Jump to content

-WoW- Pricajte


killYg0r

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

S'obzirom da sam najkompetetniji da govorim o tome ... i za wow pve pvp i za RL ti treba bar malo mozga ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

shto si ti sada najokmpetentniji i za rl? :D

Jel to zato shto ti igrash samo PvP?

Chisto informativno radi, stvarno ne vidim kako za PvP treba *MALO* mozga a za PvE ne.

kek,znao sam da ce neko da se nadje uvredjen.

mozda zato shto kada igrash bwl pritiskash jedno drugme dok ti ne otpandne,ili ako igrash neshto novo slushash shta ti prica leader i to radish.u gomili od 40 ljudi mozesh da dash burazeru da igra za tebe i niko nece da provali.e,kada neshto uradish 100x udje ti u glavu, i posle to isto mozesh da radish i zatvorenih ociju.i za to ti ne treba mozak,tj. i moj ker sada zna da kada se pojavim sa ogrlicom ide u shetnju,kao shto ti znash da kada onyxija duboko udahne(ili w/e) trebash da se sklonish (ti=ja=bilo ko).

a pvp igrash,jelte,protiv razumnih bica,koja mogu da urade neshto novo.

i pvp nisu samo battleground-i.

i ja ne igram samo pvp.

aj' sada hate

*edit*

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

niste upravu ni jedni ni drugi ... za igru ti treba skila koliko ti zelish da igrash a to ne zavisi niti od jednog apekta igre pa ni od toga da li igrash pve ili pvp ... skill nije sam "micro" vec i samo razmishljanje donoshenje odluka u sekundi , prepoznavanje osobina neprijatelja vrlo brzo i samo poznavanje protivnichkih klasa do tanchina itd itd itd ... ima mnogo stvari zaista

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Poz,

poceo sam da igram pre mesec dana i krenuo hordu na Balnazzaru (zbog ortaka koji je tamo odavno a u medjuvremenu ga smorio wow).. Jel ima nasih ljudi tamo da igraju za hordu i ako ih ima nek se jave, jer mi se cini da je tamo 90% ljudi iz Swedske i Norveske? :)

Na topicu pregleda ljudi nisam video ni jednog da igra tamo.. :)

Edited by StormRider
Link to comment
Share on other sites

kod mene su se oni organizovali u svoje gilde. ne diramo mi njih, ne diraju oni nas :)

(pricam ko da su crnci :D)

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

e jel smem ja da pitam kakvi su sad ovo resillience i critical strike rejtinzi? kako se sad to racuna?

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

problem sa tim itemom je sto na njemu ima toliko stvari da je to bezobrazno, tf je smeshan u odnosu na ovo =o))) mislim taj krit i resil su ekvivalnet starom 3.5% to crit, pa statsi i resisti pa +to heal i + mana = zomg! josh je 1h pa imash i stit =o)))

Link to comment
Share on other sites

paladin class ... gg no re ... btw to je tanking mace za paladina najvishe ... mada odgovara za sve ;)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ok.. sad mi stvarno nije dobro.. igram ja WSG sa gnomom warriorom i od nekih 20 -25 partija mi pobedimo samo jednu i to JEDVA skor 2:3 ... ok toliko sam bio nervozan da sam bio u stanju da pollupam komp i ubijem sestrica.. nego meni zanima jel zna neko zasto se to desava ? ali stvarno trazim za dobar i pravi odgovor.. da li neko zna zbog cega je to tako ? zasto horda pobecuje svaki jebeni WSG/AB

hvala unapred

da samo da dodam nisam kreten imam 3 lika lvl 60 poznajem igru.. i igrao sam pvp dugo dugo vremena..

znaci nije do mene :)

Edited by marko_nsw

.......O Pepelguzi ovo bila je balada

Ka*ala se dok je bila mlada.

Sad je nesto ostarila, u plucima je gusi

ali svome princu jos presrecna pusi.

Link to comment
Share on other sites

Istripovao si se , tako ti je do battlegorupe sta god . Ja sa alijama pugovima sada retko izgubim kojy u ab wsg .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...