Jump to content

WCG 2006 DO YOU HAVE WHAT IT TAKES?


Recommended Posts

Ja zaista nisam od onih igraca koji se pravdaju , svi znaju kako igram i kolko vredim , i svi koji su juce bili na turniru videli su da me je bukvalno od 1 kola cepala glava. I opet zelim da kazem da jedini igrac iz scg koji treba sem mene da ode da predstavlja nasu zemlju je ghost ,a to sto ja njega mozda dobijam u 1v1 , ne znaci da bi ja prosao bolje od njega u Monzi... svakom neka rasa lezi neka ne lezi.

Prekini da se druzis sa kovrdzom i bices jos bolji igrac :)

Sta je uradio moj macan kovrdza na turniru?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Shta znachi wt ? Video sam da ghost ima taj tag...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

skapirajte shto pre da zivite u srbiji, i da ce cs uvek biti na prvom mestu.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Je li, a gde si ti video to "uzdizanje u nebesa"? Ovo je bilo samo par opservacija i to je to, i naravno da ću da komentari

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Hehehe ja sve reko da ne spominjem propuste ali ipak :)

Znaci ortak iz nsa je bio dosao da gleda, bio je miran i nije pravio probleme a svaki sekund su ga terali na tribine da sa njih gleda meceve koje NISU ni prenosili, dok su se kanterasi derali ko stoka i niko im nista nije rekao. Sto se tice tastatura, meni nije jasno koji mozak pravi istu gresku 2 godine zaredom, tastatura je maximalno neupotrebljiva, a ako su mogli da nam daju g3 miseve dok su kanterasi imali za 2 klase bolje miseve(g5) mogli su mi dati I LOSIJU tastaturu ali da mogu normalno da koristim f-ove, znaci UZAS! Znaci o5 su kanterasi imali privilegije u svakom aspektu iako su BULJE i realno nisu ni upola kalibra wc3 igraca. Da ne spominjem kada sam lika zamolio da pojaca osvetljenje a dobio sam krajnje drzak odgovor da nemoze, krajnje neprofesionalno. Meni su licno zamerke i sluske i skrnavi mis ciji dugmici ne funkcionisu ako slucajno pritisnes dugme sa desne strane misa.

Edited by YuRi-
Link to comment
Share on other sites

jebiga yuri, zato i napolju svi nose svoju opremu.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

realno bez ljutnje smaras malo sa tim uzdizanjem svog pulena u nebesa decko je dobio sweet-a svaka cast ali ga je jurica utabo u zemlju igrajuci 3 mecha BEZ pauze sto je mnogo veci psihicki napor nego ladjenje jaja tvog igraca 3 sata da se nelazemo kad imas 3 sata izduvas jedes razmislis sta ces protiv svih potencijanih protivnika koju mapu imas sta ces da radis dok juri samo play game play game tako da to sto si reko ide u korist tvog "pulena"

[roflmao][:D] hrana je prvo cega se seti [:p]

Link to comment
Share on other sites

Mozda jeste CS na prvom mestu, ali onda mozda mozgicima koji igraju tu igru treba skrenuti paznju da ne buse balone jer se igraju finala u nekim drugim igrama, da ne skvice kad god izubivaju nekog sa dezert u celo sa ledja :)

Sto se opreme tice, ljudi nosite svoje, neka moja logika je da ce se uvek staviti najatraktivnija za kupca, a ne najbolja oprema :)

Recimo meni je ovaj wcg pomogao da eliminisem g3 kao potencijalnog misa :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

batice ja ne govorim o ovom postu nego generalno glumis drvenog advokata i bacas hejt na svoje gamere neprestalno hvaleci ih momci su skroz cool ali realno nisu nista postigli niti ista uradili da bi ti o njima pricao tako veliko kad bi ja ovde nabrajao koga sam sve dobio trebalo bi mi 3 strane a ti svaki njihov win ovde prikazujes ko da je ne znam sta a nista je

kao drugo ono sto si reko da zavisi od igraca do igraca govori o tome koliko nemas zaista pojma o igrici decko slash je sedeo iza yurija i gledao tacno kako decko igra i decko je naravno birao turtle nakon sto je video creeping order i build yuricin vs freemana a da ne govorim da je imo vremena da razmisli tacno sta ce da radi vs yurice na echu posto je video da dobija freemana dok yurica nije imo vremena da popije casu vode i zamoren ushao u novi mech mislim samo idiotu prija da igra 16 partija za redom bez odmora ako ti na takve ljude i njihova misljenja mislis onda si upravu i izvini rambo ........

Evo ga opet. "Batice", ja tebe pola nisam razumeo. Kad su ti "otvorena vrata" u

Edited by ICE<DoktoR
Link to comment
Share on other sites

repova vec ima, overite wcg forum.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...