Jump to content

-WoW- Pricajte


killYg0r

Recommended Posts

kao sto postoje armije rogova i warrova koji ginu jer misle suprotno =o)

naravno ne ide se nikad full melee ali lichno sam gledao duele izmedu solidno opremljenih likova gde surv/marks hunt dere sta ocesh...sem pala i ele shamana that is =o) ali najbolje musterije su definitivno rogovi i warovi...

lol, kad me hunter bude dobio 1na1 prestajem da igram warra ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kao i sa paladinima, zbog idiot-friendly featuresa klase, MASA huntera su teski retardi koji nemaju ideju sta je agro, kako da smanje/povecaju dps u kom trenutku i uostalom 90% mogucnosti klase...ako ti kao warr (koji josh i nije lvl 60) dobijash hunta mnogo (i to bez inzhenjerije koju svaki pvp warr MORA da ima) onda to samo znachi da nisi sreo protivnika koji zna sta radi...a posle cesh moci da se pravdash kako imaju bolju opremu...sve u svemu smeh =o))

Link to comment
Share on other sites

ja kao lvl57 warr josh nisam izgubio od huntera u bg i van bg, i ne - nemam engi ;) trenutno, jedini koji me pwnuju su priestovi i magovi, warrove su sjebali samo tako ;)

i ne kapiram shta je tu smeh ;) mozda ti nije palo na pamet da ja dobro igram warra? :)

Link to comment
Share on other sites

Realno ...

... Warr koji je engi i koji ima bar 70dps 2h + 5k hp savija bilo kog huntera, ma sta god bio i kakav god equip imao :) Naravno postoje uvek izuzetci, ali ako warr dobije time za prvi charge, i ako nije total looser ima velike sanse. I to pricam za fight sa klasicnim hunterom (znaci posle charga fd+frost trap -> range -> delji ... sto sad kolko sam cuo ne funkcionise vise tako da...).

"Melee" hunter je mrtav na 100% i bez tog prvog charga.

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Eto ako interceptujes huntera i bacis hamstring, hunter moze da te scateruje, iskoristi insigniju i neces ga pipnuti sledecih 30 sekundi sto znaci da si mrtav.

Do sada nikakav problem nije bio hunterima da dobiju warriora, kako je od ovog novog patcha pa nadalje neznam.

Poprilicno sam siguran da lvl 57 warriora dobro opremljen hunter ubija u melee, samo dodje i bije ga. Eventualno FD+ona zamka sto baca fire dot.

Tauren hunter koga sam ja igrao, u celom t2 i kopljem od fankrisa ima 5200 helta nebafovan a 57 warrior oko 3000.

Eto moje iskustvo je skroz drugacije od saintovog, ja mislim da moj pet moze da ubije lvl 57 warriora dok ga ja samo kajtujem i ne bijem ga uopste.

Evo kad bolje razmislim cak i da te takav lowbie warrior charguje, FD+frost trap macro i lepo se odmaknes i jedan aimed+auto+multi da nista ne krituje skida oko 2000.

Cisto da neko ko nije igrao wow ne pomisli da 57 warrior lako ubija huntere...verovatno si ti imao i mnogo srece uz skill.

Theorycraft ftw ;)

Link to comment
Share on other sites

Vec 2 dana nemogu da aktiviram account ponovo znaci kada idem da ukucam broj game carda uvek mi izleti ovo [servletException in:/WEB-INF/jsp/account/gameCard.jsp] /WEB-INF/jsp/account/gameCard.jsp(154,0) /WEB-INF/jsp/account/includes/menu.jsp(70,0) Unable to load tag handler class "org.apache.taglibs.standard.tag.rt.core.IfTag" for tag "c:if"'.

Jel imao neka slicna iskustva???

Link to comment
Share on other sites

upravo ... warrior je pushac vs ljudi koji znaju kako da igraju .

Vec 2 dana nemogu da aktiviram account ponovo znaci kada idem da ukucam broj game carda uvek mi izleti ovo [servletException in:/WEB-INF/jsp/account/gameCard.jsp] /WEB-INF/jsp/account/gameCard.jsp(154,0) /WEB-INF/jsp/account/includes/menu.jsp(70,0) Unable to load tag handler class "org.apache.taglibs.standard.tag.rt.core.IfTag" for tag "c:if"'.

Jel imao neka slicna iskustva???

Tehnical support / billing and account support ----> that way ... znam da sam video to za druga tamo pre mesec dana kada je imao isti problem . Potrudi se malo sam pa nadji .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

[....]

Theorycraft ftw ;)

ti prichash o t2 hunteru, a ja kazhem da lvl57 warr ubija lvl60 huntera... nisam rekao da su t1/t2 ili t3,5 :P osim toga - imam 4k hp, a ne 3 ;) moguce da sam imao srece, al' kao shto rekoh, ubio sam mnogo huntera, e sad, da su svi bash bili nubovi onda jebiga ;)

Link to comment
Share on other sites

a ja pricham kako dobar t2 hunt ubija dobrog t2 tj dps warra tachnije da kazhem, kao i dobrog t2/bwl/aq40 roga i lozhachkog enh shamana =o)

poenta ove priche je sto tipichan lvl 57 warr ima preko 50% plave opreme, i to je gear lvl 52+ verovatnije 55, a tipichan lvl 60 hunt je najcheshtje sav zelen i oprema mu je najcheshtje tek malo preko lvl 50...kasnije, kako obe klase stichu epice jednake snage - jedna od dve strane pochinje da sakuje mnogo =o)

takodje, zezajuci se protekih 10 dana na magtheridonu gledao sam i smeh duel de warr (rank 13 do bwl ranked oprema) safta od PETA (koga hunt ne lechi) znachi lik istina ima kombinaciu t2 i 3 opreme i pet dobija i armor i hp i ap i sve zhivo + je BM evidentno, ali krajnje impresivno videti kako machka pojede konzervu =o))

Link to comment
Share on other sites

nisam sve citao,ali ja,koji sam kompletna nubara shto se tice huntera(china power lvler),ubijam lagano epix rogue-ove i prosecne warriore,a 52lvl sam sa green-leather opremom [:D]

mada realno,warrior me nekada i iznenadi,rogue nikad :)

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

Jel normalno da lvl 18 warriora ubija svaka klasa pribliznog lvl-a?

Ne zezam se, mislim nisam valjda tolika rupa da me mali gnomovi zaledjuju, bodu, olupavaju, backstabuju. I to sam ubio nekog ogromnog (mislim da je istobio warr 17 lvl) ali sa ovim rougovima i hanterima ne mogu da izadjem na kraj :(

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

meni se par puta desilo da rogovi bukvalno beze od mene, ajde da ne preterujem, tri puta.

sapuje me, udari dva tri puta, vidi da mi je skinuo malo healtha i da mu sledi pakao i odsprinta od mene.

hunter t2 razvaljuje rogua u prevodu. sad bas za warra nisam siguran, tu nisam imao najbolja iskustva

@ fatso: ono malo sto sam ja igrao warra znam da on tek posle 30-og ili mozda i malo kasnije dobija na snazi, do tad slabo koga mozes da bijes

Link to comment
Share on other sites

@ vishnja

sa jedne strane magteridon kakav je server ne bi me chudilo da su likovi zaista sa plavim itemima ispod 20og...no ono, samo si ga isko...

sa druge strane ti koji koristish leather iteme na waru...pa onda uzmemo da sigurno ne pratish "2 nivoa najvishe pa menjaj" pravilo za warr oklope i "menjaj sto pre" pravilo za war oruzhje tako da sigurno imash loshiju opremu od njih

dalje, neverovatno, ali ljudi nisu mobovi koji stoje i chekaju da ih peglash, nego poneki od njih i razmisljaju i koriste vishe skilova koji su im na raspolaganju =o)

takodje tvrdim da neku klasu zna da igra tek neko ko je igrao na 60om 10 ingame dana tj realno ne koristish sve sto mozhesh a oni verovatno da

i da, ako ocesh da zlostavljash ostale klase sa warrom samo uzmi mining i engineering i zapamti:"they may say abbout us goblins whatever they want but remember one thing - we've got the explosives!" =o))

Link to comment
Share on other sites

@ vishnja

dalje, neverovatno, ali ljudi nisu mobovi koji stoje i chekaju da ih peglash, nego poneki od njih i razmisljaju i koriste vishe skilova koji su im na raspolaganju =o)

Sve sve ali da me Kole proziva za MP skillzz!!

Biraj fps : q, ut, cs, warsow, ma sta oces.

Biraj RTS : war3, sc, aoe

Dobij me u jednom odrzacu besplatan koncert u predelima barrensa.

Sad ozbiljno, danas su poceli neke stvari da mi budu jasnije oko pvp-a, oruzja (hvala najtkonju za objasnjenje oko dps i brzine oruzja), jedva cekam da mi prodju sranjca pa da mogu da zaronim dublje u wow.

I da sta su plavi itemi?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Mhm, necu da smaram ali killy ti da tjutis! Nisam postovao vec 3 meseca(smor mi je) i svaka ti cast za rank ali ne igram vise toliko pvp posto sam izvalio kakvi slackeri mogu da sabiju rank samo ako imaju dovoljno vremena uslove! Ovaj tvoj komentar " itemi>>>skill" moram da pobijem! Elem ja ti tako udjem u AB i zabodem se u vodicu cim sam video da je premade usao! Srolujem i citam imena kad ono "Peachka-Marshal or smthng like that"! Morao sam da ucinim suicide run a rezultat je da je killy zalegao pored farme( 3-shot combo)! Mislim lock>>>mage definitivno ali moji itemi ukupno imaju mozda 300 spell dmga i imam 5k hpa(naspram tvoje rank 12 opreme)!

I da, upravo sada mi je porasla pisha! [:D]

...

Link to comment
Share on other sites

takodje tvrdim da neku klasu zna da igra tek neko ko je igrao na 60om 10 ingame dana tj realno ne koristish sve sto mozhesh a oni verovatno da

i da, ako ocesh da zlostavljash ostale klase sa warrom samo uzmi mining i engineering i zapamti:"they may say abbout us goblins whatever they want but remember one thing - we've got the explosives!" =o))

ne tripuj se kole, igrao sam ja pre warra na 60om ;) menjao se sa gildijem za locka ;)

Link to comment
Share on other sites

@shpanac

ne znam o cemu pricas ...

a i ne secam se ni jedne partije sigurno pre 2 meseca

posto sam tada bio marshal

ok evo posle 30 puta citanja tvog posta sam svatio sta si napisao ...

kao prvo ja nikad nebi stajao na farmi i cekao 5min da mi dodje horda

kao drugo marshal gear , ja ne znam da li znas ali to je rank 12 i tad imas samo boots , gloves i legs epic

posto sam pre toga koristio rank 10 gear znaci marshal gear nije epic gear

to je bukvalno blue geared

a nije nista cudno da warlock savije maga u 3 spella to je uvek tako bilo

a posle ovog patcha kada su warloci jos bafovani sa dmgom vise nego magovi napravljen je jos veci imbalance

tako da je tvoj glupi post u kome me kao zajebavas sto si me ubio pre 5 meseci propao, zao mi je vise srece drugi put ... [:(]

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...