Jump to content

Quake @ WCG?


Recommended Posts

Drustvo, sta cemo da radimo za Quake na WCGu? Znam da su neki ostali smoreni posle proslog puta i problemima sa mrezom i slicno, pa cisto ajde da vidimo da li quakeri uopste hoce da se igraju i takmice, da znam da li vredi cimati se oko organizacije itd itd.

Ovoga puta je promena u tome sto je stand nesto veci (i imace vise prostora za "zavlacenje" kompova) plus bi trebalo da budu veliki paneli za odbranu od sunca. Takodje, razlika je u tome sto su svi kompovi identicni, bice WCG kompjuteri, pa osim ako nemaju neki generalni problem sa quake-om, sto se mrezhe tice trebalo bi da bude ok. Konacno, obezbedili bismo i nagrade, al' ajde da vidimo dal' ste uopste zainteresovani. Naravno, opet bi mi trebao neko kao ispomoc organizaciji.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja sam uvek za... pitanje je sta raditi? Q3? Q4?

mozda bi trebalo neki poll da se napravi?

ja se prijavljujem ako treba nesto oko organizacije da se pomogne and stuff.

druga stvar, ne znam stvarno kakvi su monitori za WCG kompove, ali ako su oni lcd, bice jebeno :)) mada onda, svi smo u istim govancima :))

hf

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Pazi kad realno mislim ako bude sve ok, da ce ladno na 20 kompova (prepostavljam da ce tolko biti za q-eve i ut ) moci da se odradi i q3 i q4

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Pazi kad realno mislim ako bude sve ok, da ce ladno na 20 kompova (prepostavljam da ce tolko biti za q-eve i ut ) moci da se odradi i q3 i q4

ma sve je to super samo bez bar 8 timova za 2v2 i 16 igracha za q4 zaboravi.. :/

moramo malo da razglasimo za ovo, da se okupe ljudi.... [^]

enivej, kog datuma je to??

hoce li biti ineta tamo??

(gtv, mozda igranje mecheva on-lajn, ushtedimo kompove, ako je ping do 15-20, tj. ako je sbb)

Edited by Niko

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

ma tft nije problem...

ima razlike ali jebem li ga,..

shta fali.. bitno je da se igra kvejk :D

jebeno do jaja ako budemo imali neki tur. (sa lakijem to ispadne uvek super) tako da samo pssst i uzivaj :D

pitanja su: ufur?

koliko vremena i rachunara imamo da odrzimo sve?

btw 1.3 sa max 0.76 je stvarno kvejk, nije vishe skakutanje po oblachicima...

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

jedan predlog

da se sada napravi topic sa glasanjem ko bi došao na q4 duel(mislim da bi trebalo da bude obavezno zato što je malo glupo stalno vraćati se na trojku,a kao što kažete svi 1.3 je doneo ono što treba) i eventualno q3/4 tdm.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ce za q i UT biti 20 racunara.

Ut ce se brzo zavrsiti, ne verujem da ce biti ljudi.

Tako da realno bice 20 racunara tokom veceg dela dana.

Meni recimo nije frka da se izcimam za jednu-dve masine za servere

I dalje licno mislim da bi bilo fenomenalno odraditi i q3 i q4 paralelno na po 10 makina.

nisu 8 nego 2

Dobro, super, fenomenalno..

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...