Jump to content

Fudbalska reprezentacija Srbije


Lex

Recommended Posts

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

realno sam za varijantu crvenog dresa preko koga na celom torzo delu lezi krst sa 4 S,to bi bio pun pogodak,a josh i originalno i upechatiljivo

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

bedak shto nam je zastava trobojka :(

zato nam je zemlja cirkus [:D]

btw kole ti bi josh za away utakmice i high warlord shoulder padove, da napokon odigramo svih 90 minuta onako kako treba? [:D]

bash super sto ime igracha pishe cirilicom :(((

prilichno sam siguran da je latinica obavezna za medjunarodne mecheve

Edited by Jose Jimenez
Link to comment
Share on other sites

aaa ne, kad se radi o shoulderpadovima samo u obzir dolazi "srebni dupli herod" tj ono sto furaju oni iron veteran whatever guardovi u ubrsu ;o)

ali sada ozbiljno (ok ozbiljniJE) sto imati dres po zastavi? braca hrvati eto imaju po grbu i interesantniji im je dres od vecine konkurenata...sad to sto smo mi osetljivi na crveno belu shahovnicu to je druga stvar...treba imati bre jedan kombo koji nema mozga sa nacionalnim bojama/zastavom ali da izgleda opako =o)))

Link to comment
Share on other sites

Uopste mi ne deluje lose sredina,samo mi onaj koroman nije jasan sa svojim prodorima...ko mu je rekao da to radi kad ne moze da trci.Bokovi (bar jedan,onaj levi :)) najzad radi...a jos kad bi Klemente vratio Stankovica na njegovu pravu poziciju mislim da bi bilo ekstra.E da,kao sto rekoh Pantelic je rupetina najgora i nadam se da ce ga izbaciti iz prvog tima.A onaj koji mi je govorio da pricam gluposti i kako je Pantelic veliki igrac nek ide sad nek se upuca.Osim brzine nista zivo nije pokazao.Ljuboja+Zigic ftw

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Aj ocu?Zigic mu spusti loptu na dva metra i ovaj je sprovede u gol...kako je mocan ovaj Pantelic...

a ti bolje brze trci da mene spustis ;)))

Edited by Hell

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Ja lepo rekoh na zvezdinog topicu da je Bishevac rupa najgora, gora i od Dudica. A hell kenjash za Pantelica, on se trudi samo tako..mozda nema neki kvalitet, ali je barem borben, kakav crni Ljuboja

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Pa upravo to sam i rekao.Trci ali nema kvaliteta da bude prvi napadac reprezentacije...naravno to je moje misljenje.E sad,manje vise nasa igra,nego sto se Chesi bukvalno raspadaju sa selekcijom,njih 15 je igralo poslednjih 4-5 godina i sada pola ih ide:)

Edit po ko zna koji put (ne mogu da vas pratim sve:) : ne kazem ja da nije lepo sproveo sa dva metra loptu u gol,ne kazem da nije skolski gol,kazem da mislim da ce Pantelic gore proci cak od Kezmana,zato sto je i tehnicki losiji a sve to cemo videti kad budemo igrali protiv neke reprezentacije koja nije u totalnoj tranziciji kao Cheshka.

edit 2:kao sto rekoh,Ljuboja...tehnika+brzina.

Edited by Hell

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Aj ocu?Zigic mu spusti loptu na dva metra i ovaj je sprovede u gol...kako je mocan ovaj Pantelic...

a ti bolje brze trci da mene spustis ;)))

a bre, razmisli :))) ko bi propustio ovakav penal, neposredno posle tvog komentara gol daje igrach koga ti pljujesh [:D]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...