Jump to content

-WoW- Pricajte


killYg0r

Recommended Posts

Nego ljudi jel mislite da je pametno da trejdujem acc? Dao mi je Coll-baja neki sajt i nashao sam njihov irc channel, tamo hiljade freakova trejduje svoje account-ove.. ali nekako mi sve to deluje nesigurno. Smor mi je da igram i da se svaki dan trzam kada upisujem pass a potajno da ochekujem "The information you have entered is not valid" aka "poslao je cdkey Blizzard Account administraciji i zajebo me debelo". =)

Shta da radim.. ooo boze shta da radim.. [:D]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hello,

We wanted to let you know that we're beginning final preparations for the closed beta testing phase of The Burning Crusade, the upcoming expansion for World of Warcraft. We have a limited number of keys that we will be provided for press access to the closed beta test; if you've received this email, it means you are on the list to receive a beta test key.

One of the standard requirements of the closed beta test will be that you must have access to an active retail World of Warcraft account in order to participate, so if the World of Warcraft account you've used previously is inactive, please go to http://signup.wow-europe.com to reactivate it as soon as possible. Feel free to send a reply to this email if you need assistance with this.

Please note that we'll be unable to provide pre-made characters, in-game gold, or in-game items. Closed beta participants will all be able to create brand-new characters to experience the new starting-zone content for the Blood Elves and Draenei, the two new playable races being introduced with the expansion. In addition, those testers with existing level 55+ characters will be able to copy some of them over to the test realms to take a look at the Outland portion of the expansion beta.

We look forward to welcoming you into the closed beta test once we get the sign from the development team that we're ready to start. We'll provide more information at that time.

Best wishes,

Blizzard Entertainment Public Relations

obanvljam account danas, sta cu, moram =o)))

Link to comment
Share on other sites

ne znam zasto bi pao rereol, vec x puta smo diskutovali o tome da nece biti novih servera iskljuchivo za BC tj da ljudi bez expanzije samo nece moci da rerolaju be/drenai niti da udju u dark portal...

pravi rerol exodus pokretjem ja kad dodju pande...ali o tome kad dodje vreme za to =o)))

uglavnom nakon reassesovanja svog dnevnog i nedlejnog rasporeda ipak nece danas da padne reaktivacija...ali uskoro =o)

Link to comment
Share on other sites

Nego ljudi jel mislite da je pametno da trejdujem acc? Dao mi je Coll-baja neki sajt i nashao sam njihov irc channel, tamo hiljade freakova trejduje svoje account-ove.. ali nekako mi sve to deluje nesigurno. Smor mi je da igram i da se svaki dan trzam kada upisujem pass a potajno da ochekujem "The information you have entered is not valid" aka "poslao je cdkey Blizzard Account administraciji i zajebo me debelo". =)

Shta da radim.. ooo boze shta da radim.. [:D]

Pazi oavako, znam do sada 4 lika koji su radili neke fore preko wowtrade-a i nijedan nije imao problema.

Ortak je prodavao 5/9 t3 priesta, nekom svedjaninu i ovaj se toliko zargejao da mu poslao 1100 eura, i kad su pare stigle ortak mu je davao info o accounta :) Znaci lik mu je rekao "sve dajem i kako ti hoces" samo da mu proda priesta :)

I tako neke fore...

ALI, uvek ima sljam od ljudi tako da nemam pojma ... popricaj sa doticnim, kazi mu da mora tebi da veruje ako nece probaj drugog and so. Naleteces an nekoga.

Edited by Collololol

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

ma BElfove samo toliko da vidim pochetne kvestove...znachi do 20og...i to verovatno ne paladina =o)

drenai su mi mnogo vishe simpa...mada takodje shamana bih poslednje igrao sa njima...(a i mnogo ruzhno izgledaju u shammy gearu =o))

nego sa svakim svojim novim postom primecuje da ja zapravo samo trazhim izgovore da ne bih igrao ovaj wow =o)))

Link to comment
Share on other sites

Kole , sto se tice pandi , mislim da je ovo odgovor zasto nisu dospeli u BC ^^

gu_20060817.jpg

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Oke, ali kako. Mislim, tipa vec 2-3 dana prouchavam AH i cene. I nasao sam neke stvari koje npr mogu da kupim u stacku od 10/20 i onda ih prodajem po 1 komad, jeftinije od ostalih ali opet sam imam profit.

Ali profit nije toliko veliki, ne mogu da skontam na sta to obrcu..

Link to comment
Share on other sites

Oke, ali kako. Mislim, tipa vec 2-3 dana prouchavam AH i cene. I nasao sam neke stvari koje npr mogu da kupim u stacku od 10/20 i onda ih prodajem po 1 komad, jeftinije od ostalih ali opet sam imam profit.

Ali profit nije toliko veliki, ne mogu da skontam na sta to obrcu..

Mora

Link to comment
Share on other sites

Pa, iskreno imam. Iz prakse znam, a i na smeru sam economy and social sciences.

Problem je u tome, sto ne mogu da pratim ovde transakcije itema. Jel ne postoje statistike, brojevi itd. U tome je glavni problem, neki item po jako povoljnoj ceni moze da mi prodje ispred nosa a ja necu znati da je povoljan zato sto ne znam koja mu je prava cena. A ne mogu da nadjem nigde.. Pa, bez statistika, jedini nachin je igranje i iskustvo.

Link to comment
Share on other sites

http://wow.allakhazam.com/

sve cenu pishu , samo napises ime itema

a ako si tek na pocetku AH stvari i oces da pocnes da vrtis cash

pocni sa runecltohom, zamisli da je to kao hleb u zivotu

to je nesto sto uvek treba ljudima

pogledas cene na ah

pa ne znam fazon kupis sve najeftinije i prodas ih za 5-10s po stackku vise

pa onda odes sam i grindujes runecloth i npr za vreme tog grindovanja dobijes par zelenih boe itema , i one eagle / bear i slicne normalne mozes da stavlja na ah

a one gorrile i sranja koja niko nebi koristio disencahntujes i prodajes one materija za encahnting

i onda za cash za koji dobijes kupis npr plavi item ako vidis da ima jeftino , uporedis cene na allahkazamu i prodas za malo vise

i tako se pocinje

a sa druge strane mozes da vrtis nenormalne pare sa neki unikatnim receptima

npr onaj helm plate ,boe epic , ne mogu da se setim imena

se prodaje za 500+ golda

zanci razvijes profesije i grindujes recept i to je kraj

posle samo uvaljujes po server i razlgasis svima da to craftujes za gold i prodajes kao item

ili u najgorem slucaju mozes da gledas kha kako radi :D da mu postanes kurir za caash :DDD

jos necheg sam se setio

uzmes na ah stavis search za "rare" iteme i gledas tu sve sta ima i kad vidis nesto sto ti se chini jeftinim , uporedis cenu na netu (ako ne znas koje bi treablo da bude), i na trade kanalu kazes WTS "taj item" za par golda vise

li jednostavno odes u tyrs hand , kao moj ortak , koji je uzeo mog lika u 5 ujutru da se zajebava i posle 2 kripa mu padne brightwood glowing staff xD.

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

omfg kole is back ...

btw about site ... ovde bi svi trebali da postuju u to se slazem ... ovo je ddaleko vishe junk forum nego sto je junk ustvari ikad i bio ;)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...