Jump to content

FK Crvena Zvezda 2006-07


rev

Recommended Posts

  • Replies 759
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeste ali su dogovorili sa Milanom da tamo nose bele, Milan ce kod nas nositi skroz crne (ako sam dobro chuo na TV-u).

I Stojkovic koji je Zhigi izjavio: "Zar da se plashish Kostakurte koji ima 40 godina i godinu je dana mladji od mene" :)))))

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

joj,izgleda da je Basta nesto povredjen...eto dobre vesti za mene :)))) i vrsne poznavaoce fudbala a ne za ove laike ko sto su G!!! i rockdud
:(((((sad sigurno gubimo.ali da igra basta-e to bi bila sasvim dobra prica:)

joj bre,jos malo pa belaj:)

aj nek im je sa srecom

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

Prosli smo fantasticno,samo zato sto je inzagi matori konj toliko halav,inace bi bilo opusteno 3-4 gola tako da nemoj da serete za rezultat da je los.E sad,druga stvar je sto pored Maldinija i Neste necemo imati sanse za gol u revansu al dobro.

Edited by Hell

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Zvezda je proshla odlichno kako je moglo da bude...

Ali jedan chovek koj ne zasluzuje da igra u 5 timu zvezde je PEROVIC.

Taj chovek je toliko retardiran da je to neverovatno...gol koji je zvezda primila je njegov gol, on je kriv za gol 1000%. On se buni shto igra levog beka,on je navikao da igra levo krilo,u jednom trenutku mi je bilo toliko tuzno da gledam njega na terenu da je ono strasno,dechko nema desnu nogu...Videlo se lepo u jednom trenutku kada je Basta rekao Bajevicu da ga izmeni,shto je Bajevic mogao da uradi i sa Bastom koji je toliko greshio da ono ne moze da se izbroji... Svaka chast Gaju on me je odushevio,mada je samo jednom napravio greshku koja je mogla da bude kobna,ali srecom da je odmah napravio faul. Gaj je chovek koji nema mnogo iskustva,ali polako se prilagodjava, ovo je njemu bila 2 utakmica za zvezdu,na prvom mechu je odigrao samo 45min...dobro se pokazao... za ove ostale nemam neki poseban komenta...Geogriev nije mogao sve sam...Boshko Jankovic je vishe lezao na terenu nego shto je trchao...Zigic se nije video... Sve u svemu zvezda je proshla EXTRA,kako je moglo da bude... GG

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Jankovic je odlicno odigrao kako ume da odigra,izgleda da je Bajevic poceo da mu izbija neke bubice iz glave...Milijas mora da igra,tuga je sto samo Bugarin ume da zadrzi loptu u posedu duze od 3sekunde...Perovic i Basta na klupu samo sto to naravno nikad necu videti ali jebiga...

Shta reci za to kada igra Marko Perovic....OLOLO

Dechko je zasluzio lomachu... na terazijama...

a vi hejteri od tekme do tekme,ne mogu da vas shvatim,kad je dao gol Partizanu u derbiju svi ste bili u fazonu "OMG KAKO ON NE IGRA KAKO JE DOBAR" a sad odmah lomacha i to...on je lik koji treba da udje poslednjih pola sata da proba da pogodi Zhigu u glavu ili da unese neku pometnju,on jednom recju nije levi bek i ne treba njega hejtovati zbog toga nego Bajevica koji ga forsira,ali treneri su cinili cuda sa promenom pozicija,pogledajte samo Baptistu(pre bio zadnji vezni) ili Turea(dosao u Arsenal kao desno krilo)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Jankovic je odlicno odigrao kako ume da odigra,izgleda da je Bajevic poceo da mu izbija neke bubice iz glave...Milijas mora da igra,tuga je sto samo Bugarin ume da zadrzi loptu u posedu duze od 3sekunde...Perovic i Basta na klupu samo sto to naravno nikad necu videti ali jebiga...

a vi hejteri od tekme do tekme,ne mogu da vas shvatim,kad je dao gol Partizanu u derbiju svi ste bili u fazonu "OMG KAKO ON NE IGRA KAKO JE DOBAR" a sad odmah lomacha i to...on je lik koji treba da udje poslednjih pola sata da proba da pogodi Zhigu u glavu ili da unese neku pometnju,on jednom recju nije levi bek i ne treba njega hejtovati zbog toga nego Bajevica koji ga forsira,ali treneri su cinili cuda sa promenom pozicija,pogledajte samo Baptistu(pre bio zadnji vezni) ili Turea(dosao u Arsenal kao desno krilo)

Brate pratim ga vec dugo (od derbija sa partizanom ,kada je dao gol) , i to ne menja moje mishljenje da je on retard...

Ne razumem bajevica shto ga stavlja na levog beka ,kada on nije levi bek...On se buni...ali ovaj mu tera inat...

Inache to shto je dao gol partizanu u derbiju, nisam se pitao kako on ne igra... pitao sam se ko je ovaj baja :D...samo mu je pomoglo da se malo probije u prvu postavu...pratim ga od te utakmice stalno... nishta posebno nije pokazao... njega forsiraju u prvi tim da bi mogli da ga bolje prodaju...

On nema desnu nogu...ja sinoc na utakmici nisam video da je upotrebio desnu nogu... i kako ti mislish da on pogodi zigica? :D Nisam hejter samo govorim ono shto mislim... dechko je paraplegija...

poredish njega i baptistu :D

Baptista izmislio fudbal za njega... ne bi dzabe igrao za real... e baj d vej kada si ga vec spomenuo kome ga je real pozajmio ? poshto je bila pricha da ce ga pozajmiti jer je vishak za ovu sezonu...

Edited by Cartman_

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...