Jump to content

-WoW- Pricajte


killYg0r

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

po paladinima se pljuje zato sto je to moderno i zato sto toliko mali procenat ludi koji igra paladine ZNA da igra tu klasu pa onda krecu da whineuju na sve i svasta

analogno tome na pale najvishe whineuju ret hunte kojima nije jasno da je balans klasa takav da se pala ubija na chist kajt i nikako drugachije (mada i tada paladin mora da bude retardiran da ne skapira da ne mozhe ubiti huntu koji nije kreten i nece da udje u mili sa njim =o))

Link to comment
Share on other sites

Ja whinujem jer je to sugavi class sa invul spellom, sugav class koji cepa sa zastavicom sa bof ko lud. Ja whinjem jer mi paladin kao pederski class smeta, smeta mi jer ima plate, smeta mi jer ima uber heal, smeta mi sto ima mounta za dz dok se ostali pate (quest je lol, warlocks z0mg...), smaraju me sto su toliko dugo smarali dok nisu dobili execute na daljinu, smeta mi sto imaju stunove od po 5sec ... isto tako mi smeta sto ima najbolju kontroli pri duelu, i ne mora da brzo reaguje = easy mode. Smeta mi jer ako organizujes top 5 vs 5 fajte, alijansa sa dobrim paladinom dobija ali uvek i na 100% jer taktika "z0mg invul healer teh r0x" na pocetku dok oni tebi rokaju priestove/shamane je ubitacna ...

... jednostavno mi smeta, jer je nabudzen class. I svako ko ima paladina i ko tvrdi da je "dobar" je zapravo dobar samo zato sto ima nabudzen class, jer za paladina stvarno toliki skill nije potreban kad je pvp 2x sporiji i opusteniji sa mogucnosti "pauze". A to sto za to trebaju cooldownovi me zabole, svi classovi imaju cooldowne...

Igrao sam lvl 60 retrib paladina Filed marshal/Avengers/sulf opremom nekih dva meseca pozajmljenog od drugara sa faksa (on je igrao mog rogua), da se u sve ovo uverim sam pre nego sto krenem da pljujem + sam isao umesto njega i na pve raidove (naxx jos nije izasao) ... i posle tih dva meseca mrzim paladine jos vise, a najvise blizzard jer su debilno implemetirali paladin class u igru, omogucivsi nekome da ima 2x veci survivability nego bilo koji drugi class ... a uz sve to veoma dobar dmg.

Ako ste posle citanja ovog gore dobili zelju da napisete cry me a river butth0le, ili lol l2p n00b ... izvolte. Paladin je jedina stvar zbog koje sam sposoban da whinujem ko neka nub picka, ali sta cu ... jednostavno me nerviraju, i mam zelju da pljujem po njima.

Jednina kompenzacija je to, sto vecina paladina igra ocajno, tako da se to toliko ne pokazuje u nekom globalnom smislu ... sto dokazuje da paladin moze da igra sa 50% svog kapaciteta i da igraca bole kita sto nekoristi ovo ili ono, dok rogue ili nedaj boze warrior mora da izvuce svoj max kako bi nekog "ubio" :)

P.S. Sve ovo sto pisem ce se pokazati u arena fajtovima 2vs2 ili 5vs5 kad izadje BC.

P.P.S Nemam nista protiv alijanse, imam protiv paladin class-a.

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

edit by Uprava:

Milo mi je, ja sam Scion i nemam moralna prava da postujem ovakve izjave. Ako nastavim ovako ukinuce mi pravo na koristenje avatara sa Clintom (koji takodje smatra da je paladin gej klasa ali sada necemo o tome).

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

edit by Uprava:

Milo mi je, ja sam Scion i nemam moralna prava da postujem ovakve izjave. Ako nastavim ovako ukinuce mi pravo na koristenje avatara sa Clintom (koji takodje smatra da je paladin gej klasa ali sada necemo o tome).

<3 <3

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

E CLINTA DA MI NE DIRASH , ON JE JEBENA SVETINJA , i josh jedna stvar , clint ne smatra clit moze samo da zahteva , a on zahteva od mene da pronesem rec paladina i pocistim sav sugavi horde filth iz wowa dok ne bude ostala jedna jedina true i pure classa ...

-----------------------------------------------------------------------

Naravno trenutno horde filth je veoma mocan ugnezdio se na najvishim polozajima cak i u mocnom blizardu i jede sistem iznutra , dok ono malo pravih cestitih ljudi pokushava iz senke da se odupre prljavom zlu koje vreba i karakondzulama koje dolaze i nadiru u nashe zivote sve vishe i vishe , paladin stoji kao njihova zadnja nada nepobediv i mocan obasjan svetlom cestitosti , dobrote i pravichnosti boreci se do kraja .

good > evil ... allways ...

E zato mozete da mi glodjete karu , sa sve cetiri strane .

Za razliku od mog posrnulog brata koji je podlegao ovom zlu i ovoj zarazi ( pojavljuje se u ovom ogledalu pod pseudonimom Collololol ) , ja ne mrzim svoje oponente , ja shvatam svu njihovu patnju i gnev koji oni mogu osecati za svim sto su izgubili u stvarnom zivotu , u zivotu koji nesto vredi , za koji se vredi boriti , pobijena familija digli se iz mrtvih , jednu jedni druge , razbacuju njihova odvratna nemrtva tela , onda postaju lopovske utvare i ubice iz senke ne ostavljajuci za sobom nista sem ogavnog smrada i straha , ziveci zivot zombija koji je nista vishe nego mindless pion nekih vecih olichenja zla koja rushe sve ono sto se gradilo zadnjih decenija ... ali da zatocemo mi pratiti svetlo koje nam Uther ostavio , na njegovom grobu svetlo ce zauvek ostati i davace nam nade , a ne mrznje , nash zivot ce biti ispunjen srecom , dok budemo osudjivali i izricali presude oslobadjajuci ova napacena stvorenja ?! njihove patnje ... ne ne osecam mrznju ... osecam , sazaljenje , ali moja osecana ne mogu stati na put mojoj duznosti ....

YOU WILL ALL BURN IN RIGHTEOUS FIRE , YOU HAVE BEEN JUDGED .

another day ... another death ... thousandes more to cleanse ... thousandes more to consecrate ....

Storm the Paladin crit you for *infinite* brain dmg

you die ...

/spit

/laught

/farewell

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ah koliko mrzhnje bespotrebno...i onda skrivanje iza Klinta...smeshno

btw pravi mushkarci (medju kojima je mr eastwood) znaju da je Lothar >>> Uther

takodje

poslednji entitet koji mi je rekalo "burn in righteous fire" popio je 3 plasma i 1 steltek cannon direktno u kokpit = don't mess with the followers of chris&erin ;oP

http://www.mobygames.com/images/covers/lar...64820087-00.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ma samo se ti igraj sa tvojim igrackicama ... kada sam ja immune immune immune

I josh jedna stvar ... uther je podjednako baja kao i lothar , tyralion je podjednako baja kao i svaki od njih anyway oni su bili humani , cisti i nepobedivi , warrior i paladini , baje bre , mozete da pushite hordashi . Od cele horde pushaca jedino imam respect za Doomhammera i Hellscreama ... dodushe hellscreama manje ... svi ostali su pichkice ... gtfo

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Dobro da sam ja meto svoj sign na vreme...

rofl

ne necenim mnogo cairnea a ni rexxara ... debil je nije ni blizu ranga ovih gore imena koja se pominju .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ali zato tebi nece biti kad mi padnesh saka mala gnjido ...

btw , bio ja malo u kgbu ( malo vishe od 10 uveche do 9 izjutra ) nisam provalio da tamo igra jedno 10 likova koji rade naxx lol

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Dobro da sam ja meto svoj sign na vreme...

... iako je toiko retardiran da tvoje iq spusta na nivo goluguzog bolivijanca sa svezim oziljkom od lobotomije :)

j/k

StormScion>

rp servers this way -->

[:D]

Ma znas ti da si ti moj omiljen paladin, tako da ne mogu puno da te hejtujem al da imas klasu nabudzenu po defaultu, imas ... :)

butsekcs n0w???!!1 :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

... iako je toiko retardiran da tvoje iq spusta na nivo goluguzog bolivijanca sa svezim oziljkom od lobotomije :)

j/k

StormScion>

rp servers this way -->

[:D]

Ma znas ti da si ti moj omiljen paladin, tako da ne mogu puno da te hejtujem al da imas klasu nabudzenu po defaultu, imas ... :)

butsekcs n0w???!!1 :)

Namerno si to rekao samo zato sto sam paladin :(

Ja sam samo zlatni cikica koji nosi svoj hammer hiluje buffuje klensuje /kiss /hug /love hordu i aliance.

Nisam ko StormScion koji radi DPS u prevodu odreko se holy light sekte i postao zao :(

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

35 holy speced 5 retribution ( imp might ) 11 protection ... i dont have attack spells :(

@Collololol pazi ... mozesh sada da pokushavash da se izvuchesh na sex i da pokupish malo vremena ali posle toga moracu da te ubijem ... sry , that is way of light ... pravda je spora ali uvek sustize

@Kole ali ti si moja omiljena kravica ^^

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ali zato tebi nece biti kad mi padnesh saka mala gnjido ...

btw , bio ja malo u kgbu ( malo vishe od 10 uveche do 9 izjutra ) nisam provalio da tamo igra jedno 10 likova koji rade naxx lol

Pa tu dole kod Vukovog spomenika imash jedno 50+ WoWasha sigurno, dosta od njih ima lepu opremu, lepe guildove i rade Naxx. Imash i nekog r13 Orc Warriora, gledao sam jednom kako igra WSG - I M B A L A N C E! =)

Btw, tamo ni jednog Paladin igracha nisam video.. pazi kada ih i deca zaobilaze ovih dana!! [:(]

[:D]

Link to comment
Share on other sites

Pa tu dole kod Vukovog spomenika imash jedno 50+ WoWasha sigurno, dosta od njih ima lepu opremu, lepe guildove i rade Naxx. Imash i nekog r13 Orc Warriora, gledao sam jednom kako igra WSG - I M B A L A N C E! =)

Btw, tamo ni jednog Paladin igracha nisam video.. pazi kada ih i deca zaobilaze ovih dana!! [:(]

[:D]

Igra dole Panta ... ima full avenger aka tier2.5 i sulfuras ... i ima josh jedan lik paladina radi naxx na thadijusu su ... ima par delova tier 3 ... to su najbolje opremljeni likovi a koje sam ja primetio da dole igraju .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Sta si time dokazao? Da warriori nemaju mozga ? lol idiot

edit: a da znam zasto si to stavi ... smoren si pa izvlachis topic iz mrtvih taman kada sam ga totalno unishtio :)

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...