Jump to content

-WoW- Pricajte


killYg0r

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lol jeste ja za 510 agi nisam dovoljno agilan ;oP

koldore - cry more nub jer sem aq setova nista ne stoji trolovima kako treba, previshe duguljast model ruzhno krivi armore....kao i kod UD i nelfova uostalom, bez obzira na klasu chini se da su modeli armora pravljeni za male humane i njihovu chudnu fizionomiju i da se krive na svim ostalim modelima u nesto manje ili vishe prijatno za ochi =o)

a za zaglavljivanje, najvrh akcija je bila kad sam prvi put sa taurenom popio winterfall firewater i ujahao kodom u onu kutjicu u everluku de su popravke, igra me dismanutuje, popravim sve i ocu da izadjem kad shisharka, nece da izadje napolje =oD

a scione razvijaj inzhenjering treba ti dioptrija, nelfice imaju manju sisu i vetju butku od humanki samim tim ih preferiraju samo ass-men ;oP

ili si govorio nesto za male modele u kom sluchau ti se nadublje izvinjavam, verovatno si kompetentniji od mene da prichash o tome =o)

Link to comment
Share on other sites

lol jeste ja za 510 agi nisam dovoljno agilan ;oP

koldore - cry more nub jer sem aq setova nista ne stoji trolovima kako treba, previshe duguljast model ruzhno krivi armore....kao i kod UD i nelfova uostalom, bez obzira na klasu chini se da su modeli armora pravljeni za male humane i njihovu chudnu fizionomiju i da se krive na svim ostalim modelima u nesto manje ili vishe prijatno za ochi =o)

a za zaglavljivanje, najvrh akcija je bila kad sam prvi put sa taurenom popio winterfall firewater i ujahao kodom u onu kutjicu u everluku de su popravke, igra me dismanutuje, popravim sve i ocu da izadjem kad shisharka, nece da izadje napolje =oD

a scione razvijaj inzhenjering treba ti dioptrija, nelfice imaju manju sisu i vetju butku od humanki samim tim ih preferiraju samo ass-men ;oP

ili si govorio nesto za male modele u kom sluchau ti se nadublje izvinjavam, verovatno si kompetentniji od mene da prichash o tome =o)

night elfice imaju manju ali tvrdju i kvalitetniju sisu ... nekako je lepshe balansirana da padne u ruku ... dok kod humanki su vishe nekako krushkaste

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Na sta ste spali u PM! [:D]

Igra ostaje igra.

Evo vam bre pa gledajte prave stvari: Finest Women

EDIT:

Mojne ban, ovo je bilo iz najboljih namera. [8D]

yousamneedjpgpw0.gif

k

btw shpanovicu rogue-a sam dao burazeru,ne mogu da se smaram sa gimped klasama vishe.sad' sam tauren hunter =) samo sam rekao da na female ud modelu npr armor koji ja imam (r13) bolje stoji nego na bilo kojem drugom.

Link to comment
Share on other sites

OOOO fuckin jebote omf bog ......38 lvl na killyjevom serveru....ud rogue .....4puta sam se logovao na server svaki puta je bio on .....gg no re..

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Nemoj sad i ti da me jebuckas u mali mozak..........jebala me internet konekcija.......jebo me ptt.....aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa........ima da se prebacim iz moga stana u postu bacim bombu , pobijem govna i gotova stva.r....

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

OOOO fuckin jebote omf bog ......38 lvl na killyjevom serveru....ud rogue .....4puta sam se logovao na server svaki puta je bio on .....gg no re..

39. je sad :D

on je najveci lvl na serveru sad, ja sam 32. [:(]

Killy ima svoj server? :o

da naravno, blizzard cuo koliko savijam pa otvorili samo za mene [:o)]

jelte da ne zna mozda neko shta se deshava ako neko ko instalira tbc pre mene i nazove lika bash kao mog shta se deshava sa mojim, dal treba da menjam ime ili shta ? (daj boze) ...

ROFL

LOL

LMAO

KEK

BUR

AGOL

/WRIST

/log out

/delete

/uninstal

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...