Jump to content

-WoW- Pricajte


killYg0r

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Spoken like a true hunter :PPP

brate nisam ti ja kriv sto ti volish da nosish suknje dok okrecesh 80x lvl 30 instancu, naravno da sam true hunter, ali to opet nema veze sa chinjenicom da kad bude rerola imash gildove koji ce da se dogovore, naprave timove i krenu u masni leveling ko ljudi na novom serveru, i naravno kad nema chekanja i retardiranja da ce svi da izleveluju za 8 dana i devetog da pocnu sa MC i ZG...

a za tvoju koleginicu druida - kavo je to varanje molicu? =o) sad tek kad nema wowa krece pravi test izdrzhljivosti =o))

Link to comment
Share on other sites

@Kole Ma ko je jebe od onda je nisam ni video a bivsoj nesmem da pridjem jel cu verovatno ostati bez ociju [:p] Nego imam trenutno imba ribu koja zivi dve kuce od mene tako da cu moci da uskladim raid sa njom [:D]

@Amos pih boki je ovek ostala nasa ljubav sa Haome, ko jednom proba Bokija tesko da ce ga zaboraviti!lolollol

Link to comment
Share on other sites

Kakva je ono glupost na wow forumu, ne mozes da postujes ako ti istekne account, ccc ne verujem [:(!]

Enivej, sinoc sam odigrala 7,8 wsg-ova, sa veoma dobrim standingom na listi, 3 puta prvo mesto na kraju bitke (u ali), ostalo u prva 3 mesta [^] ah, extra je hunter [:D]

U poslednjem wsg-u sam konstantno jurila jedinog hordinog priesta, ja za njim, a za mnom 3 ud rogue-a [V] poludela sam, nemam jos uvek flare :(

Kako se jedan lik zajebao, cuvamo priest i ja zastavu, stavim trap ispred zastave, a peta ostavim na stay u samom cosku i odem u shadowmeld prekoputa :D i utrcava warr (wink wink migsa) unutra i naivno krece ka petu i ide oko peta da vidi gde sam :D ...fear + let teh punjenje begin :))))

Brat mi kaze da ce da uplati wow opet (mada sumnjam, verovatno bulazni), da igra bar jos 3 nedelje dok ne odem, jer komp ide sa mnom [^]

Edited by shaylee

Home is where the hearthstone is.

Link to comment
Share on other sites

Sutra u 11.08. u 7:27 mi istice pretplata i zvanicno je gotovo.

Brat je pre nekoliko dana napravio magea koga sam ja malo preuzela [:I] , cisto da se podsetim sta i kako, malo lvlovala, skupljala parice, questovala i sl... Nije los uopste, fin dmg moze da napravi .. ipak nedostajao mi je moj druid smrc

Posle se ulogovala na roguea (60) mog drugog brata i vodila nekog warra lvl16 u DM koji mi je pomagao sa mageom ...da pozdravimo Vancleefa :) i smorih se

Mozda danas odem malo u bg sa hunterom, dugo nisam igrala sa njom [:I]

Lol...Shaylee jos igras. [:0]

Ne mogu da verujem [:D]

Link to comment
Share on other sites

1.Da li u felwoodu ono cvetje za crit i one berries imaju fixan spawn spot ili je random? Ako je fixno onda dajte neke coordinate neke "Tips" kako da ih nadjem.

2. 2xOnyxia = 2xTen Storms.Jel vredi da promenimo master lootera, tj. i master lootera i choveka koji poziva ljude u raid (neki kazhu da ima veze, pa pitam) ?

latencyqv9.png Just great...
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...