: "brate, ja sam to upravo osetio na svojoj kozi", elem, to mozda nije razlog da prestanemo da se igramo, nego da vezbamo malo vishe, uz to ce se poboljsati nasa wc3 scena. :)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

ghoste niko te nije pitao za tvoju zivotnu prichu [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ja zaista nisam od onih igraca koji se pravdaju , svi znaju kako igram i kolko vredim , i svi koji su juce bili na turniru videli su da me je bukvalno od 1 kola cepala glava. I opet zelim da kazem da jedini igrac iz scg koji treba sem mene da ode da predstavlja nasu zemlju je ghost ,a to sto ja njega mozda dobijam u 1v1 , ne znaci da bi ja prosao bolje od njega u Monzi... svakom neka rasa lezi neka ne lezi.

Edited by Sweet
Link to comment
Share on other sites

gj ghoste... taj rad, to cenim :)))))

a sto se tice nova garda vs stara garda... ja se secam kada je vanila plakao zato sto je 4 pool rush imba :)))))))))) ja i dalje rushujem a on se seta po svetu i igra sc :)))

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Turnir generalno nije bio los.Sranje je sto oko 10 igraca van beograda nije ni doslo na turnir a iz bg quali-ja je ispalo nekoliko dobrih igraca, pa bi mozda bilo bolje da sledece god bude malo vise playera iz bg-a(naravno ako igra bude postojala). Moze da kenja ko sta hoce ghost je zasluzeno osvojio tur bez poraza.Gj and gl in Monza.

Link to comment
Share on other sites

Turnir generalno nije bio los.Sranje je sto oko 10 igraca van beograda nije ni doslo na turnir a iz bg quali-ja je ispalo nekoliko dobrih igraca, pa bi mozda bilo bolje da sledece god bude malo vise playera iz bg-a(naravno ako igra bude postojala). Moze da kenja ko sta hoce ghost je zasluzeno osvojio tur bez poraza.Gj and gl in Monza.

to je zato sto je izbego zemunsku dark rangerku i srpskog belog maga :D :)hehe

svaka cast mali i ne zaboravi sta si mi obecao :) na wcg-u

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Ovaj prvi replay Bloodyman vs HowWeDo je igrao zerox, cisto da se zna [:D]

ne lazi budalo...

Svaka chast Noniju, Slashu i Ghostu.Svi su igrali vrhunski.Gledajuci ghosta shvatio sam da je stvarno uz Mileta najbolji igrac u SCG.Mikruje svetski i razmislja tako da nas nece obrukati.

btw otkud medju repovima moje i Vudumenove partije sa CW-a vs uwka? :P, masine su iz KGB-a iz kaveza ^ ^

Link to comment
Share on other sites

Wcg je uglavnom bio ok, bilo je par propusta u organizaciji ali da se ne upustam u to :)

Sve u svemu ghost je sabio tur :), dok su noni i slash iznenadili svojom igrom gj :), ostali manje vise sve standard sem mileta koji je realno mogao uraditi vise al jbg

Aj ghoste pa da mk skace po lobanji i "gosuima" u Monzi :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...