Jump to content

-WoW- Pricajte


killYg0r

Recommended Posts

aha,znam,onaj ud rogue =)

btw nemojte nikada da igrate zajedno sa bratom/drugom istog lika...nece da izadje na dobro

evo ja sam upravo popizdeo i kickovao samog sebe iz guilda [:D]

Da vidjali smo se u igri .. btw nije ud vec orc mada nebitno !!!

ja nikad chuo [:p]

ali ili horda?

Horda

....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ajde realno da gledamo to je mali crit ... mag iz moje guilde je udario 9k puro blast + sto ide ignite 40 % tog crita ( samo sto nema na sta da tickuje ) , ali oet taj mag ima 650+ spell dmga i imao je sve iste buffove + zhc koji je inicijalno bolji nego toeph .

btw nemoj da se menjash ni sa jednim paladinom ako nema full tier2 tier3 delove ( za healovanje to ce te uvesti u dobar guild ) i ceo tier 2 koji ti dodje kao set za zezanciju . Takodje i sirok asortiman one handera shield i minimum asscandy 2 hander . Ako to nema nemoj :)

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

OK it didnt happend

live in a matrix of lies and ilusions ... or just have a little faith !

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

NEEEEEEEEEEEEE! navukli ste i jelenu na drozuuu! dushmani pogani!

eh da mi se skidaju pechevi za stari wow pa da svrnem ponekad da vas trazhim kad ste online =o)

mada sam ponovo zaboravio i server i jocinog lika, samo pamtim trulu vishnju ;oD

Link to comment
Share on other sites

Brate navuci devojku na wow jeste isto kao nabiti joj noz u oko . Stvarno ... strashno , pogani ste , sve vas treba pobiti !

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Brate navuci devojku na wow jeste isto kao nabiti joj noz u oko . Stvarno ... strashno , pogani ste , sve vas treba pobiti !

previse pametujes... [;)] niko se ne navlaci na ono sto ne zeli, i naravno u zivotu treba sve probati ( ..mmm bliznakinje...:) govorim to kao covek koji je igrao oko 3 meseca wow i nikad se nije "ozbiljno navukao" na farmovanje i jurenje jednog predmeta danima...tako da ako se to izbaci moze wow opusteno da se igra pa prestane,ja jednostavno nisam toliko posesivan da "moram da imam" neku virtuelnu stvar koju mozes da...:)da ne objasnjavam sta moze da se uradi sa njom[;)]

a navuci devojku je isto kao navuci i decka..u cemu se to one razlikuju da je to tako strashno?...nista licno scion ali kenjas [^] ko grlica [^] pa si sad navukao i mene da kenjam [^] a "ne volem to" [^]

ps.nista licno prema hardcore igracima wow,svako radi sto volim,a to je uvek najbolje iako mozda nije uvek najpametnije...

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Ovom je zastava sama skliznula kad je video sta mu se priblizava xD

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

â–² â–²

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...