Jump to content

Drak'Thul - Server 1st!


cRuis3r

Recommended Posts

Heigan the Unclean down by Inevitable! Server first! :P Eto Coll malo /tease za ZD, mozda i bude nesto od nas :P www.inevitable.dk

Aj sad izpocetka... Inevitabe - Nova gilda nastala spajanjem Preachers-a i Fusion-a i par clanova Conciliatrix-a (3 clana). Gilda je napravljena pre samo 5 dana, i vec smo stigli sve. Sto se tice Fusion-a, oni nisu stigli dalje od Twin Emperors-a tako da se nisu spojile 2 najjace gilde na serveru. Ali cilj nam je da budemo najjaci na serveru i ocemo :)) Hvala za pohvale ZDechploiters :)) wow-europe.com -> Realm Forum -> Drak'Thul -> Server PvE peogress :)

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

/join #care

Ja sutra otvaram novi topic "XXX Server - Hogger down, SERVER 1ST!".

Realno koga boli pajson shto ste ti i neka gilda ubili nekog bossa na nekom tamo serveru.

Totalno glup topic iz gore navedenog razloga a i zbog same svrhe.. sada tje gomila ljudi da izspamuje sa "GJ" "BRAVO" "CAN I TOUCH YOU" "PIE" "COOKIES" i to je to, nikom nishta.. samo tje tebi pred spavanje da se dize na to shto si neshto uradio u zivotu i shto te gomila WoW nerdova (da se razumemo, pod nerdove spadam i ja koliko i ostali) obozava zbog tvog nenormalnog uspeha.

Link to comment
Share on other sites

I tebi je dosadno ko i Killy-u pa smaras? :) Ako nemas nista pametno da kazes, nemoj se truditi da odgovaras...

A izvini shta pametno da kazem na ovakvom topiku? Shta bilo ko moze pametno da kaze na ovakvom topiku?

Idi bre na realm forum (ako vetj nisi, a siguran sam da jesi) i tamo postavljaj ovakve topike.

Ajde sada svi da postavljamo topike kada neshto novo uradimo u WoWu ili mozemo i bez tog "novog" dela.. "LUCIFRON DOWN, 384783743847834th ON SERVER".

Link to comment
Share on other sites

+1 post za mene OMFG

itd ...

to vas dvoje radite...

a ovo nije licufron ili jos jedan boss u nizu... Prvi kill na serveru je za pomen... a i nemam drugi nacin da pricam sa Coll-om tako da... stvarno smarate... bole me qra* za + topic... da hocu imao bih 1000 do sad za 2-3 godine na ruru...

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

jao kad hejt krene da teche rano ujutro kad ljudi dodju da postuju umesto da farmuju consumablese za sledeci raid...ccc... =o)

svi bre znamo kako je neko high kada je first guild kill a kamoli server kill pustite choveka, njegovi ortaci sa njegovog servera ce biti cool sa tim, a ostali koji ne zhele da bace GZ ili whatever ne moraju da postuju...

odista, ne mora se postovati na svakom topicu koji otvorite...chudo jedno =o))

ono sto mene interesuje u celoj prichi je kako znash da su zdelchiny drugi? sta istog dana oba gilda 1st kill imali samo ovi sa xyz minuta zakashnjenja?

Link to comment
Share on other sites

Ajde da napravimo neki topic "progress in pve" ili kako god gde ce ljudi da bacaju ovakve stvar i utiske o bosovima etc , jeste ok da se ima jedan topic ali jebote svaki put kada se ubije nesto u naxxu da se baca potpuno novi topik je malo besmisleno .

gz btw

ako napravish taj topic bilo ko od vas , kada budesh postovao da ste ga ubili ako mozesh postuj screan shotove ( cisto da se vidi kako boss izgleda ) postuj sta je bacio od itema sa statistikama i neku osnovnu taktiku kako se kiluje :) tada ce taj topic biti zanimljiviji sirokim masama :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

pre nego shto sam se registrovao na forumu gledao sam history, i prema svakom useru koji je postovao neki svoj uspeh ili uspeh guilde morao je neko da dodje da baca h8 i da od prilike upropasti dobar topic.u najvishe sluchajeva bio je to killy (bez uvrede 0k?) takav je shta da se radi moram(0) se navici na njega ;)]

------------

Sve u svemu, svi tje pasti jednog dana, a mozda i pre.

Mozda je i palo a mi to neznamo ,mozemo da umremo a da ne saznamo tako neshto LoL..... [:D]

Edited by PainLorD
Link to comment
Share on other sites

Za drugara iz bivse guilde. Bravo Ele, svaka cast za kill.

Dokle li su Killy i Sajro stigli u WOW-u do sada???Odlicno pitanje!!!

Lael =), dokle sam stigao? Anub'rekhan down, vecheras josh jedan boss sigurno u Naxxu. Pa opet ne kachim topike "Anub'rekhan 2nd on server" etc.

Zapravo i da sam stigao do Mandokira imam sva prava da bacim hejt na ovako glupe topike.

a i nemam drugi nacin da pricam sa Coll-om

Kapiram da si Paladin (shala mala [:D]), ali da si toliko ogranichen teshko shvatam.. PRIVATE MESSAGE? MAIL? ICQ? MSN? PHONE?

Ajde da napravimo neki topic "progress in pve" ili kako god gde ce ljudi da bacaju ovakve stvar i utiske o bosovima etc , jeste ok da se ima jedan topic ali jebote svaki put kada se ubije nesto u naxxu da se baca potpuno novi topik je malo besmisleno .

gz btw

ako napravish taj topic bilo ko od vas , kada budesh postovao da ste ga ubili ako mozesh postuj screan shotove ( cisto da se vidi kako boss izgleda ) postuj sta je bacio od itema sa statistikama i neku osnovnu taktiku kako se kiluje :) tada ce taj topic biti zanimljiviji sirokim masama :)

Ovo je zapravo jako dobra ideja.

Link to comment
Share on other sites

ja ne upropascujem topice

ja samo govorim svoje iskreno mishljenje ;o

kili ne kazem ja da ih upropashcavash....

Lael =), dokle sam stigao? Anub'rekhan down, vecheras josh jedan boss sigurno u Naxxu. Pa opet ne kachim topike "Anub'rekhan 2nd on server" etc.

ako nekachish topike tog tipa kaci nam barem slike da vidimo shta ima kod njih [:D]

@offtopic

Mogao bi da se otvori topic gde bi se kacile te slike tih dosadnih bossova

da se ljudi ne bi ovde svaki dan hvalisali i pisali hvalospeve od kojih ispadaju ochi

a usput i pokupili po koji post,od vishka glava ne boli xexexexeex...

Link to comment
Share on other sites

ako nekachish topike tog tipa kaci nam barem slike da vidimo shta ima kod njih [:D]

Screens:

http://members.home.nl/xalo/anub1.jpg

http://members.home.nl/xalo/anub2.jpg

http://members.home.nl/xalo/anub3.jpg

(screenovi su uzeti by Xalo, our MT)

Drops:

Cryptfiend Silk Cloak ( http://www.thottbot.com/?i=53718 )

Earthshatter Wristguards ( http://www.thottbot.com/?i=53843 )

Eto.. na kraju sam postovao neshto shto nije hejt, juhu za mene! :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...