Jump to content

Ajmo deco, masujte leder


Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sada ce moci svako malo bolji da napravi 30 0 skor, posle toga kad uzme lvl 20 tu ce da stagnira.Za losije igrace je bolji sadasnji AMM jer imas sansu da na 15 0, igras vs nekog jako dobrog lika i tako se popravljas stalno...Za tebe je Savke bolji sadasnji AMM, jer i ako uzmes preko lvla 15 tu ces i ostati

Link to comment
Share on other sites

Pa ako je tebi samo vazan broj koji ti pise poerd ikonice i statsi,onda je za tebe uistinu izgubio smisao.

Nemoj pogresno da me shvatis,ja nisam ni igrao 1.14 ladder tako da ne znam kakav je bio,al' ti i u ovom danasnjem lederu dobijes oponente kolko-tolko priblizno tvom skilu.

Samo su pomerili granicu u vezi stepena skila ,pa sta ,ta granica i dalje postoji , i dalje se zna ko je ko ,a sad da li je lvl 30 sinonim za gosu ili lvl 59 , boli me bas qrac :) to je samo broj

Vazno da ti upadaju dobri likovi ako ti je dobar win streak ,ne mozes da trazis vise od toga ,niti ti treba

:-)

Link to comment
Share on other sites

Guest LoLxDlol_

Pa u pravu si, ali ako si vec izgubio 4 i vishe partija zaredom to znachi da su krenuli da ti ulecu opaki oponenti (opaki za tvoj skill) te u svakom sluchaju imash priliku da se usavrshavash, zar ne :D

Link to comment
Share on other sites

Znachi,ali nikako u meri kojoj je znachio pre famoznog 1.14 sistema laderovanja.Sad manje-vishe svaka budala uz adekvatno masovanje moze da fura lvl30+,shto nikako nije dobro.

Stari amm,je bio perfect,ne znam koji su ga qrac dirali.Uvek si igrao sa ljudima svog skilla,svako se dizao na laderu do svog odredjenog nivoa,i jednostvano recheno-znalo se ko je ko.

Znalo se da ako si 30lvl na laderu da si faca i da si medju boljima.A danas mogu da igram i da dobijem maloumnika i sa 35+ levelom,i da ga rebnem i posle se pitam "chekaj bre,kako je ovam majnum pokupio 35lvl?"

Lader je izgubio smisao...

Brate, jednostavno su se samo pomerile granice, ovaj amm sa ubacenim ell-om je mnooogo bolji od onog iz 1.14 verzije, ne morash da se brinesh za skor, tvoj ell ce rasti u odnosu sa ljudima koje dobijash :)

U prevodu, to sto si ti dobio nekog lika lvl 35, znaci da je igrac ispod proseka dobrih igraca, prosek kretje od 39-og/40-og lvl-a, pa do 47-48. Iznad toga su malo jaci igraci.

Dalje, da ne pricamo da ce strumfovi odmah posle 15-20-30 dobijenih partija za redom, dobijati sebi ravne protivnike, a ne kao u 1.14, gde su neki ljudi pravili 100-0 zato sto su im upadali likovi koji su 6lvl-a veci/manji od njih, a nisu bili ni priblizni njihovom skilu.

Ovo sto blizard sada radi je okupljanje ljudi pribliznog ell-a (maksimum 6-7 lvl-a razlike) u jedinstveni ladder, ciji amm radi po slicnom sistemu iz 1.14 sto je i realno za takav nivo igraca. Dok ce se malo slabiji igraci josh uvek zabavljati sa amm-om iz verzija nakon 1.14.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

a jel se zna kad ce se resetovati ovaj lader sad

Verovatno u septembru...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Znachi,ali nikako u meri kojoj je znachio pre famoznog 1.14 sistema laderovanja.Sad manje-vishe svaka budala uz adekvatno masovanje moze da fura lvl30+,shto nikako nije dobro.

Stari amm,je bio perfect,ne znam koji su ga qrac dirali.Uvek si igrao sa ljudima svog skilla,svako se dizao na laderu do svog odredjenog nivoa,i jednostvano recheno-znalo se ko je ko.

Znalo se da ako si 30lvl na laderu da si faca i da si medju boljima.A danas mogu da igram i da dobijem maloumnika i sa 35+ levelom,i da ga rebnem i posle se pitam "chekaj bre,kako je ovam majnum pokupio 35lvl?"

Lader je izgubio smisao...

tako sto je prvo izgubio 10-15 partija pa posle igrao vs noobova (ne mislim na tebe)....

Link to comment
Share on other sites

...Za tebe je Savke bolji sadasnji AMM, jer i ako uzmes preko lvla 15 tu ces i ostati

Tebi ni jedan amm nece biti dobar,jer ti si noob pa noob...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Stari amm,je bio perfect,ne znam koji su ga qrac dirali.Uvek si igrao sa ljudima svog skilla,svako se dizao na laderu do svog odredjenog nivoa,i jednostvano recheno-znalo se ko je ko.

Da, i ja sam se digao do 34. i onda sam posle 1 uveche trazhio partiju po 2 sata. No thx...

Link to comment
Share on other sites

Da, i ja sam se digao do 34. i onda sam posle 1 uveche trazhio partiju po 2 sata. No thx...

E tu si u pravu. I Ghost je u pravu. I Highly je u pravu. Ma svi ste u pravu... Moj rekord je bio 39lvl pa sam nabio mass loss [:D] ( bruka koliko expa gubis na tom levelu sa svakim porazom ) i onda sam pao na 37 [V]

E bre Voodoo a ja bi Sharkiju upao odmah shto da ceka dva dana za to? [:D][:D][:D]

Edited by Grinder

Dlakav kao majmun, al' mi obrijana kita

Link to comment
Share on other sites

@voodoo:Ne znam o kome prichash,ali ja sam taj ladder jedino i igrao,i mada nije da sam prestao da igram zbog ovog novog(jednostavno su mi se smuchili delay i lag),moram priznati da je proshli ladder bio mnogo konkretniji i i svako ko je igrao imao je jasan cilj-da napreduje na laderu,jer je level tada znachio i respect i neki status.

Danas medjutim,jeste tachno shto kaze sharky, da se mnogo lakshe nadje lik za partiju,kao i stvar stho kaze ghost-da nema vishe dosadnog strumf_mass_score spamovanja.Po tom pitanju ovaj amm je mnogo bolji.Medjutim ono shto ne valja jeste da je ladder sam po sebi uzgubio (manje-vishe)svoj smisao,danas ljudi nemaju zelju da napreduju na laderu,svesni chinjenice da je lvl izgubio svoju vrednost i poshtovanje...

Jedina pozitivna strana jeste u tome shto je ovakav sistem definitivno dobar za vezbu i napredovanje,jer kad se na jednom acc tvoj ell ustali,uvek cesh dobijati ljude tvog skill-a,i taj je deo blizz odradio(skoro) bez premca...

Edited by ManGash

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

pod prvim napredovanjem mislio sam na stepenicama laddera,a pod drugim na stepenicama skilla :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ladder ne znachi nista, bilo je slucajeva kada sam chak i ja u CWovima dobijao lika 45 level solo, 2-0, bez problema.Treba ipak urachunati da nasi provideri imaju cheste disconnectove (SBB), ping je 78, shto je igrivo ali kad tvoj protivnik ima ping 0-30 (shto se deshava u 70% sluchajeva), nemash shta da trazish.Shto se toga tiche Savke je u pravu, neko zheli da napreduje na ladderu(i bude level 50) a neko zheli da stvarno napreduje u skillu (da se popravi).

Link to comment
Share on other sites

E tu si u pravu. I Ghost je u pravu. I Highly je u pravu. Ma svi ste u pravu... Moj rekord je bio 39lvl pa sam nabio mass loss [:D] ( bruka koliko expa gubis na tom levelu sa svakim porazom ) i onda sam pao na 37 [V]

E bre Voodoo a ja bi Sharkiju upao odmah shto da ceka dva dana za to? [:D][:D][:D]

u 1.14 34lvl su imali sharky, vladica i rista, i niko drugi, i to je bio najveci lvl u zemlji, teshko da si ti imao lvl 39 (koji je tad imalo 15 ljudi na ladderu, i to sve zverine)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

To sa bash hteo da napomenem.Nego reko aj da se ne mesham,mozda dechko stvarno neki neotkriveni talenat :)

Inache,chini mi se da je sharky(ili rista?) furao i preko 35-tog?

Secam se vremena kada su na junk-u ljudi uzivo na forum-u iz igraona pisali kako rista/sharky jure lvl,kako igraju odluchujucu partiju za 3x lvl ,zanimljivo beshe tada :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...