Jump to content

Ajmo deco, masujte leder


Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To sa bash hteo da napomenem.Nego reko aj da se ne mesham,mozda dechko stvarno neki neotkriveni talenat :)

Inache,chini mi se da je sharky(ili rista?) furao i preko 35-tog?

Secam se vremena kada su na junk-u ljudi uzivo na forum-u iz igraona pisali kako rista/sharky jure lvl,kako igraju odluchujucu partiju za 3x lvl ,zanimljivo beshe tada :)

kolko ja znam, niko nije preshao od njih lvl34.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

.Shto se toga tiche Savke je u pravu, neko zheli da napreduje na ladderu(i bude level 50) a neko zheli da stvarno napreduje u skillu (da se popravi).

Chekaj , ali kako to mozes da napredujesh u lvl-u , ako ne napredujesh u skillu?Zanima me posto ocu da ponovo pocnem malo da igram , pa ne shvatam koja je to sad fora?Ako nemash skill , ne mozes da zbudzis lvl 50 , zar ne?

Link to comment
Share on other sites

Chekaj , ali kako to mozes da napredujesh u lvl-u , ako ne napredujesh u skillu?Zanima me posto ocu da ponovo pocnem malo da igram , pa ne shvatam koja je to sad fora?Ako nemash skill , ne mozes da zbudzis lvl 50 , zar ne?

naravno da ne mozes ovde je 80% ljudi utripovano da sa mass gamesom mogu preko 45 lvl-a jel im je tako neko rekao.i naravno da level znaci nesto samo je granica pomerena ko' sto gost kaze na od prilike 44-45 lvl.

Edited by slash.
Link to comment
Share on other sites

Chekaj , ali kako to mozes da napredujesh u lvl-u , ako ne napredujesh u skillu?Zanima me posto ocu da ponovo pocnem malo da igram , pa ne shvatam koja je to sad fora?Ako nemash skill , ne mozes da zbudzis lvl 50 , zar ne?

pa evo atm, svaki igrac koji je bash losh moze da nabudzi lvl 35.Sa starim AMMom ne bi presao lvl 15.O tome pricam

Link to comment
Share on other sites

Inache,chini mi se da je sharky(ili rista?) furao i preko 35-tog?

Secam se vremena kada su na junk-u ljudi uzivo na forum-u iz igraona pisali kako rista/sharky jure lvl,kako igraju odluchujucu partiju za 3x lvl ,zanimljivo beshe tada :)

Rista je imao 36. u jednom trenutku, Vladica i ja max 34.

Link to comment
Share on other sites

Pa mozda je moguce da sam bio 39lvl a mozda i nije 100% [:D] Jebem li ga znam da je bilo davno mozda je to bio 1.16 ili tu neki patch ali znam da je i tad bio jeben atm. Voodoo a kako ti kuca srce kad vidis picu? [:)]

Edited by Grinder

Dlakav kao majmun, al' mi obrijana kita

Link to comment
Share on other sites

Tad vishe ne kuca... :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...