Jump to content

Dota allstars 6.35


Sasuke-kun

Recommended Posts

statore poenta je da OBE ekipe misle da igrash tragikomichno, razmisli o tome....i pokushaj da nakon tog razmisljanja ne dodjesh do zakljuchka da su tvoje strategije previshe napredne za nas i da si ti neshvatjen i ispred svog vremena ;oP

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nije bilo 2 vs 4, nego je to trebalo da bude 4vs4 .mene su prvog pawnovali, ali ti to naravno nisi mogao videti jel si bio u dubokoj pozadini napada. naravno sad tu tebe vishe ne rachunamo pa je to josh -1.

Sto nisam moga da vidim el to dota ima neki screen lock pa mogu sam svog heroja da gledam ine mogu ostalo da vidim na mapi? Margi ja pricam za tu situaciju gde smo se mi nasli 2 vs 4 ne pratis fabulu.

@kole: ako ja igram katastrofalno sa skorom 10:1 (koji sam imao u toj partiji kada nisam hteo da se peglam 2 vs 4) mislim da je samo stija ili doca imao vise kilova od mene nekij 12-13 onda kao evo priznajem gori sam od margija [:)]

Link to comment
Share on other sites

da iamo si 10 kilova jel si 5 puta bacao igiju 6tu dziju i to 1vs1.

koliko ja znam, mi prichamo ovde samo o jednoj situaciji, a shta si ti posle radio u fazonu pa gde ste sad (drashko akcija), verovatno da bi dokazao neku poentu, je druga pricha.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Shtekare? Tjile, kakish.

Nismo chak igrali ni chuvenu 'inkubator taktiku' kada vas gajimo dok vam ne utepamo svaku zgradu, nego smo sva tri puta ishli jako do samog kraja kroz sredinu.

e ljakshe ([;)]), nismo deca vashi pushevi su bili 3x posle kad ste nas sve utepali na ulazu u vashu bazu 3x .. mislim jeste vi shtekare i vashe je to pravo, to shto kod mene ljudi nemaju strpljenja to je druga pricha.

Statorova najnovija prodaja je bila sjajna. Ostanu Stija i Stator sami u protivnichkoj bazi protiv 4ice, gospodin Sellout igra sa shkorpijom ima pun helt, manu i sve Zle Djije spremne za upotrebu. Zlikovci harasuju Stiju koji se dere 'Burrow pa Ulti, Burrrow pa Ulti' (kao i svi mi ostali)...

Stator se za to vreme mirno ishetao iz baze, obishavshi sve protivnike i kripove, (nije chak ni Burrow uradio da kupi Stiji 2-3 sekunde) i pocheo da viche 'Bezhi Stijo, bezhi, sam si protiv 4ice!!!!11".

HAHAHAHAHAHA

ovo je neshto najbolje shto sam chuo u doti IKADA !!!1

a igram sa drashkom i boletom u ekipi !!1

Molim vas mogu li da igram dotu sa vama

platicu vam

hahaha realno samo josh ti falish =))

EVO JE NA RAZNJU!!!1

bicesh na razhnju maco u petak strpi se i hasaj jabuku :*

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Molim vas mogu li da igram dotu sa vama

platicu vam

Pazi ovako moras da nam kazes u koju grupu pripadas.

Prodaja aka pica-play: (Lex, Stator) Kao svi pushujemo centar.. 30 sec kasnije svi mrtvi sem prodaja igraca koji su na ko zna kom delu mape :)

Zabagovanost: (Stija, Kole) stao kole ispred kripova i oni ga udaraju i on tog leda i oni ga i ubiju i ja se okrenem i kao sta je ovo bilo kole a on kao uff slusao sam docu :) ja i stija na centru njih dvojca mi bacaju 2 stun-a na mene i utepaju me, a stija to gleda sa orge-magiom i ono kao e jebiga zamislio sam se :)

Mrzovoljnost: (Margi): Posto je dobio nekog heroja po 63 put u zivotu on pita sta da mu budzi i koje itme da mu uzme jer ga mrzi da razmislja :) i onda kao aj se menjamo za nekoga ko ima da baca manje magija (mrzi me) i ima brdo helta

Dakle samo m reci u koju grupu spadas da znamo da isplaniramo taktiku za sledeci put :)

Link to comment
Share on other sites

hmmm....moraces uvesti 4-tu grupu.

PROFESIONALAC - blink, BKB, ulti, killllll allll

U mom slucaju - blink, bkb, ulti...ulti...sto nece ulti...uh majku mu nisam izracunao kolko treba mane :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Mrzovoljnost: (Margi): Posto je dobio nekog heroja po 63 put u zivotu on pita sta da mu budzi i koje itme da mu uzme jer ga mrzi da razmislja :) i onda kao aj se menjamo za nekoga ko ima da baca manje magija (mrzi me) i ima brdo helta

dobar si statore, sa lunom sam igao mozda po prvi put u zivotu, sa tajnijem u proseku podosta tu nishta nisam ni pitao, sa paukom ono 2-3 puta. razlog zashto pitam je veoma prost, ponekad bild nije toliko ochigledan, ja ne igram dotu svaki dan da bi znao stvari tipa e ovaj heroj ima malo helta kupi prsten, ovo mu pojachava djiju itd, mogao bih ja i opushteno na slepo, samo necu da na kraju partije bude e pa shta to pravish.

ako nisi obratio paznju, heroja sam repkovao tj trejdovao sa nekim samo u drugoj partiji i to samo zato shto sam 2 puta za redom dobo lunu.

e lex, provali u kojoj si grupi, ja barem imam svoju sopstvenu:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...