Jump to content

Inside info o burning crusade


hawk

Recommended Posts

E ovako, posto sam nov ovde, a neki me mozda i znaju (StormScion sigurno, zna me po imenu stefan) resih da stavim ovaj topic o novostima koje dolaze iz nastavka blizzardovog world of warcrafta, burning crusade.

Dakle, sto se tice rasa i klasa, svi dobro znamo da su u alijansi draenei, a u hordi blood elfovi novi, ali zato klase koje ce imati oni su: Draenei, prvo ce imati wariora, shamana(imba), paladina, priesta, maga i huntera, dok ce igraci koje ce se opredeliti za blood elfove na raspolaganju imati wariora, warlocka, rogua, priesta, paladina i maga. Nova profesija, jewelcrafting, koja ce omoguciti mali ali zato znacajan boost za nase fine iteme ( na primer, dodavanjem jednog jewel-a dodajete vasem chest itemu +8 na healing spells ili +7 stamine i tako). E sad, rase.

Draenei: pocetna lokacija ce im biti Ammen Vale, blizu landing site-a njihovog broda na Azuremyst Isle, na severoistocnoj obali Kalimdora, i sa te lokacije (od 1 do 20 lvla) nastavljaju na Bloodmyst Isle. Ammen Vale

ce biti povezan sa obalom Auberdine putem broda. Glavni grad Draenei ce se zvati Exodar, koji je nacinjen

od najveceg fragmenta ostatka njihovog dimenzionalnog broda. E tek sada idu neke rasne sposobnosti:

Blessing of the Naaru - Heals the target of 50 damage over 15 sec (scales with level).

Gemcutting - Jewelcrafting skill increased by 15.

Inspiring Presence - Increases chance to hit by 1% for all party members within 30 yards.

Shadow Resistance - Shadow Resistance increased by 10.

Napominjem da su iste podlozne promenama, ali najverovatnije ostaju ovakve.

E sad o blood elfovima:

Sto se njih tice, pocetna lokacija ce verovatno biti na severoistoku Eastern Kingdoms-a, na ostrvu, u carstvu Quel'Thalasa. Nije jos izaslo toliko informacija kao o draenei-ima (ili ja bar nisam nasao), ali uglavnom sve informacije o njima poticu sa oficijelnog sajta worldofwarcraft.com, koji vecina forumasa svakodnevno posecuje. Ono sto je interesantno su njihove rasne sposobnosti:

Abilities

Arcane Affinity

Racial Passive

Enchanting skill increased by 15.

Magic Resistance

Racial Passive

All resistances increased by 5.

Mana Tap

30 yd range - 30 sec cooldown

Drains 50 mana from your target and charges you with Arcane energy for 10 min. This effect stacks up to 3 times.

Arcane Torrent

Instant - 2 min cooldown

Silence all enemies within 8 yards for 2 sec. In addition, you gain 5 Rage/12 Mana/20 Energy for each charge of Mana Tap currently affecting you.

The above Mana value is indicative of a level 1 character as Mana values for this ability will scale with level

Za mauntove nisam siguran, ali se prica da ce draenei imati nesto nalik ovome http://www.scrollsoflore.com/gallery/displ...m=58&pos=37

a blood elfovi imaju vise opcija http://www.wowwiki.com/Unicorns ili http://www.wowwiki.com/Image:Warpstalker1.jpg

Ako vas mozda i dance interesuje, imate video na http://video.google.com/videoplay?docid=43...5&q=draenei i jos jedan na http://video.google.com/videoplay?docid=55...5&q=draenei

To je za sad sve, uzivajte! [:)]

Link to comment
Share on other sites

OMFG OMFG LOLOVAO SAM NA OVAJ DRUGI SNIMAK KAKO IGRA DRENEI

ROFLSAUCE jebote [:D]

i pesma se uklopila FTW \o/

btw ovi racial skillovi su najbolji koji ce postojati u wow-u :-)

znaci 40% ljudi ima da rolaju ove dve nove rase samo zbog paladina i shamana i ovih neverovatno dobrih racial skillova

jebote +15 na enchanting skill i jewelcrafting :O a tek ova ostala sranja

gg

kako volim blizzard sa ovakvim idejama \o/

<3

Link to comment
Share on other sites

Cyborg, lepo od tebe sto si sve ovo okachio, ali avaj vecina svega toga je vec kachena i to ne jedared nego u vishe navrata, i to u ono E3 vreme kada je sav ovaj info postajao po prvi put poznat. Uglavnom, posto ti je ovo prvi post na forumu, pogledaj malo stiki topike i pretrazhi kroz stare chisto da se upoznash pa ondak mozhesh da nastavish sa ovako konstruktivnim postovima (jer ruku na srce, iako je ovo uglavnom vec vidjeno spada u kvalitetnije postove na wow subforumu). Sve najbolje i uzhivaj u forumu....

k

Link to comment
Share on other sites

mene trenutno najvishe zanima koji ce to biti dodatni skilovi za shamane i palawane i naravno kakavi su mountovi :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

OMFG PA NI ZA OVO NISU MOGLI DA BUDU ORILIGNALNI !?!!?!?!

My Webpage

omg, nisam znao odakle im onaj dance, ali ovo je stvarno... ne znam dal da se smejem ili placem, ipak se smejem , lolololol

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

kad bi to hteli da urade trebalo bi im jedno 3-5 meseci testiranja, samo da i tu klasu uklope sa ostalim, ovako su se izretardirali i sve sveli na isto i sad niko ne moze da se zali, sem da ih pljuje kako su neoriginalni i da vishe nemaju skill za pravljenje igre.

siguran sam da sam video negde i dance od blood elfice, samo ne mogu da se setim gde, a kamoli video neki da nadjem, uglavnom ocena BCa - Totalni promashaj !

Edited by SoulstormM
Link to comment
Share on other sites

will of the forsaken + war stomp + hardness + ove imbe od blood elfova = zaista imba ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

pa evo, lepo i vi sami kazete, da su ovo uradili , da nisu ono izmenili.........to je samo dokaz da polako blizzard ostaje bez ideja, a malo bi bilo i logicno da se istrose posle onakvih dobrih naslova igara koje su plasirali na trziste. To coveku daje utisak da samo ponavljaju ono sto su stavljali u neke igre. Ako mene bas pitate za misljenje, ja mislim da njih bas mnogo i neinteresuje toliko sama igra koliko ih interesuje sam pokretac sveta, novac. Koliko samo oni zaradjuju mesecno od svih igraca, a oni i vecina izdavackih kuca igara se izjasnjavaju kao neprofitabilne organizacije, jer im prihod od svih igraca nije dovoljan da ostvare profit, jer imaju toliko troskova, rashoda oko servera, njihovog odrzavanja, testiranja igre, odrzavanja razlicitih eventa i tako. Sve bi to bilo jedan veliki marketinski trik, ali ako se oni izjasnjavaju kao nevini, to je njihova stvar, oni stoje iza toga i spremni su tu izjavu i da odbrane.

Sve u svemu, velika kritika nastavka wow-a, ne samo od mene, vec od vecine igraca, kako i sami vidite na ovom forumu, mnogi bi hteli da nesto ostane, mnogi da se vecina toga izmeni. To su razlike koje cine ovaj svet tako bogatim i raznolikim.

Link to comment
Share on other sites

izvinite ja razumeo da neko ovde iste silnu originalnost u plesovima pored makarene, mc hamerovog chinese typewritera i neizbezhnog michael jacksona? pa svi mi dobro znamo da blizard od samom gpochetka uzima sa strane ono sto im treba i stvaraju svoju meshavinu...ono u chemu je mali problem je da su oni lepo pogledali sve mmoove u trenutku kada su krenuli da prave wow i na osnovu infoa stvarili igru koja ide niz dlaku svim (ok ne svim ali vecini) potencijalnim igrachima prethodnih igara...sad kad su oni vodeci na drugima je da ispravljaju njihove greshke, ono u chemu je problem je sto trenutno samo oni imaju toliko razradjeni univerzum

da se ne lazhemo, kad se skrpe sve MERP knjige zajedno middle earth online ne mozhe biti ovako zanimljiv, SWG je pokazao kako oni iskoristavaju SW fanshizu, STO ce isto da bude djubre...i sta nam onda ostaje? da chekamo na WoSC =oP

i jedna odlichna rechenica koju sam ukupio pre par nedelja:

"Ne kapiram ljude koji nekome prebacuju "prodali su se" pa naravno da je od pochetka sve to sto je radjeno radjeno da bi se zaradile pare, mozda je na pocetku tu bila neka umetnicka vizija ali nakon sto veliki kapital krene iz tog posla sve postaje podlozhno njemu." (inache tema ovog razgovora su bili simpsonsi =o))

za kraj - sto se novih klasa tiche, od nekroa preko death nighta do demon huntera i monutain kinga - to ce sve MOZDA biti tek nakon BC, dal u nekom masivnom content patchu ili pak u drugoj expansijo..ko to zna...ne znaju ni oni =o))

Link to comment
Share on other sites

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaa [:D][jupi][roflmao]

kako je jebeno dobra pesma i ne mogu da jebeno verujem da je blizz. ukrao nacim igranja kao ovi cigani

hahahahahahaha

blizz ne krade nego pozamljuje nacine igranja za sve rase od nekih koreografija koje su vec poznate ili asociraju ne neke nacine igranja koje postoje u rl

Male Blood Elf Dance:

http://youtube.com/watch?v=xJJED0DUOLg

Male Blood Elf Dance Inspiration:

http://youtube.com/watch?v=jY98yg2_ze4

Female Blood Elf Dance:

http://youtube.com/watch?v=ecXrzzbzS5M

Female Blood Elf Dance Inspiration:

i naravno sad vec poznti

Male Draenei New Dance:

http://youtube.com/watch?v=DtITjNvaBlc

Male Draenei Dance Inspiration:

i tako ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...