Jump to content

Primetio sam da...


exile

Recommended Posts

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zavisi kako gledate na celu istvar,ja recimo igram od septembra i nisam ni u jednom trenutku pomislio da prestanem...jednostavno gledam na sve to kao na jos jednu igricu i igram kad mi je dosadno,kad se vratim iz grada i sl.kao sad na primer...

nikada se nije desilo da mi igra menja zivot,jer je to samo jos jedna igra,i nista drugo...evo na primer,juce radim brd i dodju dva drugara po mene,kao ajmo do grada ovo ono,i ja lepo napisem gtg gl hf...ako ce da se ljute,ok...nek me stave na ignore ,ok...ne zanima me,to je po meni jos jedna igra i nista drugo...

zato ne vidim razlog,zbog kog bi prestao sa wowom,kao necu vise nikad da igram,obrisem chara i prodam akaunt..cemu to jbt?kupio sam da se igram,zabavljam i sl,ne da mi to menja zivto,da raskidam sa ribom zbog 5 guild mejta,koje necu u zivotu da vidim i koje savrseno boli za mene i moj RL...

jbg,tako ja gledam na sve to,mnogi ce da kazu drugacije,ali ovako je po meni mnogo bolje...

learn to obey before you command

Link to comment
Share on other sites

Igraju ljudi po nekoliko meseci, videli svasta radili svasta, zasitili se, neke druge stvari im postale zanimljive, zivot ide dalje itd...

Ne znam kakav odgovor ocekujes?

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

kada se wow pojavio svima se svideo i niko i nije mogao da ga napusta ... sada se wow prodaje i dalje dobro ali ga napustaju ljudi koji su ga igrali 1g + vishe ... tako da ono da napustaju ljudi wow , ali ne verujem da ima manje igraca ... svakako se broj igraca povecava .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

PA zavisi kako se gleda na igru.

WOW jeste jedan od najboljih time killera ali posle godinu + moze da dosadi.

Nemash kesha , ae na farm. Radish instance po milion puta kako bi dropovao neki deo Armora , i onda lik pored tebe ti uzme...

Da ne govorimo od njihovoj dobroj nameri da High End instance imaju nedelju dana do reseta...

Jeste da za pocetkine i treba toliko ali kasnije kad se nabiju na farm status mogle bi da se promene ali ne... Sve je to blizz uradio da bi ljudi igrali sto je duze moguce i da bi naravno placali blizzu.

Da ne govorimo o patchevima i skillovima koje stalno menjaju i jednostavno sve vuse unakazuju igru!!!!

A tu je i famozni HOTFIX koji se posebno pokazao u AQ. Kako moze da se objasni da ljudi koji pokusavaju da ubiju C'Thuna mesec + dana ne mogu da mu skinu vishe od 20% i onda odjednom puff ubiju ga za jedan dan i to ne jedna guilda nego guilde celoga sveta?

Sve u svemu Blizz je upropastio jednu veoma kvalitetnu igru kao sto je WOW :(((

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Offtopic: Jel je samo meni ovaj Ex1le-ov avatar mnoooogo morbidan.

Lakshe mi je da gledam spotove Cradle of Filth nego ovaj avatar 3 sec. odmah mi doruchak pozeli dobar dan. [:(]

Ne diraj mi Stewie-a :)

evo Malatrola je priblizno lepo objasnila stvar propadanja igre...

Link to comment
Share on other sites

ni ja ne verujem da ce biti sranje ali jednostavno igra sto je vise igras gubi smek (kao i svaka druga).A da su preterali za neke stvari to stoji.Za jebenu pvp opremu treba da se olesis od igranja.I to ne za rank 11+ vec za onu sto dobijas na nizim rankovima.O 11+ necu ni da pricam ,ako nemas ortake da igraju za tebe u smenama ili ako nemas nista pametnije u zivotu da radis osim 24/7 wow nema sanse da izvuces ni taj usrani rank 11.Sa drugde strane i za pve treba da se olesis sto rece neko juris 1 item i dodje neki debil i uzme ti ga zato sto ima vise dkp od tebe AKA vise se sabijao od tebe.Poenta cele igre na 60 je da farmujes dok ne crnkes ili da igras pvp 24/7.iste instance po XYZ puta ,rep za ovo rep za ono itd.

A kada budete videli flying mount i nove lokacije /iteme svi cete da se sagnete i da igrate ponovo.pa pola ljudi ce igrati samo da vide na sta lici Ilidan.Ali kao i sve drugo i ta ekspanzija ce dosaditi jer ce opet sve da se svodi na farm.

Link to comment
Share on other sites

Pa naprotiv, Blizz je predvideo da ce ljudima da dosadi WOW pa su zato odlucili da puste BC sto je brze moguce kako bi povratili vecinu onih koji su prestali ili onih koji su se dvoumili da ce da prestanu!!!!

A koliko se secam , iz nekih glasina , ocekuje nas barem josh jedna Expanzija WOW-a.

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

lol ma ni oni sami ne znaju da li da prave masivni content patc za te vajne hero klase ili josh jednu expanziju ili da lepo kazhu "izvinte ali mi nemamo ideju kako da implementiramo heroje, sori boki, nista od death knighta kkthnxbai" =o)

Link to comment
Share on other sites

i ja cu da grunem ovde WTS topik za par meseci, ili ranije, bilo ok, ali kako odmiche igra gubi slast, i samo farm farm farm, otprilike od kako je Nef prvi put ubijen u svetu, od tad negde je igra pochela da gubi izazovnost i.....nije to, bilo to vishe :P

Od dana kad je otvoren Wow forum, tj od kad je spam sa MMORPG foruma preshao ovde, nije ni 30% tih ljudi koji su tad igrali ostalo :P

Svako kad-tad shvati da je bacio godinu ili vishe na neshto shto nishta ne vredi :P

Edited by SoulstormM
Link to comment
Share on other sites

sto ne vredi? sto bacio? ne kapiram sto neko mora da krene da pljuje po igri da bi je ostavio =o)

mislim ako je nekom bilo zabavno dok e igrao sto ne biti pozitivan o tome nego oma hejt?

fala k.... da je neko primetio ono zbog chega ja pizdim stalno

ali su gori oni koji nikad nisu ni igrali wow pa seru kako je to baceno vreme and stuff

Link to comment
Share on other sites

Ja sam igrao wow od prvog dana kad je doshao u srbiju, i recimo negde do novembra proshle godine, i shvatio sam koliko igra nema poentu, i gubljenje je vremena, i PREVISHE vremana zahteva da bi se nesto uradilo.

To je naravno, moje mishljenje.

Nekima se svidja da farmuju 24/7, ali meni iskreno ne :)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam igrao wow od prvog dana kad je doshao u srbiju, i recimo negde do novembra proshle godine, i shvatio sam koliko igra nema poentu, i gubljenje je vremena, i PREVISHE vremana zahteva da bi se nesto uradilo.

To je naravno, moje mishljenje.

Nekima se svidja da farmuju 24/7, ali meni iskreno ne :)

My man \o/

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Nekima se svidja da farmuju 24/7, ali meni iskreno ne :)

pre bih rekao da neki imaju previse slobodnog vremena a farmovanje se bas ne svidja ljudima naravno posto je smor

ali svako ko igra i naravno ima dosta vremena za bacanje nadje sebi nesto zanimljivo da radi u wow-u

i to radi dok mu je zanimljivo i ne uzme sve sto moze da se dobije iz toga

Link to comment
Share on other sites

Ja sam igrao wow od prvog dana kad je doshao u srbiju, i recimo negde do novembra proshle godine, i shvatio sam koliko igra nema poentu, i gubljenje je vremena, i PREVISHE vremana zahteva da bi se nesto uradilo.

Tako gledano ni jedna igra nema poentu, jer je upravo poenta igre da se IGRAS... To za farm i ne stoji bash, al posto si prestao u novembru da ti ne objasnjavam sad...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...