Jump to content

-WoW- Pricajte


killYg0r

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@psy

bas se trudis da ne procitas ni jedan post do kraja ;o

@arene

arene su keva ako imas team koji pobedjuje

a na 70om lvlu ce to biti potpuno drugacije nego sad sto je

zato sto ce svi imati 1-2k hp-a vise i jos kad se nabace svi itemi sa milion stamine

imate da vidiite 2 primera necklesa i prstena u hallovima, gde su rank itemi, koji daju po 30 stamine samo ta 2 itema

takvi ce svi pvp itemi biti sa svaki sto daje milion stamine i arene ce trajati duze mnogo i bice zanimljivije

imam osecaj da cu sa magom imati 7k hp-a i jos ice barriera

gg no more [:)]

i jos jedna dobra stvar oko toga je sto

ce tada svi retardi i pve whores koji igraju pvp "for fun" i za hk-ove

moci lepo da odu u arenu i tamo se zajebavaju i rade sta oce

a ne da kada udjete u wsg /ab vidite debile koji stoje na sred mape i ubijaju ljude GTFO iz igrice ffs /spit

nadam se da ce ljudi barem tada svatiti da wsg treba igrati za zastavu

a ab za baze

a ako ocete da se zajebavate i igrate za hkove

arena that way ->

Link to comment
Share on other sites

ovaaaj...znate kako, ja ne bih da vam burstujem bubble ali niko od nas REALNO nije ubio ni Arugala a kamoli ce ilidana =o))

tj sve to sto se mi igramo je lepo i sajno ali illi ce da bude u waru4 kako god okrenesh =o))

also sto se tiche filma

snimite da je orc warr go ali vitla ahskandi =o))

takodje troll kao da je hunt(mada mozda je i war) jel ima onaj tbc pole/spear od 55agi na ledjima...od ostalog armora ne vidim lepo sta ima =o))

ali tauren ovca je i dalje nabolji deo filma

i sainte brate preterano si brutalan =o))) dont ever change ;o)

Link to comment
Share on other sites

ovaaaj...znate kako, ja ne bih da vam burstujem bubble ali niko od nas REALNO nije ubio ni Arugala a kamoli ce ilidana =o))

tj sve to sto se mi igramo je lepo i sajno ali illi ce da bude u waru4 kako god okrenesh =o))

also sto se tiche filma

snimite da je orc warr go ali vitla ahskandi =o))

takodje troll kao da je hunt(mada mozda je i war) jel ima onaj tbc pole/spear od 55agi na ledjima...od ostalog armora ne vidim lepo sta ima =o))

ali tauren ovca je i dalje nabolji deo filma

i sainte brate preterano si brutalan =o))) dont ever change ;o)

[:D]

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

OMG OMG OOGMOGMOGMGOMGGMOGMGO

OMFG

NOVI REALM DANAS IZLAZI

http://forums.wow-europe.com/thread.html?t...=1&pageNo=1

http://forums.wow-europe.com/board.html?fo...06910&sid=1

ja pocinjem troll huntera

vidimo se tamo :D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:

SERVER JE UP :D:D:D:D:D:D

5 lvl troll huntard idemo

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

@ vishnja

sa jedne strane magteridon kakav je server ne bi me chudilo da su likovi zaista sa plavim itemima ispod 20og...no ono, samo si ga isko...

Zapravo, danas sam ih inspektovao i da 50 posto je IMALO plave iteme.

Ali to nije sprecilo visnju da fraguje :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

uf...kasno je sada da te hejtujem po drugim osnovama jer moram krenem na rhh ALI jebote patak prvi ti je lik chitaj kvestove, istrazhuj svet a ne da duelishesh satima i onda cimash likove da te vode negde u plvl...

i razvijaj inzhenjeriju!

=o)

Link to comment
Share on other sites

Pa ljudi koji imaju isto iskustva kao ti su mi rekli da obavezno na 18-19 odem u wsg da ne bih morao da idem na 20-om da me biju ljudi 29-og.

Ja kolko sam ukapirao wsg je obavezan. Mozda i nisam dobro ukapirao. A u svekom slucaju nije mi zadovoljstvo igrati CTF sa gomilom retosa. Plus sto sam ja emotivno vezan za UT/Q3 CTF a ovo sa tim nema veze..

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Pa ljudi koji imaju isto iskustva kao ti su mi rekli da obavezno na 18-19 odem u wsg da ne bih morao da idem na 20-om da me biju ljudi 29-og.

Ja kolko sam ukapirao wsg je obavezan. Mozda i nisam dobro ukapirao. A u svekom slucaju nije mi zadovoljstvo igrati CTF sa gomilom retosa. Plus sto sam ja emotivno vezan za UT/Q3 CTF a ovo sa tim nema veze..

Ma nisi dobro ukapirao, to ti savete daju ljudi koji igraju godinama i koji imaju milion likova. Ni

Edited by Lurdusami
Link to comment
Share on other sites

Pih meni rekose da su one "medalje" iz wsg-a quest itemi.

No dobro, i ja cu njima mocati u cuturice. Ili bar skinuti malo vremena sa naloga :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

tebi igore je fazon da provalish lepo od kojih kvestova se dobijaju dobri warr itemi i da to jurish, a ne da gubish vreme po BGovima

takodje ponekad e bolje uzeti item sa dugorochnijom vrednoshtju iako ti eki drugi item mngoo treba (primer lvl 50 warr q kada treba uzeti pljosku a ne sholdere =o))

Link to comment
Share on other sites

E ljudi shta da radim za ovaj novi patch? Ne mogu ja da ga skinem jer mi je slab net a i ide preko telefona. Probao sam kod devojke ali zensko je ipak zensko i nekako mi je iskljuchila a i neshto joj zeza net u zadnje vreme.(ima bezichni) PLZ HELP!!!!!!!!!

1673028GwVZY.png

Mortal Crusader Strike

700 mana

1 yard

An ability dealing 2% of weapon damage. Reduces healing done to the target by 5%. Lets not get Crazy! Also starts a 10 second cooldown on all paladin abilities when used.

Link to comment
Share on other sites

j/k, al ozbiljno ides kod RIBE DA SKIDAS PATCH?!!?!?!?!?!?!?!

1673028GwVZY.png

Mortal Crusader Strike

700 mana

1 yard

An ability dealing 2% of weapon damage. Reduces healing done to the target by 5%. Lets not get Crazy! Also starts a 10 second cooldown on all paladin abilities when used.

Link to comment
Share on other sites

@47@mission

jednostavno mi je do jaja kad svi lvluju i niko nema epixe neke i nema istripovanih ljudi

koji su kao imba guild i svi su full geared i niko ne prica ni sakim i tako ti tripovi

igram ono sto nikad nisam ranije igrao i do jaja mi je jos tu ima par nasih ljudi i zezanje !

za jedan dan 18 level huntard nije lose

kao sto rekoh ovaj server je savrsena prilika za zadanji roll pre bc-a

burning steppes <- !

Link to comment
Share on other sites

@47@mission

jednostavno mi je do jaja kad svi lvluju i niko nema epixe neke i nema istripovanih ljudi

koji su kao imba guild i svi su full geared i niko ne prica ni sakim i tako ti tripovi

igram ono sto nikad nisam ranije igrao i do jaja mi je jos tu ima par nasih ljudi i zezanje !

za jedan dan 18 level huntard nije lose

kao sto rekoh ovaj server je savrsena prilika za zadanji roll pre bc-a

burning steppes <- !

kilijevwowzivotkc3.jpg

Link to comment
Share on other sites

jbte koliko smaraju arene,uzas [xx(]

btw trebalo bi da nekako spoje sve servere u xrealm bg-ove..

juce u wsg-u,premade 10 paladina [:D]

i shta rade, dobacuju se sa zastavama ? [:p]

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...