Jump to content

UI...


Dende

Recommended Posts

Nurfed UI + Titan i josh neke sitnice...

interfejzhg7.th.jpg

BTW, ako bolje pogledate, videcete nurfed party smanjen na 0.25 pored chatboxa... jel zna neko kako mogu da ga sklonim skroz? posto u nurfed settings nema te opcije:P ili je meni nesto nurfed zabagovan?

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

http://img.photobucket.com/albums/v240/Sto...1306_233426.jpg

http://img.photobucket.com/albums/v240/Sto...1006_013635.jpg

http://img.photobucket.com/albums/v240/Sto...0906_212338.jpg

pitaj sta te zanima ima mnogo addonova da se pishe ovde .

perl Ui meni radi odlicno a i izgleda lepo..

wowscrnshocp7.jpg

perl sam koristio jaku dugo i zaista ga toplo preporucijem . Meni je jedini problem zasto ga sada ne koristim arc hud , imam ta dva polu kruga koji mi pokazuju hp na sredini ekrana i mnogo ih volim , sto pleyer bar i target bar cini nepotrebnim a ne mozesh da ih iskljucish nikako iz perla , tako da moram da biram . Inache bi ga koristio samo za izgled grupe , posto je stvarno lep ;)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Kako menjate font?

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Hehehe ja sam verovatno jedan od malobrojnih koji igraju WoW od dana kada je igra izashla a nikada nisu koristili Addonove. Chist WoW ftw.. jebesh ti to, kada budem zeleo da drugi rade za mene dirty job uzetju Bota. Radije bih da se pomuchim malko nego da mi Addonovi rade posao.

Link to comment
Share on other sites

Kako menjate font?

clearfont addon , procitaj detaljno uputstvo za instaliranje ne ide u addons folder nego u wow direktorijum direktno , nemoj da uzmesh ovaj novi fontless clearfont nego onaj malo stariji

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Hehehe ja sam verovatno jedan od malobrojnih koji igraju WoW od dana kada je igra izashla a nikada nisu koristili Addonove. Chist WoW ftw.. jebesh ti to, kada budem zeleo da drugi rade za mene dirty job uzetju Bota. Radije bih da se pomuchim malko nego da mi Addonovi rade posao.

E pa ako ni CT RA ne koristis posalji mi RL adresu da ti posaljem pehar za naj uber gosu healera. [:)]

Link to comment
Share on other sites

Hehehe ja sam verovatno jedan od malobrojnih koji igraju WoW od dana kada je igra izashla a nikada nisu koristili Addonove. Chist WoW ftw.. jebesh ti to, kada budem zeleo da drugi rade za mene dirty job uzetju Bota. Radije bih da se pomuchim malko nego da mi Addonovi rade posao.

ima razlike izmednju bota i addona koji menjaju izgled/raspored grafickih elemenata u igri.. da je blizzard omogucio opcije poput onih koje postoje u discord modovima(<3) mi(bar ja, tacnije) ne bismo imali potrebe za addonima

anyway UI

p.s. treba da oivicim malo unit frames, mada ovo sam radio juce, tako da sam se i malo smorio kada sam provalio da cu posle patcha morati sve ponovo da чачкам. [V]

Link to comment
Share on other sites

E pa ako ni CT RA ne koristis posalji mi RL adresu da ti posaljem pehar za naj uber gosu healera. [:)]

Verovao ili ne koristim ni CTRA, bukvalno ni jedan addon.. nemam uopshte ikonicu Addon pri logovanju =)) I da, healovao sam MC/BWL/Naxx bez CTRA i bez ijednog drugog addona. Pa opet imam minimalni overheal, uvek sam u top healerima i pored toga shto sam najloshije itemizovani Priest u gildi! =)

Eto vam na! Moze da se pwnuje/healuje gosu i bez addonova! [8D][;)]

ima razlike izmednju bota i addona koji menjaju izgled/raspored grafickih elemenata u igri.. da je blizzard omogucio opcije poput onih koje postoje u discord modovima(<3) mi(bar ja, tacnije) ne bismo imali potrebe za addonima

anyway UI

p.s. treba da oivicim malo unit frames, mada ovo sam radio juce, tako da sam se i malo smorio kada sam provalio da cu posle patcha morati sve ponovo da чачкам. [V]

Ma zajebi me, jedno su interface addonovi koje josh i podrzavam (znachi samo menjanje izgleda) ali toliko pederskih addonova ima da je to neverovatno. Samo kao primer, ono sranje shto ti govori shta ti targetovani mob/player castuje, koliko imash josh do kraja nekog efekta (sap, sheep, fear etc), mob/player health i mana, curse count (immolate, sachekash poslednji trenutak pa conf i te fore), stoper za overheal, itd itd itd itd itd.. uzas. Radije bih da pogreshim i da nauchim neshto nego da mi addonovi rade 95% posla.

Najvishe bih voleo da Blizzard izbaci sve addonove (to jest podrshku) sem tih chistih interface dodataka koji menjaju izgled interfacea i samo interfacea.. kada bi se to desilo, znalo bi se ko je stvarno gosu a ko noob i cela igra bi bila mnogo vishe skillful!

Link to comment
Share on other sites

Verovao ili ne koristim ni CTRA, bukvalno ni jedan addon.. nemam uopshte ikonicu Addon pri logovanju =)) I da, healovao sam MC/BWL/Naxx bez CTRA i bez ijednog drugog addona. Pa opet imam minimalni overheal, uvek sam u top healerima i pored toga shto sam najloshije itemizovani Priest u gildi! =)

Eto vam na! Moze da se pwnuje/healuje gosu i bez addonova! [8D][;)]

Ma zajebi me, jedno su interface addonovi koje josh i podrzavam (znachi samo menjanje izgleda) ali toliko pederskih addonova ima da je to neverovatno. Samo kao primer, ono sranje shto ti govori shta ti targetovani mob/player castuje, koliko imash josh do kraja nekog efekta (sap, sheep, fear etc), mob/player health i mana, curse count (immolate, sachekash poslednji trenutak pa conf i te fore), stoper za overheal, itd itd itd itd itd.. uzas. Radije bih da pogreshim i da nauchim neshto nego da mi addonovi rade 95% posla.

Najvishe bih voleo da Blizzard izbaci sve addonove (to jest podrshku) sem tih chistih interface dodataka koji menjaju izgled interfacea i samo interfacea.. kada bi se to desilo, znalo bi se ko je stvarno gosu a ko noob i cela igra bi bila mnogo vishe skillful!

l2zivish sa punim plucima u luksuzu koji ti se pruza

a to se zove addons ...

u wowu nema skila end of story :)

gg no re ;)

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

e, ako je to tvoj stav, onda /cheer Sajro :) da te vidim na haomi bilo bi /love pre /wave icon_smile.gif

/hug ali jbg ja vishe ne igram na Haomarushu do daljnjeg. Rerollovao sam na Emerissu sa irl ortacima.

l2zivish sa punim plucima u luksuzu koji ti se pruza

a to se zove addons ...

u wowu nema skila end of story :)

gg no re ;)

Imho samo pojedine strateshke igre i neki fpsovi zavise od skilla i samo skilla mada i dalje mislim da WoW nije apsolutno skilless ali to je vetj druga tema za drugi topic.

Link to comment
Share on other sites

Naravno da nije skilless ali moja poenta je zasto da se muchish sa default uiem kada mozesh da uzivash sa addonovima cije koriscenje podrzava i podstice blizzard sam ... naravno on se ogranicuje od posledica ali i ono sami ih podrzavaju u koriscenju , jer cine igru boljom i leposhom .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...