Jump to content

-WoW- Pricajte


killYg0r

Recommended Posts

Ja sam se smorio ne znam sta da radim u wowu :P Trcim po IF skacem na mountu :P mrzi me da farm a i nemam sta da farm :P Svud sam exalted imam 300 golda imam sve profesije maxx pun epica i sta sad :P

Guild mi smrdi okolo urade MC BWL i cele nedelje pauziraju a aq40 i naxx bossove ko jebe :P

Sve mi dodje da prodam palu :P

Eto morao sam negde da se ispovedam :P

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

da

prebacujem warriora da udjem u svoj pvp guild , kao oficir naravno :D ,

i igram sa ljudima pvp kad im fali warrior / ljudi cisto iz zajebancije i respecta sto su proveli samnom sve ove dane i sate grindovanjjuci honor

a sa magom u naxx guild po epixe :D:D:D

i tako do bc-a pa cu onda da vidim da li ce ovaj guild da reroluje ili nastavlju pa i ja sa njima sta odluce

a npr sam cuo za 5+ guildova da ce da rade mass rerrol u bc -.-

Link to comment
Share on other sites

Ja sam batalio WoW dok ne izadje TBC, a posle kupovine expansiona plan mi je da napravim Draenei charactera na nekom full new serveru i krenem polako, bez neke HC zelje da igram. Kada i kako tju stitji do lv70 i shta tju onda nije mi od neke vaznosti, samo da nekako nabavim taj TBC i opushteno uz kocu i cagaru uzivam u novim predelima, novom pochetku, novom questovanju i novim itemima pa makar oni bili plavi i iz 5 man instanci. Jedino zashta tju se sigurno potruditi i verovatno par nedelja igrati opet 10-15h per day jeste Flying Mount i to je to - bitju sretjan! =)

Link to comment
Share on other sites

ciro, pazi samo da ne bude opet priest [:)]

He he he, nema shanseeee.. Lechnjak, nikada vishe! [:D]

Sada sam gledao na WoW-Europe sajtu oko Draneja, mogu da budu Warrior, Paladin, Hunter, Priest, Shaman & Mage. Teeezak izbooor.. Warrior - mozda, Paladin - N I K A D A, Hunter - malo verovatno (nekako mi ne lezi ta rasa za Huntu n i k a k o), Priest - ou noez, Shaman - mejbi bejbi i Mage - najverovatnije. Znachi kolju klase tipa War, Shaman i Mage.. voleo bih da vidim kako bi Draneji izgledali u Plateu, Mailu i Clothu - to bi mi dosta pomoglo da odluchim ali jbg. Maaaadaaa.. 90% tje se praviti jedan Bluebie Magonja! :-]

Link to comment
Share on other sites

i ja sam se smorio posle 2 dana ne znam shta da radim.

killygore danas sam igrao ceo dan sa ovima u premade-u i nikako da naletimo na vas.jel igrate wsg ili ab?

btw napravili smo frozen i ja altove,priesta i warr-a,pa cemo da igramo lowbie bg-e dok ne izadje bc ... [V]

nickovi su nam purplegirl i purpleboy

BE-WA-RE!!1

*edit*ma prso sam [xx(]

[:D]

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

@sajro

eto sta je blizzard primorao ljude sa glupim bcom , tako ce 40% ljudi do roluje ponovo :S

@psy

ne igram vise , zavrsio sam sa honorom za ovu nedelju pa sad samo grindujem gold za rank 14 oruzija :>

mozda jos danas i sutra malo nesto solo da opichim za malo honora i to je to

kad budem prebacio warra igracu ponovo pvp ali ne hc

valjda je proradio char transfer

Link to comment
Share on other sites

To za transfer je sredjeno, dobili su mail svi koji su imali probleme a danas se otvara PCT za sve (tako su bar najavili u petak).

@sajro

eto sta je blizzard primorao ljude sa glupim bcom , tako ce 40% ljudi do roluje ponovo :S

A jebiga, znam.. ali shta da radim? Sa svakom rasom/klasom sam levelovao u lowbie delu i do bar lv20-30 i ne mogu vishe da radim te kvestove etc i da igram sa istim rasama po stoti put. Ovaj TBC mi je bash osvezenje pa tju lepo polako na-te-na-ne sa novom rasom u novom okruzenju. Bitje kul, nadam se. =)

Pozdrav!

/love

Link to comment
Share on other sites

@sajro

eto sta je blizzard primorao ljude sa glupim bcom , tako ce 40% ljudi do roluje ponovo :S

@psy

ne igram vise , zavrsio sam sa honorom za ovu nedelju pa sad samo grindujem gold za rank 14 oruzija :>

mozda jos danas i sutra malo nesto solo da opichim za malo honora i to je to

kad budem prebacio warra igracu ponovo pvp ali ne hc

valjda je proradio char transfer

A ostalih 60% ce wow da batali [^]

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

mene blago smara sto nakon relativno imba q nagrada u prve 2 starting zone drenai moraju da se ukljuche u stari svet koji nije ni malo bafovan...ono "poslednji" kvest na bloodmist isleu (lvl 20 elite) daje xbow koji ima 1dps manje od lvl 28 q rewarda iz wetlandsa...ono...

sto se tiche rerola ciroslave... lichni utisak je da drenai izgledaju jako dobro, imaju imba kombinacie za sve klase ono sa ozhiljcima/tetovima na licu ludim frizovima za warrove...a da ne pominjem da na lvl 20 njigov racial hot lechi 350hp za 15 sec = warriors wet dream =o)

solidno izgledaju i ko palishe (zbog tog blago deformisanog trupa LF im stoji bash lepo) i ko shamani mada kad vidim one broken shammy trenere zhao mi sto takvog lika ne mozhe da se napravi super izgledaju, za huntu ni meni nesto nisu ALI imaju debelo najbolju xbow shooting animaciju u igri...GS im stoji ochajno =o(

zhenske izgledaju meni vishe za kastere...mada...realno morao sam da napravim female drenai like po imenu Shamantha (pogodite koja klasa ;o))

lichno sumnjam da ce masa ljudi rerolati zbog BCa, samo par shamana ili ovako likova ali inache...

sto se tiche oklopa kad se saberem na gomilu kachitju neke shotove u onaj BC topic, ima jedan plate armor koji nose drenai npc paladini izgleda brutalno dobro

Link to comment
Share on other sites

meni female draneji super izgledaju u priest t2 setu... al mi nesto mrsko da rolam opet, ljudi 1-60, ljudi znate koji je to smor...

A i ko zna kad cu da nabavim BC.

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...