Jump to content

-WoW- Pricajte


killYg0r

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

brate, 40 arcane do mind mastery, 11 u fire da mozes da bijes ko covek. gg. :))

nah ... necu da igram maga bez slowa ... cisto kao tribute na sisatu war3 soreserku .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Monotonost, nije nista manje monotono od ostalih klasa, sve se svodi na 2-3 tastera, ovde je to swp, mind blast, mid flay, mind flay, mind blast, fade, swp...

jedina razlika je u tome sto priest i nema nista drugo da ponudi od 2-3 tastera.

@dzogaz: obracas li ti paznju na bilo sta drugo u ovoj igri? :S

Link to comment
Share on other sites

ja sam igrao rank 14 shadow prista

koji prvo sto ostaje oom posle 10 sec

dosadno je igrati shadow priesta

kad si shadow spec. healovanje ne sluzi ni chemu , gde ako pokusas da healujes ostanes oom iste sec.

dmg je patetican , jedino je vredno igrati to dmgwannabe stablo ako imas maximalno imba epice iz aq40 itd

1 na 1 jebes sve u mozak , ali kad se radi i fajtu gde ima vise ljudi nema teorije da prezivis ili kamoli napravis neki dmg , gde se podrazumeva da treba stajati na jednom mestu i castovati jednu od 3 magije koje shadow priest ima

a da ne pricam koliko je dosadno i retardirani healovanje u pve-u

tako da slobodno mozete da dodjete do zakljucka da je priest govno

kktnxby :D

Link to comment
Share on other sites

igram klikere atm. kako si pogodio?

glupo je reci da priest nije monoton zato sto se funkcionalnost ostalih klasa u raidu svodi na 2-3 spella koliko priest ima u svakom slucaju. sve ostale klase imaju neku opciju ako je mob/boss izrazito otporan na odredjeni spell school. priest nema. dakle, kada je hromagusu koza ranjiva na sve osim na shadow, priest bleji i menja wand, kako bi prilagodio spell tip wanda trenutnoj ranjivosti hromagusa :P

Link to comment
Share on other sites

shta reci,odigramo prvi wsg i zaglavimo se nas 10...ne mozemo da izadjemo vec 3 sata.

sjebashe nam atmosferu u guildu =)

[:D] tako je na svim serverima :p

nego sto se tice pvp-a

proveo sam prethodna 4 sata igrajuci world pvp u eplu/tyrsu

nasao sam nekog rank 13 paladina sa kojim sam ubio 36x hordase [:)]

i posto se honor sada fala bogu resetuje kad se izlogujes/hs/tp whatever

za tih 36hkova sam dobio 370honora sto je sasvim ok sobzirom na cene rank oruzija sada

honor se sasvim ok dobija sada npr 5 honora ako ste u grupi od dvoje i napravite nekih 50% dmg-a od hp-a protivnika a maximalno sto sam dobio je bilo 25 honora kada sam solo ubijao ljude

tako da verujem da sada i sa world pvpom mozete fino da dobijate honora , mozda cak i vise nego u bg-ovima

koji sada ljudi samo sto pre verujem zele da igraju zbog markova

jos jedna stvar koju sam primetio je da se vise ne dobija honor za towere u epl-u

ne znam iz kog razloga se tako neku glupost uradili

jer koliko sam ja za ovaj prvi dan video mnogo ljudi igra world pvp i igra towere , narocito na high populated serveru kao sto je frostmen <3

ali mozda je to danas bilo samo zato sto nisu radili bg-ovi ko ce ga znati

u svakom slucaju mnogo sam se nalozio na pvp ponovo i ako sam , sad vec odavno , uzeo rank14

mozda sa warriorom pocnem aktivno da igram [:)] kao sto sam i rekao ali kada sam video da rank14 oruzije ipak nece trebati samo par dana da bi se uzelo malo mi se smanjila zelja

warriora sam inace specovao imba za pvp 41 10 [:D]

mace spec , zadnji 1. tree talenta i drugi red talennata u furyu

sve za mass +rage-a (ne znam imena warr. talenata jbg)

i mogu da kazem da sada fazon moze da se lupa ms sve vreme za razliku od pre patcha kada sam cekao 5min da bacim mc ,za razliku od instanci gde imate 100 raga-a sve vreme

Link to comment
Share on other sites

Kako da promenim format screenshotu iz WoW-a da bih mogao da ga uploadujem na imageshack... ?

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

nabavish program ... ocigledno

infranview je dobar za poectnike

ja vishe volim sada farstone image viewer

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Pa , to sam i mislio , koji program ... thx...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Nero svako (normalan) mora da instalira na comp da bi rezao diskove. Instaliraj Nero 7.0 ili veci i imas sve sto ti je potrebno da targa extenziju prebacis u jpeg ili sta vec (ima viewer i editor). Takodje, taj Nero media player pusta i sve mpeg-ove koje po defaultu pusta samo quick time (oduvek sam mrzeo quick time).

Edited by Manwe

I wish it need not have happened in my time,' said Frodo.'So do I,' said Gandalf, 'and so do all who live to see such times. But that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

Link to comment
Share on other sites

gz... oshinuo sam 610 konstantna dps na nefarijanu u zivotu nisam video da nef tako brzo pada ... od 25 ljudi bio sam 11 na dmg listi :) posle se prevacio na proteciton i main tankovao sve do huhuran za koju nemam nature res opremu ;)

imba

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

od 6 ispita koliko mi idu na 2 ne mogu da izadjem uopste :) a ove ostale kako cu da sredim nemam pojma ...

ma jebesh fax ... vazno je da se igra wow i da smo srecni .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...