Jump to content

UI...


Dende

Recommended Posts

Naravno da nije skilless ali moja poenta je zasto da se muchish sa default uiem kada mozesh da uzivash sa addonovima cije koriscenje podrzava i podstice blizzard sam ... naravno on se ogranicuje od posledica ali i ono sami ih podrzavaju u koriscenju , jer cine igru boljom i leposhom .

Ne, igru chine lepshom ti interface addonovi dok igru chine JADNOM ti "helpful" addonovi koji ti govore stvari koje ne bi trebao da znash (health protivnika, shta kastuje, bla bla).

Link to comment
Share on other sites

Ajde da svi igramo warcraft 2 posto je ui mnogo gori nego u war craft 3 i nema ono tabovanje jedinica iste klase , tako da je igra teza sto je cini vishe imba :)

realno ne slazem se sa tobom , mada da spell alert itd su na neki nachin cheatovi jer ti nikad ne mozesh da znash da li lik protiv koga igrash ima taj addon ... da se ja pitam addonove tog tipa bi trebalo implementirati u sam wow tako da ih svi imaju pa da bude ravnopravno :)

ali dobro niko me ne pita :)

ah zdrava konverzacija bez hejta ... napokon :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Podrzavam sve addonove osim:

Ono sranje, valjda se zove EnemyCastingBar ili sl. pokazuje ti neprijateljski casting bar.....imba.

Addon koji posle fear-a aktivira racial, ako nema trinket, ako nema, class skill za ubijanje fear-a. jebo ti to...

I onaj shto ti kaze "Tajitaj is casting TOiTO"

hax0rz ffs

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

Od pocetka koristim samo CTmod paket... izkopiram, nasetuju kako mi odgovara i igram. Za svaku classu.

Izgleda ko default wow ui a daj emi funkcije kao CTraid (koji moze i samostalana al ajde), procente zivota i procente zivota oponeneta (execute ftw), self-cast, cooldowncount itd.

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...