Jump to content

-WoW- Pricajte


killYg0r

Recommended Posts

JEDNO PYTANJE!

JEL KO IKAD CANCEL-OVO ACC!

STA SE DESAVA ,JEL MOZES POSLE PONOVO DA GA AKTIVIRAS POMOCY KEYA I DALI JOVO NANOVO UNASIS PODATKE!

PLZ VAZNO MI JE AKO NEKO ZNA!

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

... zasto ti je potreban caps ? malo uljudnosti pls

elem ... as far as i know nema povratka kada ga cancelujesh ... medjutim sam proces cancelovanja je prilichno komplikovan .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

/Ovo vise nije wow/

Apsolutno tacno, pocinje da lici na WH 40k i Star Wars, lol

A i sama igra je tako neznimljiva u zadnje vreme, magevi ownuju sa bilion spelldmga, warriori tuku iz jednog udarca, sve postaje toliko nebalansirano,za one koji jednostavno ne zele da provedu vecnost pred compom

Kako deluje sada, blizzard ce, imo, da izgubi taj sloj playera ubrzo posle dolaska TBCa,jer igra nece biti vredna za igranje ako gubish 24/7

Link to comment
Share on other sites

500k hard core igracha vs 7 miliona opustenih = 1:14 u odnosu para koje donose jedni i drugi...

jedina stvar za koju blizard TREBA HC i grache je da ih ima po 100njak na svakom serveru da se ovi casual igrachi primaju ko majmuni "jooo i ja cu jednog dana 'vako" a uopste se ne pitaju koliko kosta ta oprema te hc ljude....

Link to comment
Share on other sites

Ma jebes opremu vazno je drugarstvo. [:p]

[:D]

btw,

http://video.google.com/videoplay?docid=1326083160374522303

Pulse Dagger

One Hand Dagger

52-98 Arcane Damage Speed 1.30

57.7 dps

Requires Lvl 66

Equip: Improves Haste Rating by 21

Equip: Increases damage done by Arcane spells and effects up to 23.

i loled irl.

Edited by Collololol

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Taj pusle dagger je nerfovan ... tih 90 arcane dmga je bilo povecavano od spell dmga ... vishe to ne radi , samo je bio bug kojih i dalje ima mnogo naravno kao i u svakoj beti

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Jel moze neko da mi objasni, poshto ne kapiram...Povecali su dmg znatno, tipa ogromne cifre spell dmg-a na plavim itemima i epic swords/axes/maces sa bolesnim dmgom...Takodje su morali da povecaju i staminu svima...Da li je bar postoji neki "ratio", ili su sve tek tako povecali pa shta bude bude, posle cemo da ispravljamo i nerfujemo ? [:D]

latencyqv9.png Just great...
Link to comment
Share on other sites

NE NE NE NE NE

Ajde da rashcistimo za sva vremena ... cifre od 15 000 ne buffovan hpa warrior i neke druge melee clase bice normalna stvar , dok ce kaster classe opusteno da dodju do 8k-10k hpa + ubachen je resiliance koji smanjuje crical shansu neprijatelja i dmg koji nanosi critical kada ti ga nanese ... Sto se tiche najboljih oruzja sada u igri ( might of menethil ) povecane u odnosu na najache oruzje u tbcu do sada sto se zna je oko 30-35 dpsa , sto i nije tolika razlika , dakle mnogo manje od pola dmga uvecanje , dok se hp ukupan uvecava minimum duplo sa recimo prosecnom opremom dok ja verujem sa arena setovima cak i vishe , ja npr sada imam 5900 hpa self buffed ( kings i nista drugo ) ocekujem da tamo imam bar 15000 sto je vishe nego duplo povecanje + reslilance rating da smanji criticale itd .

Dakle sami hit poeni tj survivability je mnogo vishe povecan za sve klase nego sto je povecan dmg ... ako vam se to ne cini tako ... tako je , takodje ako malo pogeldate talente videcete da svaka jebena klasa nebitno koje je talent stablo , duboko u njemu ima neki jak odbrambeni talent .

Warrior second wind ... rogue stunuje ga i on se izlechi za 10 % hpa = 10 % hpa od 15 000 = 1500 lol ?!

Paladin 10 % shanse da primi pola dmga , ispod 20 % hpa prima pola dmga , 10 % manji crit od melee i ranged napada ( moze samo jedan od ovih da se ima jer su sva tri u razlichitim stablima )

Mage ima onaj prismatic cloak u arcane koji smanjuje dmg taken , ima u frost shansu da ga omashe i u fire kada ga udare da poveca brzinu za 50 %

da na govorim o rogueu koji je dobio onaj cloak of shadows ,

druid je dobio ciclon da te digne u nebo moze da odleti i ko zna sta sve ne .

Shaman je dobio imba shield u restoration stablu kao zadnji talent koji verujem da je mnogo imba i onaj totem of earth elemental koji ga shtiti

Warrlock ima soul link stablo sada josh buffove za dodatnih 3 stamina i 5 % manje crit shanse za neprijatelja da se lechi u destructionu kada nanosi dmg i da smanji phisical dmg u aflictionu neprijatelja .

Priest ima zadnji talent u discipline kao mali shield wall lol sta vishe reci .

Itd i tako blize ... sve u svemu pvp ce biti mnogo izbalansiraniji . Ocekujte wow koji do sada ne poznajete u svakom sluchaju , igra se totalno ali totalno menja , ostaju samo neke fundamentalne osnove igre sve ostalo je drastichno promenjeno .

Ha dobili ste novu drugaricu u wow-u na onom anh'qlaja ili tako nesto :)

trulavisnja.jpg

Kole jel moze ovde da se naguzim?

znachi samo cu reci LoL

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

chestitamo igore, mozhesh da se guzish i u rl ako ocesh, imash u nekom od stikija vecinu emote komandi izlistano....btw na tom serveru ne znam za nashe likove...a ne pechuje mi se basic wow sad da ti banem na server =o)

scione, jeste da se dosta promenilo, i mehanika mnogih starih skilova je malo drugachija ali da je potpuno nova igra...malo preterujesh =o)

Link to comment
Share on other sites

brate ... ne znam da li si igrao war 3 roc pa posle kada je izashao war 3 TFT zaista ne mozesh da prepoznash igru ... zamisli da igrash 1 x 1 i da nemash shopove pa nove unite itd ... jednostavno je totalno sve drugachiije ... tako je uvek bilo sa bliazardom ... ne menjaju oni sam izgled igre i tako to ... oni samo totalno promene standardno ponashanje i razmishljanje u igri ... mnogo je unaprede sa malo posla tachnije .

videcesh i sam ... ak budesh igrao TBC necesh posle moci da prepoznash sta si radio u obichno wowu :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...